Tato stránka je přístupná pouze přímým odkazem z e-mailu, na který vám přišel výsledek testu MOJE VITALITA.

MISTR ZDRAVÍ A VITALITY

GRATULUJEME!!!
Jste v podstatě téměř superman a
rozhodně se tak cítíte.

Vaše zdraví vám dovoluje žít naplno. Můžete se věnovat čemukoli a nic vás nezastaví. Ve svém zdraví máte oporu pro cokoli, co v životě děláte.

Vaše tělo vás neomezuje a cítíte se v něm dobře. Máte všechny předpoklady naplnit svůj plný potenciál. Gratulujeme vám, většina lidí vám vaše zdraví může závidět.

Přejeme vám, ať svou životní energii využijete moudře a inspirujete k cestě zdraví i ostatní.

Otázkou zůstává, jak si vitalitu dlouhodobě udržet. Jak i v dnešní době drastického poklesu kvality potravin a nepřiměřeného stresu předejít tomu, aby vaše vitalita neslábla?

Vaše vitalita nemusí v průběhu let klesat, jak bývá běžné. Můžete si ji udržet a dokonce ji zvýšit.

Chcete vědět, jak na to?

Našli jsme způsob, jak jednoduše obohatit svůj jídelníček. Tankovat to nejlepší přírodní palivo a mít díky tomu více energie, kvalitnější spánek a odolnější imunitní systém.
A co více, podělili jsme se o náš objev s našimi známými a i jim se život proměnil. Někdo se vyhnul operaci, jinému to pomohlo vyhrát olympiádu. Všichni však jsou za toto jednoduché řešení stále vděční.
A teď se chceme o tento jednoduchý způsob podělit i s vámi.

Naučíme vás jednoduchý návyk, díky kterému zvýšíte svůj výkon a urychlíte regeneraci

a nezabere vám ani 3 minuty denně.

Hledali jsme způsob, jak být zdravější a dosahovat lepších výsledků, až jsme jej našli!

Dneska si užíváme zdraví a vitality jako nikdy před tím. Zvládáme mnohdy neuvěřitelné výkony a ještě nám zůstane energie radovat se z každého dne

Dříve jsme se potýkali s chronickou rýmou, únavovým syndromem či přetíženými klouby, ale pak jsme objevili ŠŤAVNATÝ NÁVYK a získali jsme energii, díky které se náš život proměnil.

Od té doby jsme tento jednoduchý NÁVYK naučili již stovky lidí a stali jsme se profesionálními průvodci zdravého životního stylu. Stále nás fascinují životní proměny našich zákazníků. Díky tomuto jednoduchému návyku se zbavují svých dlouhodobých problémů a získávají novou energii žít svůj vysněný život na plné obrátky.  

Přejeme si, ať tento NÁVYK obohatí i váš život, a proto vás zveme do tréninku ŠŤAVNATÝ NÁVYK.

Zbavil jsem se chronické rýmy a pálení žáhy. Podařilo se mi zdravě přibrat, o což jsem se dlouhá léta jen marně snažil. Můj táta naopak zdravě zhubnul a to trvale. Šťavnatý návyk mě oslovil 100% přírodním složením, koncentrací živin a hlavně jednoduchostí pro každodenní používání. Díky praktikování Šťavnatého návyku cítím, že mám zdraví ve svých rukou.

Lukáš Gondek

Tvůrce tréninku ŠŤAVNATÝ NÁVYK

Trpěla jsem častými virózami a každodenně doslova bojovala s únavou, až jsem si vysloužila diagnózu chronická únava. Potřebu životabudičů v podobě sladkostí jsem považovala za nezbytnou. Díky praktikování Šťavnatého návyku se mi vrátila životní energie, posílila imunita a zbavila jsem se závislosti na cukru. Zjistila jsem, že praktikování Šťavnatého návyku je cesta k pevnému zdraví, vitalitě a mladistvému vzhledu.

Rea Krausová

Tvůrce tréninku ŠŤAVNATÝ NÁVYK

Jako vrcholový sportovec jsem ničil své tělo velkými výkony a měl jsem problémy s klouby a šlachy. Věděl jsem, že tělu chybí kvalitní živiny, i když jsem užíval různé doplňky. Díky praktikování Šťavnatého návyku jsem dodal tělu to nejvýživnější palivo. Zrychlila se mi regenerace, vyživily přetížené šlachy a klouby, mám lepší fyzičku a pro stejné výkony nyní trénuji méně.

