Vyberte stránku

Šťavnatý návyk

Kdybyste věděli O NÁVYKU, který nezabere ani 3 minuty denně a zaručeně Vám zvýší výkonost, urychlí regeneraci, posílí imunitu a přirozeně podpoří vaše zdraví i jeho obnovu – půjdete do toho s námi?

Pojďte do toho s námi a dalšími tisíci Čechů a Slováků, kteří si tento návyk osvojili a žijí díky němu mnohem kvalitnější život, než by je kdy napadlo!

About

MY UŽ V TOM JEDEME!

Každý den konzumujeme řasu chlorellu a šťávu z mladého ječmene a občas také z mrkve, řepy, borůvky, brusinky od české společnosti Green Ways. Jste překvapení? Taky jsme na začátku byli, ale čísla, studie a zkušenosti (naše i ostatních uživatelů) mluví za vše 

Bezpečí

jde o vysoce koncentrovanou 100% čistou zeleninu/ovoce v bio kvalitě

Užitek

výrazně zpomalují buněčné stárnutí, zrychlují regeneraci, zlepšují výkon a navrací zdraví

Jednoduchost

užívání vám nezabere ani 3 min. denně a zvládnete jej snadno kdykoliv a kdekoliv

Koncentrace

dodají vám mnohonásobně více živin než zelenina a ovoce z obchodu

JAKÉ JSOU NEJČASTĚJŠÍ DŮVODY NAŠICH UŽIVATELŮ S TÍMTO NÁVYKEM ZAČÍT?

Jaké jsou nejčastější důvody našich uživatelů s tímto návykem začít?

ZVÝŠENÍ VÝKONU

🥱=>🔋Eliminace únavy a navýšení energie

🤸🏻‍♂️Zrychlení regenerace po výkonu

🧠 Zvýšení mentálního výkonu v práci 

😴 Zlepšení kvality spánku

👩‍🦰💅Zlepšení kvality vlasů, nehtů a pleti

😈 Zvýšení libida a sexuálního výkonu

🏋🏻 Zvýšení silového i vytrvalostního výkonu

💪 Podpora nárustu svalů

🦴Posílení kloubů a kostí

🥇 Konkurenční výhoda sportovců

☀️ Bezpečné a zdravé opalování

🏥 Zrychlení regenerace po operacích a úrazech

🤯=>🧘🏻Eliminace stresu

🧑‍🌾 Kompenzace nedostatečné kvality potravin

🤑 Úspora času a peněz za léčbu 

NAVRÁCENÍ ZDRAVÍ

🍫🍔🍻Eliminace negativních důsledků zlozvyků

☠️ Detoxikace + očista od těžkých kovů a chemikálií

🦠 Podpora imunitního systému

💩 Pravidelné a příjemné vyprazdňování, eliminace zácpy a průjmů

🤢 Zlepšení trávení

🤰Podpora v otěhotnění a udržení těhotenství

😭 Zmírnění až odstranění projevů alergií

🧠vs🦽Prevence Rakoviny, Cukrovky, Alzhaimera i Demence

💉Eliminace negativních důsledků očkování

❣️Prevence kardiovaskulárních chorob

🩸Zlepšení krevního obrazu

🤧 Eliminace viróz

🍬 Eliminace důsledků cukrovky a léčby cukrovky typu B

🦶Řešení plísní, ekzémů, lupenky, akné a jiných problémů

🦷 Snížení kazivosti zubů

Seznamte se s užitekem ječmene a chlorelly

Video

Podívejte se co Vám tento Šťavnatý Návyk přinese očima vědecky (studiemi) prokázaných efektů:

👉 Zdravotní přínos Šťavnatého Návyku (denního užívání ječmene a chlorelly a dalších šťáv GW) je dán synergickým a aditivním působením desítek přítomných fytolátek. (Naproti tomu konzumace izolovaných fytolátek má podstatně nižší efekt – jde o většinu vitamínů a doplňků stravy.) (1)

👉 Tímto Návykem načerpáte vysoký obsah fenolických sloučenin a dalších biologicky aktivních látek s prokázanými protizánětlivými, antioxidačními, antialergickými a antiagregačními účinky. (1)(2)(3)(4)

