Vyberte stránku

Příležitost pro mě, ale hlavně pro TEBE!

✅ Změna v životě je nevyhnutelná, a proto má smysl vyhledávat pozitivní změnu pro sebe!👌🏻

👍🏽👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👇🏼👍🏽

Lukáš Chvátal

Rád Tě uslyším, když mi zavoláš na mé tel. číslo 721 124 408.

Kdybys mi chtěl/a napsat na messengeru, tak klikni na „f“ a můžeš mi hned napsat.

Budu se těšit na naše osobní setkání!

Co nabízím?

Příležitost, která mi změnila svět a vede ke zdravému životu, bez kompromisů a chození do práce.

Jak to dělám?

Podnikám pomocí síťování 3.0. Spojuji lidi v mém dosahu se vším nejkvalitnějším! Vše se dozvíš na našem setkání! Bude to zábava. Nudit se, mě nebaví.

Co dělám?

S lidmi svého výběru sdílím svůj příběh, informace a  možnost se do podnikání 3.0 přidat. Mít osobní užitek z kvalitních produktů a zisk ze sítě distributorů.

Všichni kdo mě znají ví, že kdyby produkt nebyl kvalitní, přírodní a účinný, nedělal bych to…

Proč podnikám v síti 3.0 IN-TO-GREAT ?

Nemáš co ztratit

Jsem mladý student a baví mě zkoušet nové věci, které mi dávají smysl. Už jsem se naučil si v životě udělat jasno ohledně mých vizí do budoucna. Multi-Level-Marketing mi přijde jako nejefektivnější a nejspolehlivější způsob, jak všech mých cílů dosáhnout. Je to pasivní příjem spojený s pocitem, že dělám dobrou věc i pro ostatní kolem mě. Produkty ječmen a chlorella mají mnoho benefitů zdravotních a navíc pomocí MLM můžu lidem kolem mě dát příležitost se osvobodit od vyměňování času za peníze.

Proč se stravovat jako kráva?

To byla taky moje první otázka, když jsem začal užívat ječmen a chlorellu, ale po přečtení pár článků a po krátkém užívání obou produktů jsem pochopil jejich hodnotu a účinky.

Můžu ti vyprávět o tom jaký jsem pocítil nárůst energie; a místo piva nebo kávy si dám většinou raději zelenáče, ale myslím, že když to nepocítíš sám, tak si budeš myslet, že si vymýšlím…

„Multi-Level-Marketing je pouze další necitlivý způsob podnikání."

Mýtus, který jsem si na vlastní kůži vytvořil v jiné firmě, kde jsem pracoval s produkty, které jsem nechtěl sám užívat. A jakmile dále naléhali bez mojí iniciativy, necítil jsem se komfortně.

Proto bych se chtěl poučit z chyb ostatních, a jestli nechceš zkusit ječmen a chlorellu v té nejlepší kvalitě na vlastní kůži, aby si sám posoudili, jestli je chceš sdílet s tvými blízkými, tak už nemusíš číst dále a děkuji ti za pozornost. Kdyby jsi náhodou znal/a potrhlý lidi, kterým by se tento koncept mohl líbit a hledají způsob, jak se vyhnout vyměňováním času za peníze, určitě jim můžeš poslat odkaz na tuhle stránku a kontakt na mě. 

Když někdo tvrdí, že je něco nemožné, znamená to, že ještě

nepřišel na způsob, kterým by danou situaci vyřešil.

Vše představitelné je možné…“

LUKÁŠ CHVÁTAL

„Pozval jsem tě na svou stránku, protože si myslím, že se do mého týmu hodíš.

Podívej se na hodnoty mého týmu, jestli s nimi souzníš.“

HODNOTY & POŽADAVKY MÉHO TÝMU:

+ Svoboda v projevu svých pocitů a nebát se komunikovat.

+ Spolupráce v týmu je potřebná zábava.

+ Chuť a silnou vůli postavit se na vlastní nohy, což znamená být připraven na svobodné rozhodování a tvoření vlastní reality.

 + Všichni Ti přejí hodně štěstí a zdravý, ale nikdo ti nikdy neřekl jak o své zdravý ani štěstí pečovat. Nebo řekl?

Jestli se v mých požadavcích a hodnotách nenajdeš, můžeš se podívat na požadavky jiných partnerů, nebo ti přeji štěstí jinde.

O mně

V součastnosti trávím mnoho času studováním fyzioterapie na UK FTVS, neboli hlavně ve volném čase, protože ve škole nás toho mnoho nenaučí. Vše co se naučím mě baví propojovat s prožitky na fyzické a hlavně na psychické úrovni. Aplikuji poznatky do realného života, jak to nejlépe dovedu… Znáte to. Jde to pomaleji, než by si rozum přál.

Můj život je plný učitelů, neboli mistrů ve svém oboru. Jsem vděčný za příležitost, kterou jsem v tomto životě získal a mým záměrem je této příležitosti využít na plno.

Od malička mě baví se pohybovat a rozvíjet své dovednosti ve všech sportech, které tě napadnou. Když jsem začal dospívat, moji hlavní učitelé té doby mě inspirovali k vnímání svého nitra a naslouchání svých pocitů. Tai ki a jóga byla má první vědomá cvičení, se kterými jsem se poprvé setkal v 15 letech. Díky úžasným učitelům jsem si k vědomému pohybu vybudoval krásný vztah a stále si uvědomuji jakou výhodu jsem tím získal.

Dále mě baví cestovat po světě a nacházet nové způsoby žití pomocí jiných kultur a přírody.

Miluji pohyb a vědomé prožívání.

Od mala se věnuji Tai ki a rád toto vědomé cvičení sdílím i s ostatními. Stále více nacházím hloubku, podstatu a léčebné schopnosti starého čínského cvičení.

Přijď si někdy vyzkoušet, jaké to je hodinu být na jednom příjemném místě, kde procítíš a rozproudíš celé své tělo. 

——————————————————————–

Další přirozený pohyb, který rád pozoruji na sobě a učím ostatní, je bosá chůze a bosý běh. 

Zní to divně, „Naučím tě chodit„, ale bohužel naše nohy zapomněly přirozeně fungovat, kvůli nepřirozeným podmínkám, kterým je vystavujeme. 

KONTAKT NA MĚ:

l.chvatal15@gmail.com

+ 420 721 124 408

„Don’t hurry, be happy.“