Vyberte stránku

JEČMEN & CHLORELLA

nová dimenze zdraví a prevence na dosah!

JEČMEN & CHLORELLA

nová dimenze zdraví a prevence na dosah!

Co Ječmen & Chlorella řeší?

Chceš se zbavit chronických či jednorázových nemocí? Trápí Tě kvalita dnešních potravin, ale zajištění zdravé stravy Ti připadá příliš složité a časově náročné?

Netrap se - uzdrav se!

Rozhodni se mít dost energie a žít svůj život skutečně naplno! Buď zdravý/á nehledě na roční období či prostředí, které tě obklopuje.

Up-Great zdraví pro tebe!

Využij jednoduchosti užívání zelených potravin a zlepši tak kvalitu svého života. Nastartuješ tím spirálu změn…

Ječmen a chlorella mi zlepšily trávení, mně i mé rodině pomohly zvýšit imunitu a vyřešily do té doby běžná nachlazení a nemoci včetně dlouholetého ekzému. Díky tomu jsem získala navíc energii a čas (třeba když už nemusím pečovat o nemocné děti), který místo toho věnuji dělání věcí, které mě baví a naplňují. Jednou z nich je i nabízení příležitosti ke zlepšení svého zdraví a života. Každodenní pravidelná konzumace chlorelly a vypití lahodného zeleného nápoje z mladého ječmene mi přinesly (sebe)důvěru v pevné zdraví mého těla a tedy i jistou svobodu pro můj život a plány do budoucna. Přeji Ti, abys mohl/a tento pocit ve vlastním těle také zažít. Budeš-li chtít, budu Tě ráda na Tvé zelené cestě provázet.

Markéta Závorcová

+420 728 215 664

marketa.zavorcova@email.cz

Zde jsou přínosy Ječmene & Chlorelly v kostce…

Zde jsou přínosy Ječmene & Chlorelly v kostce…

Ráda Ti poskytnu osobní konzultaci a podíváme se, co J&CH mohou konkrétně udělat pro Tebe. Chceš-li to rovnou zkusit, využij

3+1, což je dávka na 2 měsíce 

Ozvi se mi pro osobní konzultaci a podíváme se, co může pro Tebe konkrétně J&CH udělat. Chceš-li to rovnou zkusit, tak

3+1 je dávka na 2 měsíce

S čím Ti může Ječmen a Chlorella pomoci?

1) Očista organismu

První, co většina lidí zaznamená během počátečních dnů až týdnů, je očista, která probíhá prostřednictvím střevního vylučování. Většina lidí zažije různě silnou detoxikaci, po níž se však cítí nakonec mnohem lépe.

2) Trávení

 Další z prvotních přínosů, kterých si většina lidí všimne, když do svého jídelníčku zařadí Ječmen a Chlorellu, je úprava trávení. Mizí bolesti břicha, pocity těžkosti, nadýmání i pálení žáhy.

3) Navýšení energie

Enzymy a přírodní vitamíny jsou přesně to palivo, které člověku umožní žít naplno a přitom nepocítit následný prudký pokles energie, jako u kávy a mnohých energy drinků.

4) Prevence civilizačních chorob

Zelený dobrozvyk je ta nejlepší zdravotní pojistka. Vytváří totiž v těle zásadité prostředí, ve kterém se zánětům, bakteriím, plísním a virům a tedy ani chorobám, ekzémům a alergiím nedaří.

5) Jsou vždy po ruce

Ječmen & Chlorella toho umí ještě mnohem více. K čemu by to však bylo, kdyby byla jejich pravidelná konzumace  složitá či časově náročná? Nštěstí však fungují jako ideální zdravý fast food, který Ti zabere pár minut denně. Je snadné si je s sebou vzít KAMKOLI a KDYKOLI.

Dětský ječmen a proč by jej měly (nejen) děti pít?

Dětský ječmen a proč by jej měly

(nejen) děti  pít?

Představení dětského ječmene dětem.

Představení dětského ječmene dětem.

Problém toxicity a podvýživy a chytré řešení

Problém toxicity a podvýživy a chytré řešení

O Zeleném vtipně a stručně z Ostravska.

O Zeleném vtipně a stručně z Ostravska…

Zkušenosti zákazníků s Ječmenem a Chlorellou.

