Vyberte stránku

MISTR ZDRAVÍ A VITALITY

GRATULUJEME!!!

Jste v podstatě téměř superman a rozhodně se tak cítíte.

Chcete se cítit zdravě a mít dostatek energie po celý den, ale stále to není ono?

Chcete žít dlouho a skutečně naplno?

Štve vás kvalita dnešních potravin, nebo její důsledky? Chcete eliminovat dopady stresu a pracovní zátěže? Cítíte zodpovědnost za zdravotní prevenci pro vás i vaší rodinu a chcete pro vás to nejlepší?

Chcete své zdraví zpátky?

Snažíte se zlepšit své zdraví, ale pořád se vám to moc nedaří? Trápí vás plísně, ekzémy, alergie, pálení žáhy, bolesti kloubů, nebo něco vážnějšího? Chcete být prostě zdraví nehledě na věk, počasí a chřipkovou (či jinou) epidemii?

Našli jsme jednochý způsob, jak jednoduše obohatit svůj jídelníček a mít díky tomu více energie, kvalitnější spánek a odolnější imunitní systém.
A co více, podělili jsme se o náš objev s našimi  známým a i jim se život proměnil. Někdo se vyhnul operici, jinému to pomohlo vyhrat olympiádu. Všichni však jsou za toto jednoduhé řešení stále vděční. 
A teď se chceme o tento jednoduchý způsob podělit i s vámi.

Chtěli jsme mít v životě více šťávy.
A povedlo se nám to! 

Dneska si užíváme zdraví a vitality jako nikdy před tím. Zvládáme mnohdy neuvěřitelné výkony a ješte nám zustane energie radovat se z každého dne

Dříve jsme se, potýkalisme se s chronickou rýmou, únavovým syndromem či přetíženými klouby, ale pak jsme objevili ŠŤAVNATÝ NÁVYK a získali jsme energii díky které se náž život proměnil.

Od té doby jsme tento jednoduchý NÁVYK naučili již stovky lidí a stali jsme se profesionální průvodci zdravého životního stylu. Stále nás fastinují životní proměny našich zákazníků. Díky tomuto jednoduchému návyku se zbavují svých dlohodobých problémů a získávají novou energii, žít svůj vysněný život na plné obrátky.  

Přejeme si, ať tento NÁVYK obohatí i váš život a proto vás zveme do tréningu ŠŤAVNATÉHO NÁVYKU.

Zbavil jsem se chronické rýmy a pálení žáhy, podařilo se mi zdravě přibrat, o což jsem se dlouhá léta jen marně snažil. Můj táta naopak zdravě zhubnul a to trvale. Šťavnatý návyk mě oslovil 100% přírodním složením, koncentrací živin a hlavně jednoduchostí pro každodenní používání. Díky praktikování Šťavnatého návyku cítím, že mám zdraví ve svých rukou.

Lukáš Gondek

Tvůrce tréninku ŠŤAVNATÝ NÁVYK

Trpěla jsem častými virózami a každodenně doslova bojovala s ůnavou až jsem si vysloužila diagnózu chronická únava. Potřebu životabudičů v podobě sladkostí jsem považovala za nezbytnou. Díky praktikování Šťavnatého návyku se mi vrátila životní energie, posílila imunita a zbavila jsem se závislosti na cukru. Zjistila jsem, že praktikování Šťavnatého návyku je cesta k pevnému zdraví, vitalitě a mladistvému vzhledu.
Rea Krausová

Tvůrce tréninku ŠŤAVNATÝ NÁVYK

Jako vrcholový sportovec jsem ničil svoje tělo velkými výkony a měl jsem problémy s klouby a šlachy. Věděl jsem, že tělu chybí kvalitní živiny, i když jsem užíval různé doplňky. Díky praktikování Šťavnatého návyku jsem dodal tělu to nejvýživnější palivo. Zrychlila se mi regenerace, vyživily přetížené šlachy a klouby, mám lepší fyzičku a pro stejné výkony nyní trénuji méně.
Michla Gondek

Tvůrce tréninku ŠŤAVNATÝ NÁVYK

Co je Šťavnatý návyk?

Šťavnatý návyk spočívá v doplnění stravy o živiny, které v dnešních potravinách chybí a detoxikaci organismu prostřednictvím superpotravin Ječmene a Chlorelly.