Michal Gondek

Tvůrce tréninku ŠŤAVNATÝ NÁVYK

Nemusíte ze svého jídelníčku nic odstraňovat, jen přidáte Ječmen a Chlorellu, a necháte je pracovat.

Šťavnatým návykem doplníte stravu o živiny, které v potravinách chybí a očistíte tělo od chemikálií a toxinů.

Ječmen a Chlorella hloubkově vyživí a vyčistí váš organismus, a tím se nastartují samoozdravné mechanismy.

Postupně se uzdravíte a získáte novou energii a životní radost.

Šťavnatý návyk vám přinese:

 

Očistu organismu

Vaše tělo očistí od metabolických zbytků ve střevech, usazených solí
v kloubech i těžkých kovů v tkáních a mozku. Pocitově omládnete o 10 let a budete se cítit lehcí a svěží.

Lepší trávení

Pocity těžkosti po jídle zmizí stejně jako bolesti břicha, nadýmání a pálení žáhy. Zlepší se vám vstřebávání vitamínů, minerálů a jiných prospěšných látek. Díky tomu se vaše regenerace urychlí.

Nárůst životní energie

Enzymy, vitamíny a minerály v přírozených, komplexních vazbách, které vám Ječmen a Chlorella dodají, jsou přesně tím palivem, díky kterému můžete žít  skutečně naplno.

Zmírnění projevů alergií, uzdravení & prevenci civilizačních chorob

Díky Šťavnatému návyku udržujete své tělo čisté, vyživené a hlavně v něm vytvoříte zásadité prostředí. V tom se zánětům, ekzémům, patogenům ani civilizačním chorobám prostě nelíbí. Proto se může vaše tělo uzdravit a zůstat proti těmto vlivům chráněno.

Pokud máte raději videa než text, vše se dozvíte zde.

Moderní řešení výživových problémů dnešní doby.

Zdravý fast food kdykoli a kdekoli

Jde o praktický životní doplněk. Užívání Ječmene a Chlorelly nezabere ani 3 minuty denně a je snadné.
Jsou vždy po ruce, ať už u rodinného stolu, v kanceláři, nebo na cestách.

Obsahují mnohonásobně více živin než zelenina a ovoce z obchodu

Kromě vysoké koncentrace vitamínů a minerálů obsahují také nedostatkové vitamíny D, B12 a K2, železo a kyselinu listovou. Jsou zdrojem polynenasycených mastných kyselin omega-3

100% přírodní superpotraviny v BIO kvalitě

Ječmen je šťáva z mladých lístků ječmenné trávy a Chlorella je jednobuněčná sladkovodní řasa.

Největší dopad na vaše zdraví
má to, co děláte každý den!

 

To je důvod, proč má užívání Ječmene a Chlorelly na zdraví větší vliv než diety, půsty a očisty. Jejich užívání je tak snadné, že to zvládnete bez úsilí a přemáhání skutečně každý den.

 

Jak to funguje?

Získáte nejčistší koncentrovaný zdroj živin.

Ječmen a Chlorella kompenzuje nedostatek živin a přemíru škodlivin, které se vyskytují v běžně dostupných potravinách. Detoxikují od chemikálií i těžkých kovů z jídla i prostředí. Doplňují vitamíny, minerály a vzácné prvky, o které jsme díky modernímu zemědělství přišli a našemu tělu pro zdravé fungování zoufale  chybí. Vyživí a vyčistí vaše tělo do poslední buňky.

Odykyselení organismu vám přinese životní pohodu.

Budete lépe kompenzovat důsledky stresu a bude pro vás snadné dosáhnout a udržet optimální váhu.

Zrychlí se vám regenerace
po výkonu. Zbavíte se mykóz, virů, bakterií i parazitů.

Ječmen a Chlorella se svým pH 9 a 8,5, patří mezi nejzásadotvornější potraviny na světě.

Přísun enzymů vám rozzáří život.

Díky enzymům se vám zefektivní trávení. Budete snáze přetvářet jídlo na energii, regenerovat zranění a omlazovat tělopřemýšlet i vylučovat.

S každodenní dávkou enzymů vám půjde vše snadněji a doslova získáte novou šťávu.