👉Odvedete z těla těžké kovy, nebezpečné chemikálie a radioaktivní látky (=chelatační účinky). Tento Návyk snižuje vstřebávání těchto toxinů, urychluje eliminaci v játrech a snižuje jejich toxické působení na buňky. (1)(3)

👉Šťavnatý Návyk je pro Vaše tělo významným zdrojem polynenasycených mastných kyselin omega-3 a omega-6 ve zdraví prospěšném poměru. (4)

👉 Chlorella obsahuje tzv. Chlorella Growth Factor. Je to směs nutričně významných látek a nenutričních fytolátek,díky kterým vám pomohou zrychlit regeneraci vašich buňek a tím podpoří vaší kondici, zlepšit trávení,  prodlouží mládí a zvýší chuť do života.

👉 Šťavnatý Návyk úspěšně napomáhá v prevenci i léčbě závažných civilizačních nemocí, jako jsou nemoci kardiovaskulárního systému, nádorová onemocnění, cukrovka a neurodegenerativní nemoci. (1)(2)(3)

👉 Na rozdíl od většiny zelených potravin na trhu obsahují Ječmen a Chlorella Green Ways významné množství v populaci nedostatkového vitamínu K2, velké množství léčivého chlorofylu a látek se zachovanou antioxidační aktivitou. Každá šarže je prokazatelně bezlepková a kontrolovaná rozbory v akreditovaných laboratořích dalece nad rámec zákonem uložených povinností.(5)

PROČ to ovšem většina lidí z ČR a SR nedělá? !

Podceňujeme skutečnost, že kvalita běžně dostupných potravin a vody je velice špatná a stále se zhoršuje. Myslíme si, že potraviny z obchodu jsou “v pohodě” a ignorujeme enormní nárůst “civilizačních” neduhů právě díky nedostatečné výživě, nadmíry toxinů a stresu. Přitom právě čistá a koncentrovaná podoba našich štáv a chlorelly tento nedostatek živin a přemíru škodlivin kompenzují.

Myslíme si že žít a stravovat se “normálně”, tedy tak jak jsme byli naučení, nám musí k pevnému zdraví stačit, stejně jako stačilo našim rodičům a prarodičům. Pravda je ovšem taková, že si ze zvyků předchozích generací vybíráme jen to horší a už oproti našim rodičům jíme mnohem více průmyslově zpracovaných jídel, cukru, mouky, masa, kávy, alkoholu i barviv a stabilizátorů. Postupné navýšení konzumace těchto jedů v kombinaci s čím dále podvýživenějšími “zdravými” potravinami, vede k děsivému nárůstu civilizačních onemocnění. 

Být normální, tedy žít a stravovat se normálně v dnešní době znamená být normálně nemocný. Podívejte se na tyto grafy a zeptejte se sami sebe jestli se Vám tyto “normální” zdravotní vyhlídky líbí, nebo by i Vám stálo za to zařadit do života návyk, který by to změnil.

 

Často NEVÍME ČEMU VĚŘIT.

V dnešní době je v oblasti výživy spoustu protichůdných tvrzení a přístupů a je těžké se v tomto tématu orientovat. Spousta lidí věří falešným informacím a reklamám o zdraví a prospěšnosti chemických koktejlů, které slibují rychlé řešení.

Většina z nás má pocit, že změnou životosprávy se toho moc nezmůže, ale opak je pravdou. 80% našeho zdraví určuje naše životospráva. Šťavnatý návyk (= denní užívání šťávy z ječmene, chlorelly a doplňkových šťáv) umí udělat velkou práci. 

A pak si lidé samozřejmě také myslí, že taková změna je náročná, že si musí vyhradit čas a nebo že teď není ten správná doba začít. Bojí se, že to nezvládnou a že jen vyhodí peníze. Netuší, jak jednoduchý a přitom účinný tento Šťavnatý návyk je. 

Lidé nevědomky platí mnohdy pekelné peníze za výživové doplňky, speciální diety a ,,léčivé” přípravky, nebo se zoufale snaží najít opravdu kvalitní potraviny, což je stále těžší…


Zamyslete se prosím:
je tento způsob životosprávy a léčení neduhů opravdu efektivní?


Studie o úbytku živin v potravináchot

 

 

 

 

 

Co doopravdy chcete?