Zkušenosti zákazníků s Ječmenem a Chlorellou.

NAŠE ZKUŠENOSTI S JEČMENEM A CHLORELLOU:

Nic si nezakazuju...

Líbí se mi, že můžu jíst pořád jednoduše (v módu „nic si nezakazuju a nic nehrotím“), tak jako doteď, ale vnímám, že se mi výrazně zlepšila imunita i trávení. Za tuhle zimu jsem nebyla ani jednou nemocná a pokud vnímám, že na mě něco leze, prostě si dám větší dávku ječmene, chlorelly a spánku, a dost často nemoc ani nepropukne. 🙂 Tereza Vzoreková

Dávají mi energii, chuť do života i pocit harmonie....

Po letech chronické únavy, přepracování, věčného nachlazení a viróz, jsem začala cítit plno energie. Zelené potraviny GW vyřešily dlouhodobý problém mého těla – nutriční stres a skrytou podvýživu. Tím mi velmi posílil imunitní systém, a tak se o chřipkách dozvídám jen z okolí. Je velký rozdíl několikrát za rok ležet, skoro pořád smrkat… a nebo mít sílu a zdraví na to, dělat co chci. Také jsem v klidu ohledně toho co jím, vím, že co do těla nepatří chlorella odvede pryč. Těžké kovy, které mi vysloveně řádily v krvi, jsou odváděny ven a mně je o poznání lehčeji. Příjemnou změnou je, že nemívám chutě na sladké a mlsna už nemá koho honit. Moje buňky jsou krásně vyživené.

Markéta Rea Krausová

Vyzrál jsem na zdraví i výživu.

Měl jsem tehdy rozhozené trávení po antibioticích a byl jsem nadšený, jak rychle se mi zažívání se zelenými potravinami spravilo. Ještě překvapenější jsem byl, když jsem po delší době zjistil, že je pryč i chronické pálení žáhy a rýmečka. Už mnou tak nezmítají chutě na sladkosti, a když někdy splácám páté přes deváté, je mi dobře mnohem rychleji. Proto nemusím řešit původ, kvalitu ani složení jídla tak urputně, jak jsem řešil dřív a přitom je mi dobře – Chlorella zachrání. Při tréninku udýchám i to, co jsem dříve neudýchal a začal jsem „rychleji spát“. Nebývám unavený ani po jídle, což ze mě dělá super výkonné „monstrum“. Lukáš Gondek

Mám energii, jsem zdravá, moje tělo je vyživené a vyčištěné, změnily se mi stravovací návyky a vím, co je pro moje tělo dobré.

Gaia Kamila Klapková

Co mi zelenáče vzaly? 🙂

Nutnost brát léky na štítnou žlázu, chudokrevnost, chronickou únavu, pálení kolen, všemožné bolesti a časté nachlazení, prospané dny, časté hemeroidy, zapáchající nohy, zhoršující se zrak, vypadávání vlasů, stále se kazící zuby, nějaká ta kila na břiše… A co mi naopak daly? Chuť a sílu do života, více energie a dobré nálady, kvalitnější spánek s jeho menší potřebou, lepší zvládání stresových situací, pravidelnou stolici a pár dalších věciček k tomu jako bonus 🙂 Jiří Kubík

Přinesly mi energii, která byla dlouholetým vrcholovým sportem vyčerpaná,

což jsem však začal vnímat, až když se tělo začalo regenerovat. Na fyzické rovině to bylo pouze značné omezení lupání kloubů (zpozorované asi po třech letech na zeleném) a výrazné zkrácení nejhorší chlapské nemoci – rýmečky – na dva až tři dny cca jednou za rok. Aktuálně jsou pro mě jedním ze základních kamenů, který mi umožňuje absolutní spolehnutí se na fyzickou stránku: Kdo chce dělat VŠECHNY věci v životě jako superhrdina, musí do sebe dávat palivo pro superhrdiny. Zelené potraviny mi také přináší zřetelné vědomí, že umřu, až bude správný čas, a ne ve chvíli, kdy budu tak utahaný civilizačními chorobami, že mě doktoři svými metodami už neudrží při „životě“. Michal Gondek

KVALITA ŽIVOTNÍ JÍZDY JE DÁNA PALIVEM.

KDO CHCE ŽÍT NAPLNO, TANKUJE ZELENÉ.