Hloubkově vyživí a vyčistí váš organismus a tím nastartují samoozdravné mechanismy. Díky tomu se postupně uzdravíte a získáte novou energii a životní radost.

Nemusíte ze svého jídelníčku nic odstraňovat, jen přidáte Ječmen a Chlorellu, a necháte je pracovat.

Co vám to přinese?

Očistu organismu

První, co většina lidí zaznamená během počátečních dnů, je očista. Probíhá prostřednictvím střevního vylučování, většinou cca 2x denně. Už při této fázi nastává přemný pocit lehkosti.

Lepší trávení

Mizí pocity těžkosti po jídle, bolesti břicha, nadýmání i pálení žáhy. Zlepšuje se vstřebávání vitamínu, minerálu a jiných prospěšných látek.

Nárust životní energie

Enzymy, vitamíny a minerály v přírozených, komplexních vazbách, které Ječmen a Chlorella obsahují, jsou přesně tím palivem, které člověku umožní žít naplno.

Zmírnění projevů alergií, uzdravení & prevenci civilizačních chorob

Díky šťavnatému návyku, udržujete své tělo čisté, vyživené a hlavně v něm vytvoříte zásadité prostředí. V tom se zánětům, ekzémům, patogenům ani civilizačním chorobám prostě nelíbí. Proto se tělo uzdravuje a zůstává proti temto vlivům chráněno.

Co je
Ječmen & Chlorella?

100% přírodní superpotraviny v BIO kvalitě.

Ječmen je šťáva z mladých lístků ječmenné trávy a Chlorella je jednobuňěčná sladkovodní řasa.

Obsahují mnohonásobně více živin než zelenina a ovoce z obchodu.

Kromně vysoké koncentrace vitaminů a minerálů obsahují také nedostatkové vitamíny D, B12 a K2, železo a kyselinu listovou. Jsou zdrojem polynenasycených mastných kyselin omega-3

Zdravý fast food kdykoli a kdekoli

Jde o praktický životní doplněk. Jejich použivání nezabere ani 3 minuty denně a je snadné za všech okolností. Jsou vždy po ruce, ať už u rodinného stolu, v kanceláři, nebo na cestách.

Co myslíte, že má největší dopad na vaše zdraví?
No jasně že to co děláme každý den!

To je důvod, proč má užívání Ječmene a Chlorelly, na zdraví větší vliv než diety, půsty, očisty. Jejich užívání je tak snadné, že to zvládnete bez úsilí a přemáhání skutečně každý den.

Jak to funguje?

Získáte nejčistší koncentrovaný zdroj živin.

Ječmen a Chlorella kompenzuje nedostatek živin a přemíru škodlivin, které se vyskytují v běžně dostupných potravinách. Detoxikují od chemikálií i těžkých kovů z jídla i prostředí. Doplňují vitamíny, minerály a vzácné prvky, o které jsme díky modernímu zemědělství přišli a našemu tělu pro zdravé fungování zoufale  chybí. Vyživí a vyčistí vaše tělo do poslední buňky.

Váš organizmus se odykselí.

Budete lépe kompenzovat důsledky stresu a bude pro vás snadné dosahnout a udržet optimální váhu. 
Zrychlí se vám regenerace
po výkonu. Problémy mykóz a jiných patogenů se vás již nebudou týkat.

Ječmen a Chlorella se svým ph 9 a 8,5, patří mezi nejzásadotvornější potraviny na světě.

Přísun enzymů vám rozzáří život novou energií.

Díky enzymům se vám zefektivní trávení. Budete snáze přetvářet jídlo na energii, regenerovat zranění a omlazovat tělopřemýšlet i vylučovat.

S každodenní dávkou enzymů, vám půjde vše snadněji a doslova získátete novou štávu.Ječmen obsahuje vysokou koncentraci více než 22 druhů enzymů.

Chlorofyl vám zlepší náladu a prohloubí spánek.

Vaše tělo s ním bude snáze tvořit serotonin. Bude schopné lépe využívat kyslík, takže budete mít větší výdrž.
Působí silně protizánětlivě což je nejdůležitější pro prevenci civilizačních onemocnění.

Chlorella je nejbohatší zdroj chlorofylu ze všech rostlin na planetě.

Budete chráněni nejúčinějšími antioxidanty.