 Věčně hledat živiny tam, kde nejsou.

Neustále se ,,rozjet se“ ve svém životě na nedostatečném palivu.

Utrácet peníze a ztrácet čas řešením neduhů.

 

nebo

 Mít JISTOTU, že pro sebe děláte KAŽDÝ DEN to nejlepší a vidíte VÝSLEDKY svého konání.

 

Na začátku jsou pochybnosti

Každému vyvstávají otázky – je to přirozené a i nás na začátku napadalo spousty otazníků.

❓ Je to pro mě?

❓ Bude mi to chutnat?

❓ Zvládnu to dělat pravidelně?

❓ Stojí to za to?

❓ Opravdu to pomůže i mně?

❓ Co když budu pro lidi v mém okolí trapný?

Tyto otázky ovšem udržují 99 % lidí v tom, že ve svém životě nezmění nic, nebo zkouší úplně všechno Přiznejte si, jaké výsledky Vám už “DĚLÁNÍ NIČEHO, nebo ZKOUŠENÍ VŠEHO” opravdu přineslo?

Tento ŠŤAVNATÝ NÁVYK nezabere denně víc jak 3 minuty, a tak se z něj velmi snadno stává příjemný denní rituálek – nemusíte nic ze svého jídelníčku odstraňovat, jen přidáte ječmen a chlorellu a necháte je pracovat.

Jestli to stojí za to, si můžete velmi jednoduše ověřit sami na sobě, už po první várce (8-10 týdnů užívání) ucítíte změny přímo ve svém těle a na své náladě. Pak už nemusíte nikomu věřit, jestli je to opravdu tak dobré, protože budete mít jasno (Můžete si své pocitové zhodnocení potvrdit i objektivním měřením, např. krevním obrazem). 

Podporu najdete u nás a v on-line skupině stovek lidí, kteří si tento zvyk zvládli osvojit a mnohým zlepšuje život už téměř 20 let, takže v tom nikdy nebudete sami a lidi ve svém okolí můžete naopak obohatit, nebo alespoň šokovat svou vlastní proměnou. 

A jestli se bojíte že vám 100% přírodní produkty bez dochucovadel nebudou chutnat, tak si můžete oddechnout.

 

Jaké jsou nejčastější důvody našich uživatelů s tímto návykem začít?


☘️ Chlorella chutná jako nasládlé oříšky a můžete jí chroupat přímo z krabičky, nasypat si ji na chleba, nebo prostě jen bez problému polknout a zapít. Můžete si ji užívat i v práškové podobě a přidávat si ji do smoothies a jídel (recepty posdílíme ).

☘️ Mrkev, Řepa, Borůvka a Brusinka jsou ve správné koncentraci vyslovená lahůdka a můžete si jimi i obohatit a barevně rozzářit i vaše běžná jídla (jogurty, pomazánky, kaše, omáčky, zálivky atd.)  

☘️ Ječmen připadá většině lidem zpočátku chuťově neutrální a často si už po týdnu začnou jeho přirozenou svěží chuť doslova užívat. Existuje i určité procento lidí, kterým Ječmen nechutná, pokud byste k nim patřili, je to trefa do černého. Nechutná totiž jen těm, kteří mají velmi silně překyselený organismus a proto tento zásadotvorný elixír potřebují nejakutněji!

 

I kdyby to byl váš případ, nemáte se čeho obávat, do týdne vám bude připadat neutrální a do 14ti dní si jej budete taky užívat (za tu dobu vás již odkyselí natolik, že se vám začnou měnit chutě) a i na tento krátký čas máme spousty tipů, jak si chuť vylepšit tak, ať si můžete i Vy Ječmen užívat hned od začátku, nebo jej jen zapíjet v tabletové podobě.

Když se podíváte na výživové poradenství u nás, tak s podivem zjistíte, že s těmito informacemi téměř nikdo nepracuje, často to totiž nezapadá do starých a již přežitých konceptů. A to nás pěkně štve! Dokonce i mezi poradci a lékaři se najdou ti, co si tento základní návyk neosvojili a nemají to ozkoušené (proto vám o něm nepoví…).

