Vyberte stránku

Vítejte na cestě IN-TO-GREAT PREMIUM

Affilate program a možnost zvaní do ITG kampaní, můžete zrychit a výrazně zjednodušit váš růst. Vyberte si plán přesně pro vás.

Vyzkoušejte si všechny nástroje na 30 dní ZDARMA.

Často kladené otázky

Tady se snažíme zodpovědět vše co by vás ohledně předplatného mohlo zajímat.

Za co platíme a kam peníze jdou?

Aby naše stránky, kampaně a programy fungovaly, máme značné měsíční náklady na palcené aplikace a služby, stejně jako na čas lidké podpory potřebné, pro schvalování do skupin, odpovídání a odpovídání na dotazy. Co nám po pokrytí provozních nákladů zůstane, moc rádi použijeme pro další vylepšování kvality a nové pokroky.  

Jak předplatné funguje?

Stejně jako Spotify, YoutubePremium, Netflix nebo jiné předplatné. Propojíte svou platební kartu a platba bude ve vámí zvolené frekvenci probíhat automaticky. O tom že se vaše předplatné automaticky prodlouží dostanete oznámení e-mailem 7dní předem. Pokud platba proběhne, dostanete rovněž oznámení.

Můžu dostat na platbu fakturu?

Ano, jistě. Vzhledem k tomu že automatický fakturační systém je na nastevění dost komplikovaný a mnoho z nás fakturu nepořebuje, zatím jsme jej nenastavovali. Pokud faktutu potřebujete a můžet jí uplatnit, napište na: podpora.intogreat@gmail.com a fakturu vám vystavíme.

Jak předplatné zrušit?

Pokud se rouhodnete své předplatné přerušit, nebo změnit plán na jinou frekvenci, napište na: podpora.intogreat@gmail.com a plán změníme, nebo vypneme.

Co všechno předplatné zahrnuje?

Zahrnuje všechny programy IN-TO-GREAT které využívají affiliate odkazy a vedou vaše nové zakazníky do bonusouvých online programů. Platí tedy pro zvaní a využívání programu ŠŤAVNATÝ NÁVYK i DETOXEM DO SKVĚLOSTI.