Zlepší se vaše obranyschopnost, zpomalalí se stárnutí vašich buněk. Budete vypadat mladší a vaš plěť se rozzáří a budete se lépe a zdravěji opalovat.

Ječmen a Chlorella obsahují velké množtví aktivních antioxidantů od betakarotenů, vitamínu E až po superoxid dismutázu.

Co mi přinese Šťavnatý návyk když:

mě zajímá prevence?
Hlavní příčiny nemocí jsou patogeny a bujení, které probíhá v překyseleném prostředí.

Dále také špatná střevní mikroflóra, chronický zánět, chemikálie, těžké kovy a nedostatek antioxidantů vitamínů a minerálů a dalších prvků.

Šťavnatý návyk přítrž váš organizmus odkyselí, očiští od kovů a chemikálií, doplní všechny potřebné látky, vyléčí skryté záněty, pomůže přetvořit mikroflóru a zásobí vás antioxidanty.

Takto vybevani můžete klidně spát, ptotože váš imunitní systém je připraven porazit každého nepřítele.

chci dosáhnout optimální váhy?

Stres, špatný spánek, nezvladatelné chutě, překyselený organizmus a toxiny jsou hlavní příčiny nadváhy.

Díky Šťavnatému návyku všechny tyto faktory jednoduše odbouráte. Vyčistí a odkyselí vám organismus, prohloubí se vám spanek a přestane vás „honit mlsna“.

Navíc získáte novou energii díky které budete mít chuť se začít více hýbat. Tato kombinance efektu snadno zatočí s každým přebytečným kilem.

 

chci zvýšit výkon?

Díky zásadotvornému působení, se vaše tělo budete mnohem rychleji vyrovnávat s kyselinou mléčnou ve svalech, díky čemuž se vám výrazně zrychlí regenerace, která je klíčem k prvotřídím výkonům.

Chlorofyl navíc pomáhá tvorbě hemoglobinu, díky ktrému tělo lépe využívá kyslík. Tím se zlepšuje jak vytrvalostní, tak silový výkon. Díky obsahu iontů je Ječmen ideální nápoj před výkonem i při něm.

Chlorella obsahuje více než 50 % bíkovin a aminokyseliny včetně BCAA, proto je ideální pro regeneraci po výkonu i nárust svalové hmoty.

Protizánětlivé působení vás navíc chrání před únavovými zlomeninami. Díky schopnosti dopňovat serotonin a eliminovat stres oceníte Šťavnatý návyk nejen při zátěži fyzické, ale i mentální. 

chci být krásnější?
Slyšeli jste někdy pojem „vyspaný do růžova“? Ano vyspaný úvolněný člověk plný energie působí lépe, než někdo unavený, vystresovaný s kruhama pod očima.

Díky Šťavnatému návyku snáze eliminujete stres, prohloubíte spánek a získáte novou energii a svěžest.

Antioxidanty pomohou udržet mladistvý vzhled vaší pleti. Organické minerály se postarají o pevnost nehtů a kvalitu vlasů.

Chlorofyl má navíc silné deodorační vlastnosti, takže si i po náročním dni budete vonět. Tato kombinace je jistý recept na přirozenou krásu zdravý sexepíl.

se chci uzdravit?

Ječmen a Chlorella nejsou lékem, ale přesto léčí.

Nezaměřují se na potlačování příznaků nemocí, ale řeší jejich příčiny. Pravé příčiny nejsou ani tak patogeny, které tělo napadly, nebo geny, které se proti nám vzbouřily.

Příčinou je že toxiny z prostředí a nedostatek potřebných látek změní prostředí našeho těla tak , že se tělo již nezvládá patogenům bránit a také se aktivují geny které nám nemoci způsobují.

Šťavnatým návykem se protředí těla postupně mění tak, že se tělo „samo“ z nemocí uzdravuje. Ze zkušeností našich zákazníků víme, že to tak skutečně funguje.

Představte si že:

ráno vstáváte plní nadšení a celý den sršíte energií
Cítíte se o několik let mladší, jste uvolnění a s úsměvem na tváři vám jde vše hezky od ruky.
V práci i sportu dosahujete výsledků, které pro vás byly před tím nedostižné, protože rychleji regenerujete a snáze odbouráváte stres.
Záříte zdravím a známí se vás ptají, čím to, že vypadáte tak dobře.
Tak vypadá život se šťavnatým návykem, a teď ho můžete žít i vy.