Fandové šťavnatého návyku, které možná znáte…

 


☘️ Mark Džirasa
 
speaker a kouč, člověk překypující energií a zdravím
 ☘️ MUDr. Plchová
o šťavnatém návyku říká:

“Je to největší dodavatel VŠEHO, co tělo potřebuje – jak z energetiky, tak po stránce léčivé. Mohu se pochlubit tím, že když slíbím mým sportovcům medaili, tak ji mají. A jíst TO (ječmen a chlorellu od firmy Green Ways) musí. ”

Návyk naučila mnoho vrcholových sportovců, jejichž kondici dovedla a držela na vrcholu, například: mistryni světa a vícenásobnou olympijskou vítězku Kateřinu Neumannovou, jachtařku Lenku Šmídovou (stříbrná medaile z olympiády 2004 v Athénách). 

 


☘️ Jaroslav Dušek
 
herec, autor a člověk vyzařující klid a rozvahu

☘️ Šárka Vaculíková
 
herečka
Šárka Vaculíková  ✔︎
herečka 
☘️ Tomáš Kašpar 
autor několika bestselerů o zdraví
Miloš Škorpil  ✔︎
ultramaratonec, autor knihy a školy o běhání 
☘️ Stanislav Skřička 
autor knihy o stravování

Výsledky

Je to fascinující, že něco tak úžasně efektivního jako JEČMEN, CHLORELLU A DALŠÍ KONCENTROVANÉ ŠŤÁVY od GW využívá tak málo z nás… A když už, tak jen krátkodobě na vyřešení konkrétního problému :-( Přitom jde o palivo pro dlouhodobé udržení perfektního zdraví a vitality.  

Představte si, že začnete šťavnatý návyk praktikovat a ve vašem životě to začne vypadat takto:

✔︎ máte mnohem více energie než teď a zmizí nebo se sníží hladina únavy (taky ušetříte na kávě nebo jiných povzbuzovadlech)

✔︎  z nachlazení se nedostáváte týden ale 2 dny

✔︎  Vaše pleť září čistotou a mládím
✔︎ už Vás „nehoní mlsná” (čokoládičky a dortíčky nejsou nutné)

✔︎ po sportu Vás nebolí svaly díky tomu, že ječmen i chlorella odbourává kyselinu mléčnou

✔︎ Vaše srdce bije jako mistrovsky ulitý zvon a celý kardiovaskulární systém se cítí o několik let mladší 

✔︎ pleť, vlasy a nehty získají na kráse a pružnosti

✔︎  mozek má konečně správnou potravu a zapaluje Vám to, koncentrujete se i pamatujete si lépe než kdy dřív

✔︎ Váš výkon jde nahoru i bez dopingu 😉 

✔︎ nadbytečná kila jdou dolů (už nebude potřeba tukové úložiště toxinů) 

✔︎ více se usmíváte, protože zásadotvorné potraviny mají pozitivní vliv na náladu 

✔︎ Vaše vyprazdňování je pravidelné a příjemné 🙂 

✔︎ stresové situace zvládáte s větší lehkostí 

✔︎ Vaše děti už dloooooouho nic “nechytly” (maximálně záchvat smíchu)

✔︎ … a všichni se Vás ptají, čím to, že tak záříte

Proč zrovna zelené potraviny?

Výhoda dobrozvyku s ječmenem, chlorellou a ostatními šťávami je v tom, že působí komplexně, přirozeně – samy jsou totiž přirozenou a racionální stravou.  A tu úplně největší výhodu vnímáme v tom, že tento dobrozvyk je žitelný a dlouhodobě udržitelný – je tak snadný a praktický, že to dlouhodobě zvládne každý. 

A víte jak to je – naše zdraví, výkonnost a vitalitu neovlivňují až tak moc velké věci, které děláme občas, ale malé věci, které děláme každý den.

Navíc s tímto návykem do těla nedostáváte žádné „prázdné“ kalorie,jedovaté látky, barviva, stabilizátory, plnidla, pojidla či jiné nežádoucí nebo nevhodné balasty jako v případě samotné zeleniny z obchodu a jiných živiny doplňujících produktů na trhu. 