Ječmen obsahuje vysokou koncentraci více než 22 druhů enzymů.

Chlorofyl vám zlepší náladu a prohloubí spánek.

Vaše tělo s ním bude snáze tvořit serotonin. Bude schopné lépe využívat kyslík, takže budete mít větší výdrž.

Působí silně protizánětlivě, což je nejdůležitější pro prevenci civilizačních onemocnění.

Chlorella je nejbohatší zdroj chlorofylu ze všech rostlin na planetě.

Antioxidanty vás ochrání před hrozbami každého dne.

Zlepší se vaše obranyschopnost, zpomalí se stárnutí vašich buněk. Budete vypadat mladší, vaše pleť se rozzáří a budete se lépe a zdravěji opalovat.

Ječmen a Chlorella obsahují velké množství aktivních antioxidantů od betakarotenů, vitamínu E až po superoxid dismutázu.

Co vám to přinese?

Zajímá vás prevence?

Hlavní příčiny nemocí jsou patogeny a bujení, které probíhá v překyseleném prostředí.

Dále také špatná střevní mikroflóra, chronický zánět, chemikálie, těžké kovy a nedostatek antioxidantů vitamínů a minerálů a dalších prvků.

Šťavnatý návyk váš organismus odkyselí, očiští od kovů a chemikálií, doplní všechny potřebné látky, vyléčí skryté záněty, pomůže přetvořit mikroflóru a zásobí vás antioxidanty.

Takto vybaveni můžete klidně spát, protože váš imunitní systém je připraven porazit každého nepřítele.

Chcete dosáhnout optimální váhy?

Stres, špatný spánek, nezvladatelné chutě, překyselený organismus a toxiny jsou hlavní příčiny nadváhy.

Díky Šťavnatému návyku všechny tyto faktory jednoduše odbouráte. Vyčistí a odkyselí vám organismus, prohloubí se vám spánek a přestane vás "honit mlsná".

Navíc získáte novou energii, díky které budete mít chuť se začít více hýbat. Tato kombinace efektu snadno zatočí s každým přebytečným kilem.

 

Chcete zvýšit výkon?
Díky zásadotvornému působení se vaše tělo bude mnohem rychleji vyrovnávat s kyselinou mléčnou ve svalech, díky čemuž se vám výrazně zrychlí regenerace, která je klíčem k prvotřídním výkonům.

Chlorofyl navíc pomáhá tvorbě hemoglobinu, díky kterému tělo lépe využívá kyslík. Tím se zlepšuje jak vytrvalostní, tak silový výkon. Díky obsahu iontů je Ječmen ideální nápoj před výkonem i při něm.

Chlorella obsahuje více než 50 % bíkovin a aminokyseliny včetně BCAA, proto je ideální pro regeneraci po výkonu i nárust svalové hmoty.

Protizánětlivé působení vás navíc chrání před únavovými zlomeninami. Díky schopnosti doplňovat serotonin a eliminovat stres oceníte Šťavnatý návyk nejen při zátěži fyzické, ale i mentální. 

Chcete být krásnější?

Slyšeli jste někdy pojem "vyspaný do růžova"? Ano vyspaný a úvolněný člověk plný energie působí lépe, než někdo unavený, vystresovaný s kruhy pod očima.

Díky Šťavnatému návyku snáze eliminujete stres, prohloubíte spánek a získáte novou energii a svěžest.

Antioxidanty pomohou udržet mladistvý vzhled vaší pleti. Organické minerály se postarají o pevnost nehtů a kvalitu vlasů.

Chlorofyl má navíc silné deodorační vlastnosti, takže si i po náročném dni budete vonět. Tato kombinace je jistý recept na přirozenou krásu a zdravý sex-appeal.

Chcete se uzdravit?

Ječmen a Chlorella nejsou lékem, ale přesto léčí.

Nezaměřují se na potlačování příznaků nemocí, ale řeší jejich příčiny. Pravé příčiny nejsou ani tak patogeny, které tělo napadly, nebo geny, které se proti nám vzbouřily.

Příčinou je, že toxiny z prostředí a nedostatek potřebných látek změní prostředí našeho těla tak, že se tělo již nezvládá patogenům bránit a aktivuje geny, které nám nemoci způsobují.