Skvělé produkty však nestačí.

Až jejich správné používání přináší slibovaný efekt!

Proto jsme pro vás připravili

30denní online TRÉNINK ŠŤAVNATÉHO NÁVYKU.

Co získáte?

4X koncentrované BIO potraviny nejlepší světové kvality

1x Ječmen, 1x chlorella, 1x chlorellu v prášku,
1x mix šťáv (borůvka, brusinka, mrkev, řepa)

 

Cena každého produktu je 1150,- (48€).  Zprostředkováváme vám však registraci přímo u výrobce (české firmy Green Ways) a díky tomu hend získáte jeden produkt zdarma.
Získáváte tímto nejkvalitnější a nejlevnější zdroj živin! Pro předsavu: jedna dóza Ječmene, je usušená štáva z 15kg čerstvé ječmené trávy. Tedy 1kg nejkvalitnější BIO zeleniny kupujete za méně než  58kč/kg (1.4€/kg).

Nejde však o hmotnost, ale o výživovu hodnotu. Jena krabička Ječmene obsahuje více vitaminů a minerálů než 300kg salátu!
Pokud by měl průměrný salát 500g a stál jen 25kč, za stejné množství živin zaplatíte 3750,-.Ušetříte tedy 2887,- díky každé krabičce! 

Na produktu zdarma rovnou ušetříte 1.150,- (48€)

 

30 denní trénink ŠŤAVNATÝ NÁVYK

N

30 tréninkových videí

N

7 vzdělávacích videí

N

30 dní naší podpory

N

2 bousové kuchyřky

N

Přátelská komunita i po zkončení programu.

Cena tréningu je 2300,- (96€). Právě teď jej získáváte od nás jako bonus k registraci ZDARMA. Rovnou ušetříte 2300,- (96€).

POZOR: akce platí pouze dvacet dní od vyplnění testu vitality! Váš čas vyprší za:

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Objednejte si TEĎ!

 

Zaplatíte pouze 3.450Kč (144€)

Jeden produkt za 1.150Kč (48€) a Trénink šťavnatého návyku za 2.300 Kč (96€) získáte zdarma.

Právě teď ušetříte 3.450Kč (144€)!

“Zažijete příliv vitality, pročištění i zázračné regenerační schopnosti vlastního těla a vytvoříte si rituál, který promění vaší zdravotní budoucnost a dovolí vám rozjet se životem na plný plyn.”

Co říkají naši zákazníci?

„Přidejte se k nám a stovkám našich spokojených zákazníků, kteří si tento NÁVYK osvojili a žijí díky němu zdravější a spokojenější život.”

Co říkají naši zákazníci?

„Přidejte se k nám a stovkám našich spokojených zákazníků, kteří si tento NÁVYK osvojili a žijí díky němu mnohem zdravější a spokojenější život.”

FAQ

Proč s produkty Green Ways?

Ječmen je skutečně usušená štáva z trávy, ne jen jemně mleté seno. Chlorella je skutečně čistá a díky narušení buněčného obalu unikátní metodou STEAM, je skvěle stravitelná.

Produkdy jdou od výrobce rovnou k vám, bez zastávek ve skladech e-shopů či regálech obchodů. Proto jsou vždy čersté. Každá sklizeň je testována a nikdy neobsahují plísně ani těžké kovy.

Nic z toho se o výrobcích konkurence s jistotou říct nedá. Pokud srovnáte ceny za gram suroviny, často jsou ze všech produktů nejlevnější. Pokud srovnáváte cenu za užitek, který přinášení jsou nejlevnější VŽDY.

 

Opravdu mi to pomůže?

Ještě jsme nepotkali nikoho, komu by tento Návyk nepřinesl do života užitek, tedy si troufneme říct: Ano, je to i pro Vás. Ať už potřebujete šťávu v životě na naplnění vašich snů nebo třeba na uzdravení, tak ji mít budete.

Efekti si můžete jednoduše ověřit sami na sobě. Už po někoika týdnech ucítíte změny přímo ve svém těle a na své náladě. Pak už nemusíte nikomu věřit,  zda je to opravdu tak dobré, protože budete mít jasno.

Můžete si své pocitové zhodnocení potvrdit i objektivním měřením, např. krevním obrazem.