A to podstatné je také EKONOMICKÁ stránka věci – poměr cena/výkon. Využitelnost tedy vstřebatelnost čistých, 100% přírodních šťáv a chlorelly je maximální. Zatímco vyextrahované a syntetické vitámíny se z 90 % nevstřebávají.  V těch lepších případech jsou účinné velmi málo. (ODKAZ CITACE 1)

Ještě hůře však synteticky vyrobené vítamíny jsou potenciálně nebezpečné, jak bylo také již v mnoha studiích ukázalo.
Nejznámější je zvyšování pravděpodobnosti rakoviny při používání betakarotenu. 
(ODKAZ CITACE 2)

Dnes už chemici dokáží v laboratoři vyrobit i mořskou vodu, která má úplně stejné chemické složení jako opravdová voda v moři. Jenže když se v této laboratorní vodě pokusíte chovat mořské ryby, všechny uhynou. A podobně je to i se syntetickými vitaminy. 

Pravda je taková, že když se nás někdo zeptá, jak dlouhodobě a žitelně vylepšit kondici, vitalitu a zdraví, odpověď je jasná: začni s každodenním ŠŤAVNATÝM NÁVYKEM! To je základ.

Neřeknu očisty, půsty, diety… Jsou to poměrně náročné procedůry, které vyžadují velmi individuální a pozorný přístup a správné časování a mnohdy i diagnostiku a dohled dalších osob (experti v oblasti alternativní medicíny).

 

Proč doporučujeme šťavnatý návyk

JE TO NÁVYK NEJVÝKONNĚJŠÍ. A jde to jednoduše – prostě tak doplňujete správné živiny a čistíte tělo… (ukážeme Vám jak). Sami víme, co to udělalo s námi a našimi blízkými -„zkušenost“  přestala jsem mít chutě na sladké, chlorella mě odvedla těžké kovy z těla a díky tomu jsem se zbavila chronické únavy, moje sestra přestala být anemická. A ve výčtu bychom mohli pokračovat. 

Kažodenní pití šťáv a jezení chlorelly Vás vyživuje a zároveň odvádí za roky usazené toxiny a tím se startují ozdravné a vitalizující mechanismy. 

Účinnost komplexních a čistých potravin je mnohonásobně vyšší než dnes běžně dostupná zelenina. Šťáva z ječmene a chlorella GW obsahují všechny potřebné látky pro fungování našeho těla: enzymy, antioxidanty, celou škálu vitamínů, aminokyseliny (pro stavbu bílkovin), protizánětlivý chlorofyl a jsou zásadotvorné. Je tedy jasné, že každodenní užívání šťáv a chlorelly GW je cestou ke zdravé a vitální budoucnosti. 


   

    Zatímco většina lidí stále spoléhá na náhodu, že se jim zdravotní statistiky vyhnou,

 

     vy právě teď máte šanci nasměrovat ručičku vašeho kompasu ke ZDRAVÍ A VITALITĚ 

s jistotou jasné akce a převídatelné reakce!

 

 

 

 

Výhody šťavnatého návyku

 Kupujete UŽITEK! S námi si osvojíte NÁVYK – nenakoupíte jen nějaké produkty. Nám jde o váš dlouhodobý užitek a výsledky. 
✔︎  zabere 3 minuty denně – je to tak snadné, že to zvládne každý
✔︎  kdykoli a kdekoli – praktické balení a snadná příprava umožňuje praktikování dobrozvyku opravdu všude – snadno a bez nároků na přípravu. 
✔︎  komplexní vyživa
✔︎  kontinuální a postupná detoxikace  
✔︎  dobrozvyk s nejkvalitnějšími produkty na trhu
✔︎  vše je 100% bezlepkové a veganské – garantováno
✔︎  produkty GW jsou od nás vždy čerstvé (zaručeno distribuční cestou)
✔︎  produkty GW jsou zaručeně BEZPEČNÉ  – kontrolují se 2x v nezávislých laboratořích – a to každá sklizeň
✔︎  máte k dispozici tým zkušených průvodců programem. 
✔︎  vhodný návyk pro celou rodinu a každou profesi
✔︎  podpora odborného týmu z řad lékařů, farmaceutů a vědců
✔︎  přístup do podpůrného prostředí (on-line i off-line) a k nejnovějším informacím ze sféry zdravého životního stylu
✔︎  zbavíte se nepříjemného zápachu z úst nebo potu a pohyb ve společnosti se stane příjemným
✔︎  stanete se více sexy – vaše libido i sex-apeal půjdou nahoru

