Vítejte na cestě IN-TO-GREAT PREMIUM

Affilate program a možnost zvaní do ITG kampaní, můžete zrychit a výrazně zjednodušit váš růst. Vyberte si plán přesně pro vás.

3 měsíce

500 Kč

Chci to jen vyzkoušet.

You need to provide a cancel URL page in the settings

6 měsíců

800 Kč

Dávám tomu šanci.

You need to provide a cancel URL page in the settings

1 rok

1500 Kč

Jdu do toho naplno.

You need to provide a cancel URL page in the settings

Často kladené otázky

Tady se snažíme zodpovědět vše co by vás ohledně předplatného mohlo zajímat.

Za co platíme a kam peníze jdou?

Aby naše stránky, kampaně a programy fungovaly, máme značné měsíční náklady na palcené aplikace a služby, stejně jako na čas lidké podpory potřebné, pro schvalování do skupin, odpovídání a odpovídání na dotazy. Co nám po pokrytí provozních nákladů zůstane, moc rádi použijeme pro další vylepšování kvality a nové pokroky.  

Jak předplatné funguje?

Stejně jako Spotify, YoutubePremium, Netflix nebo jiné předplatné. Propojíte svou platební kartu a platba bude ve vámí zvolené frekvenci probíhat automaticky. O tom že se vaše předplatné automaticky prodlouží dostanete oznámení e-mailem 7dní předem. Pokud platba proběhne, dostanete rovněž oznámení.

Můžu dostat na platbu fakturu?

Ano, jistě. Vzhledem k tomu že automatický fakturační systém je na nastevění dost komplikovaný a mnoho z nás fakturu nepořebuje, zatím jsme jej nenastavovali. Pokud faktutu potřebujete a můžet jí uplatnit, napište na: podpora.intogreat@gmail.com a fakturu vám vystavíme.

Jak předplatné zrušit?

Pokud se rouhodnete své předplatné přerušit, nebo změnit plán na jinou frekvenci, napište na: podpora.intogreat@gmail.com a plán změníme, nebo vypneme.

Co všechno předplatné zahrnuje?

Zahrnuje všechny programy IN-TO-GREAT které využívají affiliate odkazy a vedou vaše nové zakazníky do bonusouvých online programů. Platí tedy pro zvaní a využívání programu ŠŤAVNATÝ NÁVYK i DETOXEM DO SKVĚLOSTI.