Bude mi to chutnat?

Pokud se bojíte, že vám 100% přírodní produkty bez dochucovadel nebudou chutnat, tak si můžete oddechnout.

☘ Chlorella chutná jako nasládlé oříšky a můžete jí chroupat přímo z krabičky, nasypat si ji na chleba nebo prostě jen bez problému polknout a zapít. Můžete ji užívat i v práškové podobě a přidávat si ji do smoothies a jídel (recepty posdílíme).

☘ Mrkev, Řepa, Borůvka a Brusinka jsou ve správné koncentraci vyslovená lahůdka a můžete si jimi i obohatit a barevně rozzářit vaše běžná jídla (jogurty, pomazánky, kaše, omáčky, zálivky atd.)  

Ječmen připadá většině lidem zpočátku chuťově neutrální a často si už po týdnu začnou jeho přirozenou svěží chuť doslova užívat. Existuje i určité procento lidí, kterým ječmen nechutná. Pokud byste k nim patřili, je to trefa do černého. Nechutná totiž jen těm, kteří mají hodně překyselený organismus a proto tento zásadotvorný elixír potřebují nejakutněji! 

I kdyby to byl váš případ, nemáte se čeho obávat. Do týdne vám bude připadat neutrální a postupně si jej budete také užívat (vaše tělo se postupně odkyselí natolik, že se vám začnou měnit chutě). I na ten i na ten krátký čas však máme spousty tipů, jak si chuť vylepšit tak, ať si můžete i vy ječmen užívat hned od začátku nebo jej jen zapíjet v tabletové podobě.

Mám problém s pravidelností. Zvládnu to?

Zvládá to tisíce lidí a vy to zvládnete také. Jednodušší to už ani nemůže být. I proto jsme vytvořili trénink Šťavnatého návyku, kde se vše naučíte a i pravidelnost pak bude hračka. Navíc budete ve skupině s námi a jinými nadšenými zákazníky, kteří vas rozhodně nenechaní vychladnout. S námi v tom nikdy nebudete sami.

Jsou účinky vědecky potvrzené?
Ano, na účinky Ječmene a Chlorelly byly dělány desítky studií a všechny námi zmíněné účínky jsou sdudiemi dokázané. Také existuje velké množtví knih které se účinky těchto „zázračných potravin zabývají. Zde je několik z nich.
A ať opravdu víte, že jsou tyto potraviny prověřené, přikládáme alespoň pár odkazů na věděcké studie:

(1) Biologické účinky Chlorella pyrenoidosa a mladého jačmeňa s možným využitím v prevencii civilizaťnych ochorení, Kubatka P. et al., 2018

(2)Prehrad klinických a predklinických štúdií o účinkoch Chlorelly pyrenoidosa a listov mladého jačmeňa na organizmus, Kubatka P. et al., 2015

(3)Preventive and Therapeutic Role of Functional Ingredients of Barley Grass for Chronic Diseases in Human Beings, Zeng Y. et al., 2018

(4)Chlorella and Spirulina Microalgae as Sources of Functional Foods, Andrade L. M, et al., 2018

(5)Publikace Standardy kvality Green Ways, na základě rozborů Státního veterinárního ústavu a dalších laboratoří

Nebudu s tím trapný?

Ne nebudete. ŠŤAVNATÝ NÁVYK je velmi diskrétní, takže nikdo ani nemusí vědět že jste pro sebe začali něco dělat. Pokud si položíte namíchaný ječmen na svůj pracovní stůl, možná sklidíte zvědavé pohledy nebo dokonce vtipnou poznámku. Chlubit se tím ale vůbec nemusíte.

Časem zjístíte, že lidi ve svém okolí inspirujete svou vlastní proměnou. 

Následné dotazy typu: „Co děláš že vypadáš tak skvěle“? , jsou rozhodně skvělou odměnou!

“Využíjte jednoduchosti ŠŤAVNATÉHO NÁVYKU a nastartujte spirálu změn ve svém zdraví i životě.”

Bonus ZDARMA

Už na vás čekají dvě kuchařky, které vám

vnesou do života nové chutě i novou energii.

18 Receptů díky kterým proměníte vaše jídla v superjídla.

Díky této kuchařce, se naučíte jednoduše zakomponovat Ječmen a Chlorellu do vaší kuchyně a velmi snadno vytvářet výborné a velmi zdravé jídla.