Šťavnatým návykem se protředí těla postupně mění tak, že se tělo "samo" z nemocí uzdravuje. Ze zkušeností našich zákazníků víme, že to tak skutečně funguje.

Konkrétní zdravotní přínosy není dle vyhlášky EU dovoleno zveřeňovat. Můžete se nás na cokoli zeptat na podpora@intograt.cz.

Představte si, že:

ráno vstáváte plní nadšení a celý den sršíte energií.
Cítíte se o několik let mladší, jste uvolnění a
s úsměvem na tváři vám jde vše hezky od ruky.
V práci i sportu dosahujete výsledků, které pro vás byly před tím nedostižné, protože rychleji regenerujete a snáze odbouráváte stres.
Záříte zdravím a známí se vás ptají, čím to, že vypadáte tak dobře.

Co získáte nákupem?

4x koncentrované BIO potraviny nejlepší kvality

 

1x Ječmen, 1x Chlorella, 1x Chlorella v prášku,

 

1x sušené šťávy - borůvka, brusinka, mrkev, řepa.

 

Cena každého produktu je 1150 Kč (48€).  Zprostředkováváme vám však registraci přímo u výrobce (české firmy Green Ways) a díky tomu hned získáte jeden produkt zdarma.

Získáváte tímto nejkvalitnější a nejlevnější zdroj živin! Pro představu: jedna dóza Ječmene je usušená šťáva z 15 kg čerstvé ječmenné trávy. Tedy 1 kg nejkvalitnější BIO zeleniny kupujete za méně než

58 Kč/kg (1.4€/kg).

Nejde však o hmotnost, ale o výživovou hodnotu. Jedna krabička

Ječmene obsahuje více vitamínů a minerálů než 300 kg salátu!

Pokud by měl průměrný salát 500 g a stál jen 25 Kč, za stejné množství živin zaplatíte 3.750 Kč. Ušetříte tedy 2.887 Kč díky každé krabičce!

K objednávce dostanete produkt zdarma 1.150 Kč (48€).

 

30denní trénink ŠŤAVNATÝ NÁVYK

N

30 tréninkových videí

N

7 vzdělávacích videí

N

30 dní naší podpory

N

2 bousové kuchařky

N

podporující FB komunita

Cena tréninku je 2.300 Kč (96€). 
Teď jej získáváte jako bonus k registraci ZDARMA.

Objednejte si TEĎ!

 

Zaplatíte pouze 3.450 Kč (144€)

Platíte pouze 3 produkty. Dostáváte 4 produkty a trénink Šťavnatého návyku, v celkové hodnotě 6.900 Kč (288€)!

“Zažijete pročištění a příliv vitality, který vám dovolí rozjet se životem na plný plyn a promění vaší zdravotní budoucnost.”

Co říkají naši zákazníci?

"Přidejte se k 1000+ našich spokojených zákazníků, kteří si tento návyk osvojili a žijí díky němu zdravější a spokojenější život.”

Co říkají naši zákazníci?

"Přidejte se k nám a stovkám našich spokojených zákazníků, kteří si tento NÁVYK osvojili a žijí díky němu mnohem zdravější a spokojenější život.”

Nejčastější dotazy:

Proč s produkty Green Ways?

Ječmen je skutečně usušená šťáva z trávy, nejen jemně mleté seno. Chlorella je skutečně čistá a díky narušení buněčného obalu unikátní metodou STEAM, je skvěle stravitelná.

Produkty jdou od výrobce rovnou k vám, bez zastávek ve skladech e-shopů či regálech obchodů. Proto jsou vždy čerstvé. Každá sklizeň je testována a nikdy neobsahují plísně ani těžké kovy.

Nic z toho se o výrobcích konkurence s jistotou říct nedá. Pokud srovnáte ceny za gram suroviny, často jsou ze všech produktů nejlevnější. Pokud srovnáváte cenu za užitek, který přinášejí, jsou nejlevnější VŽDY.

 

Opravdu mi to pomůže?
Ještě jsme nepotkali nikoho, komu by tento Návyk nepřinesl do života užitek. Troufneme si říct: Ano, je to i pro vás. Ať už potřebujete šťávu v životě na naplnění vašich snů nebo třeba na uzdravení, tak ji mít budete.

Efekty si můžete jednoduše ověřit sami na sobě. Už po několika týdnech ucítíte změny přímo ve svém těle a na své náladě. Pak už nemusíte nikomu věřit,  zda je to opravdu tak dobré, protože budete mít jasno.