✔︎  půjdete o krok dál a díky inspiraci v naší skupině možná začnete i s dalšími jednoduchými dobrozvyky a plně ovládnete svůj potenciál. Můžete se pak pouštět do čehokoliv plný jistoty a víry v sebe. 
✔︎  zbavíte se strachu, že Vy nebo Vaše děti něco “chytnete.” 
✔︎  Váš příjem se již nebude tenčit díky nemocenské nebo ošetřovatelské
✔︎  pokud jste se doposud nemohli do něčeho pustit z obav, že na to fyzicky nestačíte, tyto limity se budou posouvat
✔︎  lidé si začnou všímat Vaší nové svěžesti, vitality a budou se o vás přirozeně zajímat – stanete se přitažlivější
✔︎  pokud již nyní makáte na svém zdraví a vitalitě, tak tímto dobrozvykem posunete váš potenciál o několik příček výše
✔︎  načerpáte novou životní sílu a budete moci do světa snadněji přinášet své poselství, myšlenky, názory a vzroste Vám vliv! 

Výživové směry, diety, detoxy i půsty jsou výborné, avšak jsou složité a nepůsobí tak komplexně. Z našeho pohledu jsou složitější procedury výborná nadstavba, když už je 
(výživový) základ zajištěný. Diety, detoxy, půsty apod. vyžadují čas, studium, přípravu a na dlouhodobé dodržování jsou mnohem náročnější. Je to jako celý studijní obor, který si člověk musí osvojit. S výživovými směry je to jako jet stopem a klikatit se po malých silničkách přes vesničky…


Co když ale na to nemáte ani čas ani energii ani chuť? Když se naučíte šťavnatý návyk s námi, je to jako sednout do vlastního auta, najet na pořádnou dálnici (ne D1 :-) ) a přímou cestou vyrazit vstříc vlastní vitalitě a plnému zdraví.

 

Zažijte Šťavnatý Návyk na vlastním těle!

Protože jde o opravdový základ pro dosažení vitality a zdraví, provedeme  Vás krok za krokem tím, jak dobře a bezpečně nejlépe využít šťávy a chlorellu GW pro nejefektivnější nárůst vitality a návrat k plnému zdraví. Naučíme Vás, co je skutečným základem zdravého životního stylu.

Dáme Vám postupný návod, jak propojit váš životní styl s novým návykem a díky tomu v základech posílit komplexně vaši tělesnou i duševní existenci. K tomu budete mít podporu i nás a našeho týmu, složeného z lidí, kterým již šťavnatý návyk život proměnil.

 

On-line program ŠŤAVNATÝ NÁVYK Vás provede:

👉 Správným dávkováním a jak koncetrované potraviny správně užívat. 

👉  K tomu, aby vám ječmen a chlorella chutnali a abyste se na svou šťavnatou porci každý den těšili.

👉 Prvotní detoxikací tak, aby to bylo nejen snesitelné, ale i příjemné.

👉 Inspirací, jak používat chlorellu a šťavy v kuchyni při přípravě jídel a dezertů.

 

👉 Úkoly, díky kterým si sami posvítíte, jak to máte ve svém životě právě vy, a to vás podpoří v to
m vytrvat a zažít přínosy tohto návyku na vlastním těle co nejdříve.

👉 Sedmi videi, ve kterých se postupně dozvíte zdravotní souvislosti. Naučíte se o vašem
těle víc, než za roky ve škole: interaktivně vás provedeme minikurzem ZNALOSTI ZNAMENAJÍ
MOC.
Zjistíte, jaký mám pro váš život význam: 1) Acidobazická rovnováha, 2) Antioxidanty, 3)
Minerály, 4) Homocystein, 5) Detoxikace, 6) Vibrace 6) Souvislosti všech těchto oblastí.

 

👉 Přístuponou formou se dozvíte, proč něco tak jednoduchého jako ŠŤAVNATÝ NÁVYK. na takový vliv na všechny životní oblasti.

 

ŠŤAVNATÝ NÁVYK je 30. denní program naší podory, společné cesty, radosti a legrace.

