Přečtěte si náš příběh..

Lukáš Gondek:

V 16 letech se mi projevilo chronické zánětlivé onemocnění jater.
Lékaři mi nabídli, že budou nemoc do konce života potlačovat hormonálními léky. Já jsem se ale s vizí doživotního pacienta nesmířil.


Pod vedením zkušených léčitelů jsem prošel detoxikací, proměnou stravy a naučil se používat superpotraviny, díky kterým jsem byl už po třech měsících opět zdravý. Po půl roce mě vyřadili z evidence pacientů.

 

V metodách, které zlepšují zdraví a posouvají lidské možnosti na novou úroveň, jsem nalezl svou životní vášeň. Čerpám z nejmodernějších poznatků o biohackingu, i tisíci léty prověřených technik tradičního léčitelství, jógy a taoismu. 

 

Už více než 16 let zkouším tyto poznatky sám na sobě. Přes 10 let sdílím s lidmi své zkušenosti. Učím je používat ty nejefektivnější postupy, jak dosáhnout skvělého zdraví jednoduše a udržet si jej dlouhodobě.

 

Online trénink DETOXEM DO SKVĚLOSTI jsme pro vás s mými kolegy vytvořili tak, abyste v nejkratším možném čase získali to nejlepší z našich zkušeností. Díky tomu už po několika dnech tréninku ucítíte příliv nové energie a vitality.

 

Zvyky, které vás naučíme, vám zajistí lepší zdraví a skvělý pocit ze sebe sama, navzdory tomu, že vám zaberou doslova pár minut denně.

Věřím, že si cestu k lepšímu zdraví a skvělému životu společně opravdu užijeme.

Napsat mi můžete na: podpora@intogreat.cz nebo si mě přidejte do přátel na facebooku

Rea Krausová:

Jestli mi něco pomohlo ze dna, tak to byla somatická práce s traumatem, detoxikace, poctivé živiny a řád neboli smyls.


V životě jsem prošla několika těžkými traumaty, existenčním stresem, intoxikací těžkými kovy a to mělo za následek symptomy jako: chronická únava, bolesti vnitřních orgánů a kloubů, snížená funkce imunity a neschopnost zvládat stres.


Práce s traumatem – somatic experiencing – mě doslova vrátila do hry, do těla. Pospojovala nervy.  Dlouhodobá detoxikace a poctivé živiny mě znova oživily, znovu mi vdechly život – přinesly energii a chuť něco dávat světu.


Obrovská schopnost regenerace našeho těla – když mu k tomu uděláme ty správné podmínky uvnitř i vně – mě natolik fascinovala, že jsem somatickou práci s traumatem vystudovala a stala se mojí další profesí. Detoxikace a výživa se staly nedílnou součástí každodenní praxe a životního stylu, který jsem začala učit i ostatní.

 

Spoluvytvářet tento komplexní program Detoxem do skvělosti bylo pro mě velikou radostí. Obzvlášť proto, že vytvořením skupiny se výrazně zvyšuje míra úspěšnosti pro každého z vás – síla a podpora skupiny je ohromná.


Sama se těším, že do toho jako každý rok zase půjdu!

Chcete-li mi napsat: rea.krausova@gmail.com

Michal Gondek:

Téma detoxikace mě začalo zajímat už v době mé kariéry vrcholového triatlonisty kvůli zlepšení výkonu. Nastudoval jsem si, jak usazené toxiny snižují výkon samotný, ale především jak prodlužují dobu regenerace po zátěži. Už tenkrát jsem zkoušel ulevit tělu od toxinů různými očistami, pravidelným saunováním a také klystýry a jaterními procedůrami.

Když jsem na universitě prohloubil své znalosti a ještě jsem přidal cvičení jógy, přišly na řadu další změny a ozdravení jídelníčku. Kromě téměř úplné eliminace masa se staly normou výplachy nosních dutin, zvracení slané vody pro čištění žaludku a různě dlouhé půsty (nejdéle 21 dní na vodě). 

Ačkoliv každá změna a technika přinesla své, tak nejvýraznější změnu z dlouhodobé perspektivy mi přineslo pravidelné jezení zelených potravin GW. Prvních několik měsíců užívání se mi větry čistily plísně ve střevech, avšak asi po roce jsem si s překvapením uvědomil, jak velmi mi povolily ztuhlé klouby, které se mi předtím několik let nijak nedařily rozhýbat. Tělo se díky zásadotvornému působení odkyselilo a klouby mohly uvolnit usazené toxiny.
Ačkoliv jsem úplně zdravý, tak jsem vždy znovu fascinován, jaký na mě má účinek, když se jednou ročně stravuji úplně důsledně podle principů „Detoxem do skvělosti“. Jako spolutvůrce programu mám jasno, jak a proč je důležitý a „zázračný“ každý z těch principů. Stejně však pokaždé znovu zírám, jak skvělý vliv má na mě samotného, když je tři týdny dodržuji důsledně. Pravidlem je u mě zkrácení doby spánku přibližně o hodinu a půl denně.
Třešničkou na dortu jsou podle mě dobrozvyky, které jsou součástí programu. Pravidelné lehké cvičení, vyprazdňování ve dřepu či nejedení mezi jídly, jsou praktické tipy, které s minimem času a úsílí mají obrovský zdravotní efekt
Tento program s radostí doporučuji a mám nevýslovnou radost z každého člověka, který z něho má užitek.