Můžete si své pocitové zhodnocení potvrdit i objektivním měřením, např. krevním obrazem.

Bude mi to chutnat?

Pokud se bojíte, že vám 100% přírodní produkty bez dochucovadel nebudou chutnat, tak si můžete oddechnout.

☘ Chlorella chutná jako nasládlé oříšky a můžete jí chroupat přímo z krabičky, nasypat si ji na chleba nebo prostě jen bez problému polknout a zapít. Můžete ji užívat i v práškové podobě a přidávat si ji do smoothies a jídel (recepty posdílíme).

☘ Mrkev, Řepa, Borůvka a Brusinka jsou ve správné koncentraci vyslovená lahůdka a můžete si jimi i obohatit a barevně rozzářit vaše běžná jídla (jogurty, pomazánky, kaše, omáčky, zálivky atd.)  

Ječmen připadá většině lidem zpočátku chuťově neutrální.
Za pár dní si jeho přirozenou svěží chuť doslova zamilujete.

Existuje i určité procento lidí, kterým ječmen nechutná. Pokud byste k nim patřili, je to trefa do černého. Nechutná totiž jen těm, kteří mají hodně překyselený organismus a proto tento zásadotvorný elixír potřebují nejakutněji!

I kdyby to byl váš případ, nemáte se čeho obávat. Do týdne vám bude připadat neutrální a do měsíce si ho zamilujete také.
Víme to, protože se vaše tělo postupně odkyselí natolik, že se vám začnou měnit chutě.

I na ten krátký čas však pro vás máme spousty tipů, jak si chuť vylepšit tak, ať si jej hned od začátku užíváte.

Mám problém s pravidelností. Zvládnu to?

Zvládá to tisíce lidí a vy to zvládnete také. Jednodušší to už ani nemůže být. I proto jsme vytvořili trénink Šťavnatého návyku, kde se vše naučíte. I pravidelnost pak bude hračka. Navíc budete ve FB skupině s námi a jinými nadšenými zákazníky, kteří vás rozhodně nenechají vychladnout. S námi v tom nikdy nebudete sami.

Jsou účinky vědecky potvrzené?
Ano, na účinky Ječmene a Chlorelly byly dělány stovky studií a všechny námi zmíněné účinky jsou studiemi dokázané. Na této stránce popisujeme vše velmi zjednodušeně.

Pokud máte bádavého ducha vědce, můžeme vám půjčit k nahlédnutí celý sborník odborných studií.
Napište si o něj na: podpora@intogreat.cz

Zázračné účinky těchto potravin inspirovaly vědce po celém světě k vydání desítek knih. Toto téma můžete studovat celá desetiletí.
Nic se však nevyrovná tomu, zažít to přímo na vlastní kůži. Výsledky můžete mít hned. Jak to funguje můžete studovat až potom.

 

Pokud chcete odkazy na veřejně přístupné studie, tady jsme jich pro vás pár připravili:

(1) Biologické účinky Chlorella pyrenoidosa a mladého jačmeňa s možným využitím v prevencii civilizaťnych ochorení, Kubatka P. et al., 2018

(2)Prehrad klinických a predklinických štúdií o účinkoch Chlorelly pyrenoidosa a listov mladého jačmeňa na organizmus, Kubatka P. et al., 2015

(3)Preventive and Therapeutic Role of Functional Ingredients of Barley Grass for Chronic Diseases in Human Beings, Zeng Y. et al., 2018

(4)Chlorella and Spirulina Microalgae as Sources of Functional Foods, Andrade L. M, et al., 2018

(5)Publikace Standardy kvality Green Ways, na základě rozborů Státního veterinárního ústavu a dalších laboratoří

“Využijte jednoduchosti ŠŤAVNATÉHO NÁVYKU a nastartujte spirálu změn ve svém zdraví i životě.”

Bonus ZDARMA

Už na vás čekají dvě kuchařky, které vám

vnesou do života nové chutě i novou energii.

18 receptů, díky kterým proměníte vaše jídla v superjídla.

Díky této kuchařce se naučíte jednoduše zakomponovat Ječmen a Chlorellu do vaší kuchyně a velmi snadno vytvářet výborná a velmi zdravá jídla.

16 receptů, které rozzáří váš jídelníček zdravými barvami.