 

DŮLEŽITÉ – cesta je žitelná a úkoly jsou koncipované tak, že vyžadují obvykle 3-5 minut denně jen párkrát o něco více.T

 

“Zažijete příliv vitality, pročištění těla i zázračné regenerační schopnosti vlastního těla a vytvoříte si rituál, který promění vaší zdravotní budoucnost a dovolí vám rozjet se životem na plný plyn.”  

 

 

Jaké kroky nás společně čekají?

 1. Objednáte si svou první Bio bedýnku 4 superpotravinových koncentrátů ze 100% zeleniny a ovoce: ječmen, 2x chlorellu a mix šťáv  
 2. Na mail Vám přijde přístupová cesta do programu  “ŠŤAVNATÝ NÁVYK” a potkáme se ve FB skupině, kterou spravujeme my a náš tým – podpora, videa, odpovědi na otázky – vše pro Vás. 
 3. Přijde Vám balík s produkty a ZAČNETE!! – 30 společných dní
 4. Každý den video od nás s krátkým úkolem pro vás.
 5. Vše, co potřebujete na začátku vědět pro osvojejí šťavnatého návyku: pravidla užívání, dávkování – správné nastavení pro Vaši situaci. 
 6. Tipy a triky jak si můžeme hrát s chutí ječmene, chlorelly i dalších šťáviček tak, ať z nich máte od první chvíle radost.
 7. Jak sledovat změny a progress. 
 8. Detox zvládáme společně, v pohodě a s nadhledem.
 9. Jak chlorellu a šťávy využít v kuchyni.
 10. Pomocníci “zvenku.”
 11. Nastoupáme na optimální dávky pro zdraví a vitalitu.
 12. Vzděláváme se snadno a v souvislostech.
 13. Přes jednoduché úkoly si zvědomujeme, jak to funguje právě v našem životě.
 14. Ptáte se na co potřebujete – my a náš tým odpovídá.
 15. Vyplníte si dotazník “moje vitalita” – vyhodnotíte, jak se cítíte po prvním měsíci návyku a uvidíte srovnání se stavem na začátku.
 16. Užíváme si inspiraci z bonusů.

 

 Cesta nekončí, jste po úspěšném rozjezdu a spolu s námi míříte výš.

 

Jaké jsou nejčastější důvody našich uživatelů s tímto návykem začít?

 

Bla bla bla bla bla

Lukáš chvátal, ……..

Jaké další kroky vás s námi ještě čekají?

Upřímně, když Vám ostatní budou říkat, že máte více možností. Máte vždy pouze jednu.
 Tu, kterou uskutečníte.

Buď se budete stále snažit, žít zdravý, vitální a úspěšný život na tragicky nedostatečném palivu (což je dnes v 21 století díky konvenčnímu pěstování všechno “normální” jídlo), či suplementovat dopňky s nekomplexním účinkem.

Nebo si vytvoříte návyk užívání produktů které, jsou 100% funkční, 100% přírodní, 100% bezpečné a vyřešíte tak základy své výživy pro úspěšný život jednou pro vždy a to mnohem jednodušeji než se Vám kdy zdálo…
                    
Vaše první “BIO bedýnka” se skládá ze 4 koncentrovaných superpotravin. První bedýnka Vám vystačí na celý program a některé budete mít ještě i do dalšího měsíce. I proto je skvělé, že si svou bedýnku můžete vždy poskládat dle svých preferencí z těchto produktů: 

1)  JEČMEN (V PRÁŠKU/V TABLETÁCH): Ječmen Green Ways je enzymatický elixír plný života. Je zpracováván, ve chvíli maxima vztřebaných živin a energie. Sklizená ječmená tráva se odšťavní a za nízké teploty mezi 28-31 stupni. Vzniklý prášek je skutečný přírodní koncentrát všech živin.


2)  CHLORELLA (V PRÁŠKU/V TABLETÁCH): Chlorella je jednobuněčná, pro život dokonale vybavená sladkovodní řasa, jež patří mezi nejjednodušší, ale nejdynamičtější formy života. Tablety Chlorelly Green Ways  lze vnímat jako konzervovanou zelniny v nejvyšší kvalitě. Dodávají tělu vitamíny, minerály, aminokyseliny, antioxidanty. Jako ječmen na souši, jsou řasy základem potravního řetězce ve vodě. Chlorella je navíc velký expert na detoxikaci, která umí z těla vyvazovat dokonce i těžké kovy. Díky této kombinaci je tento unikátní organismus dokonalou nutriční základnu pro lidi v dnešní době.