16 receptů které rozzáří váš jídelníček zdravými barvami.

Jídlo už nikdy nebude nuda. S barevnými štávami se vaše jídla rozzáří nejen novýma barvama, ale i skvělou chutí!

“Usnadněte si přípravu zdravých pokrmů a inspirujte se našimi nejoblíbenějšími recepty.”

S naší garancí nic neriskujete.

Pokud si nejste jistí, že vám ŠŤAVNATÝ NÁVYK přinese výsledky, úplně to chápeme a je úplně normální cítit nejistotou před krokem do něčeho nového. My však víme že to funguje a s jistotou vás podržíme. Pokud by se stalo že se u vás výsledky nedostaví, vrátíme vám 100% ceny produktů.

Podmínky a pravidla pro uplatnění GARANCE.
Garanci může využít pouze ten, kdo s konzumací ječmene a chlorelly začíná. 

1) Nejpozději do 7. dne tréninku si nechte udělat ROZBOR krevního obrazu a ihned ho zašlete na adresu: podpora.intogreat@gmail.com 

sledujeme tyto hodnoty:
červené krvinky
hemoglobin
glykemie
CPR, ASLO, LATEX
doporučujeme též: B12, Fe, krevní tlak

2) Splňte všechny kroky a úkoly tréninku včetně zveřejnění splněného úkolu v každé lekci.

3) Praktikujte tento návyk se správným dávkováním po další tři měsíce po dokončení tréninku.  

4) Nechte si udělat kontrolní krevní obraz, zašlete nám ho a znovu vyplňte test Moje vitalita (zašleme vám ho jako odpověď na zaslaný krevní obraz).

Pak se společně podíváme na vaše výsledky a užitek. Pokud výsledky krevních testů neprokážou zlepšení, vrátíme vám vámi zaplacené peníze za využité biobedýnky v plné výši zpět.

Zvolíte-li si podniknout tyto kroky, uvítáme to! Vaše výsledky nám totiž pomohou rozšířit už tak bohatou databázi zkušeností a evidenci užitku Šťavnatého návyku.

  Důležité:

  NE, které možná uděláte, protože nevstoupíte, je NE, které by Vás mohlo mrzet. Protože víme, jak moc se Váš život může skrze náš NÁVYK proměnit. 

  Vaše NE NEOVLIVNÍ NÁS. Šíření skvělých produktů, stejně jako tohoto NÁVYKU a osvěty, je součástí naší podnikatelské mise “etickým podnikáním k životní svobodě”. Obchodujeme jedině na principu win-win. Tedy jedině když jste s koupí spokojení vy, můžeme být s prodejem spokojení my.

  Jde nám o váš užitek, více než o náš zisk!

  Aktuálně se v týmu IN-TO-GREAT staráme téměř o 1000 spokojených uživatelů. Díky našemu zájmu o lidi a pozitivní změně života, kterou přinášíme, narůstá počet našich uživatelů čím dál rychleji.

  My si budeme tento ŠŤAVNATÝ NÁVYK užívat, stejně jako již více než 10let i nadále. Naši vitalitu použijeme k osvětě, hravému marketingu, detoxikačním programům a organizování zážitkových akcí. Na této cestě se k nám přidává spousta skvělých lidí, díky kterým je naše společnost zdravější a rozzářenější. To vše budeme dělat, ať už naši nabídku přijmete či nikoli. 

  Pokud jste stále nejistí, prosím, přečtěte si ještě jednou tyto řádky, ať máte jasno, že to děláme pro vás! 

  POZOR: Možná sledujete nyní BOOM se vším možným na posílení imunity kvůli události s názvem Covid. My se PREVENCI, zdraví a vitalitě tímto způsobem věnujeme již 10 let. Stabilně, neochvějně a úspěšně rozvíjíme tuto přírodní a praktickou cestu ke zdraví a vitalitě.

  SLIBUJEME VÁM, ŽE SE SPOLU S NAŠÍM TÝMEM STANEME VAŠÍ OPOROU NA CESTĚ ZA ZDRAVÍM A VITALITOU.
  Pomůžeme vám ujít pořádný kus cesty k vyšším výkonům, lepšímu zdraví
  a aktivnímu životu.

  OBJEDNEJTE SI ŠŤAVNATÝ NÁVYK TEĎ