Jídlo už nikdy nebude nuda. S barevnými šťávami se vaše jídla rozzáří nejen novými barvami, ale i skvělou chutí!

Usnadněte si přípravu zdravých pokrmů a inspirujte se našimi nejoblíbenějšími recepty.”

S naší garancí nic neriskujete.

Pokud si nejste jistí, že vám ŠŤAVNATÝ NÁVYK přinese výsledky, úplně to chápeme, je normální cítit nejistotu před krokem do něčeho nového. My však víme že to funguje a s jistotou vás podržíme. Pokud by se stalo že se u vás výsledky nedostaví, vrátíme vám 100% ceny produktů.

Chcete mít jistotu, že to skutečně funguje? My neprodáváme krabičky, ale výsledky. A ty vám garantujeme.

Podmínky pro uplatnění GARANCE:

1) Nejpozději do 7. dne tréninku si nechte udělat ROZBOR krevního obrazu a ihned ho zašlete na adresu: podpora.intogreat@gmail.com 

sledujeme tyto hodnoty:
červené krvinky
hemoglobin
glykemie
CPR, ASLO, LATEX
doporučujeme též: B12, Fe, krevní tlak

2) Splňte všechny kroky a úkoly tréninku včetně zveřejnění splněného úkolu v každé lekci.

3) Praktikujte tento návyk se správným dávkováním po další tři měsíce po dokončení tréninku.  

4) Nechte si udělat kontrolní krevní obraz, zašlete nám ho a znovu vyplňte test Moje vitalita (zašleme vám ho jako odpověď na zaslaný krevní obraz).

Pokud výsledky krevních testů neprokážou zlepšení, vrátíme vám vámi zaplacené peníze (6900,-) za využité produkty v plné výši zpět.

Zvolíte-li si podniknout tyto kroky, uvítáme to! Vaše výsledky nám totiž pomohou rozšířit už tak bohatou databázi zkušeností a evidenci užitku Šťavnatého návyku.

      PS: Garanci může využít pouze ten, kdo s konzumací ječmene a chlorelly začíná.

 

Než si řeknete: "tohle není nic pro mě"...

NE, které možná uděláte, protože nevstoupíte, je NE, které by vás mohlo mrzet. Protože víme, jak moc se váš život může skrze náš NÁVYK proměnit. 

Vaše NE NEOVLIVNÍ NÁS. Šíření skvělých produktů, stejně jako tohoto NÁVYKU a osvěty, je součástí naší podnikatelské mise “etickým podnikáním k životní svobodě”. Obchodujeme jedině na principu win-win. Tedy jedině, když jste s koupí spokojení vy, můžeme být s prodejem spokojení my.

O váš užitek nám jde více než o náš zisk!

Aktuálně se v týmu IN-TO-GREAT staráme o 1000+ spokojených uživatelů. Díky našemu zájmu o lidi a pozitivní změně života, kterou přinášíme, narůstá počet našich uživatelů čím dál rychleji.

My si budeme tento ŠŤAVNATÝ NÁVYK užívat, stejně jako již více než 10 let i nadále. Naši vitalitu použijeme k osvětě, hravému marketingu, detoxikačním programům a organizování zážitkových akcí. Na této cestě se k nám přidává spousta skvělých lidí, díky kterým je naše společnost zdravější a rozzářenější. To vše budeme dělat, ať už naši nabídku přijmete či nikoli. 

Pokud jste stále nejistí, prosím, přečtěte si ještě jednou tyto řádky, ať máte jasno, že to děláme pro vás! 

POZOR: Možná sledujete nyní BOOM se vším možným na posílení imunity kvůli události s názvem Covid. My se PREVENCI, zdraví a vitalitě tímto způsobem věnujeme již 10 let. Stabilně, neochvějně a úspěšně rozvíjíme tuto přírodní a praktickou cestu ke zdraví a vitalitě.

SLIBUJEME VÁM, ŽE SE SPOLU S NAŠÍM TÝMEM STANEME VAŠÍ OPOROU NA CESTĚ ZA ZDRAVÍM A VITALITOU.
Pomůžeme vám ujít pořádný kus cesty k vyšším výkonům, lepšímu zdraví
a aktivnímu životu.

OBJEDNEJTE SI ŠŤAVNATÝ NÁVYK TEĎ