                                             
3) MRKEV, ŘEPA, BORŮVKA, BRUSINKA A MIX: Při hlubším vnímání není člověk vyživován pouze živinami, ale také VLASTNOSTMI toho, co jí. Proto máme v nabídkovém portfiliu zástupce kořenových organismů a organismů keřových.

 

Barevné šťávy

Mrkev: Obsahuje vitamíny K1, C, E, B6 nebo vitamín H (též zvaný biotin). Kromě vitamínů je bohatá na minerály (vápník, fosfor, železo či mangan), antioxidanty, karotenoidy a betakaroten. Beta-karoten v mrkvi je silný antioxidant a je mimo jiné důležitý pro syntézu vitamínu A v těle.

Brusinka: V šetrně vysušených brusinkách najdeme draslík, hořčík, vápník či fosfor. Kromě minerálů jsou bohaté na vitamín C, A a takzvané polyfenolické látky, které najdeme v celém plodu (v dužině i ve slupce). Obsahuje také rostlinný glykosid arbutin, který je specifický právě pro brusinky a je
v nich obsažen ve velkém množství.
 
 

 

Borůvka: V borůvkách najdeme kromě vitamínů C, A, B2 či B6 také mangan, hořčík, železo, vápník, sodík, draslík, fosfor, měď, chrom či zinek. Je zajímavým zdrojem flavonoidů, resveratrolu a antokyaninů. Antokyany patří mezi silné antioxidanty s mnoha pozitivními účinky a řadí se mezi dominantní užitečné látky obsažené v borůvkách. 

 

Řepa: Řepa Green Ways je kromě vitamínů (namátkou B6 či B9) a minerálů bohatým zdrojem polyfenolu resveratrolu a betainu. Betain je velmi cenná látka, která patří mezi takzvané betalainy a má vliv na jaterní buňky s prokázaným regeneračním účinkem.

 

 

Naše doporučení pro dobrý start:


Ječmen práškový, chlorella v tabletách, chlorella prášková a MIX barevných šťáv.

Proč?

 • Chlorella, je nutnost.
 • Ječmen považujeme za základ nejúčinějších šťáv.
 • Chlorellu v prášku,  protože ji budete používat na vaření, dezerty i kosmetiku.
 • MIX šťáv jako doplnění, zpestření a ochutnávku.

 

 Dejte na nás.   🙂 


Možná to zní jako klišé. Ale když jsme zhodnotili zkušenosti nás a stovek uživatelů, zjistili jsme, že tento ŠŤAVNATÝ NÁVYK je opravdu to nejlepší, co pro svou vitalitu a kvalitu života děláme a pro většinu z nás, je to i JEDINÝ NÁVYK, který se nám díky své jednoduchosti daří držet dlouhodobě.

Právě díky tomuto návyku stojí každý náš den na zdravých základech, nehledě na jiné okolnosti. Buď se teď rozhodnete zažít efekt tohoto návyku přímo na Vašem těle a budete mít jasno jakou má hodnotu, nebo necháte tuto potenciálně život proměňující nabídku jen proplout kolem Vás a ani nezjistíte o kolik více šťávy Váš život může mít.  

Získáte nejen produkty nejlepší světové kvality s prokazatelnými a vědecky i uživatelsky potvrzenými účinky, ale především jasné vedení k tomu, aby se vám podařilo je efektivně zařadit do svého života a mít z nich maximální prospěch!

Kolik program stojí?

Cesta k dobrozvyku stojí 5600 Kč. Teď ušetříte 2150 Kč, když se přes náš odkaz registrujete přímo do originálního e-shopu firmy GW, kde získáváte slevu 1150 Kč na 4 produkty v ceně 4600 a to nejen pro první objednávku, ale i v každé následující. Plus dostáváte slevu 1000 kč na tento program osvojení Šťavnatého návyku a všechny nabízené bonusy. Zaplatíte tedy pouze 3450,- Kč.