Vyberte stránku

JEČMEN & CHLORELLA

nová dimenze zdraví a prevence na dosah!

JEČMEN & CHLORELLA

nová dimenze zdraví a prevence na dosah!

Co Ječmen & Chlorella řeší?

Chcete mít dost energie žít svůj život skutečně naplno? Trápí vás kvalita dnešních potravin, nebo její důsledky? Chcete být prostě zdraví nehledě na roční období nebo kašlající kolegy?

Netrap se - uzdrav se!

Snažíte se zlepšit své zdraví, ale pořád se to moc nedaří? Děsí vás náročné procedury či diety, ale chcete se sebou něco udělat?

Up-Great zdraví pro tebe!

Využijte jednoduchosti Zeleného dobrozvyku a nastartujte spirálu změn ve svém zdraví i životě. S námi na to nikdy nebudete sami.

  My a naše cesta k zeleným potravinám

   

  Dan a já tvoříme pár od roku 2015 a co mi paměť sahá, tak jsme vždy řešili naše stravování – jak to udělat, aby bylo plnohodnotné, ale zároveň jsme nebyli otroci jídla. Jednu dobu jsme dokonce vymýšleli „produkt“, který by sloužil jako náhrada stravy a obsahovala vše potřebné co se týče makro i mikronutrientů. Nepovedlo se…toto téma bylo vždy tak neskutečně rozsáhlé a v detailech komplikované, že jsme nenašli jinou možnost než se smířit s tím, že není v naší moci mít všechno a správně.

  Dnešní doba je nazývána „dobou jedovou“ díky všem těm hnojivům, pesticidům, herbicidům, fungicidům, antibiotikům a dalším chuťovkám. Já bych ještě přidala přízviska „rozmazlená a nenasytná“, kdy s rostoucí koupěchtivosti vše musí růst rychle a ve velkém, takže potraviny nemají ani čas ani podmínky, aby měly v sobě to, co bychom od nich očekávali a potřebovali. Ze všech těchto důvodů nám dnes potraviny mohou poskytnout jen zlomek živin než tomu bylo před desítkami let. Lidé i přes veškerou hojnost strádají, a tak je trh zahlcen všemi možnými doplňky stravy. Ovšem když začnete pátrat a trochu se zajímat, pak zjistíte, že většina z nich jsou jen marketingové tahy, které vám v lepším případě nepomůžou ani neublíží. Jednoduše jsme byli stvořeni tak, že veškeré potřebné látky do sebe dostaneme skrze jídlo, které nám poskytne sama příroda. Jen v produktech čistě přírodních najdeme přesně namíchaný koktejl látek tak, aby byly pro naše tělo maximálně prospěšné. Kombinace a poměry jsou dokonalé, takže jakmile sníme v tabletě nějakou látku izolovaně, byť z přírodních zdrojů, pak jí logicky mohou chybět ti parťáci okolo, a naše tělo si s tím už tak efektivně neporadí.

  Navíc, aby toho nebylo málo, tak jsme se stali vegany, což s sebou nese další omezení příjmu živin. Co teď s tím? Babo raď! Vesmír to ovšem s námi myslel, myslí a bude myslet vždy dobře, takže nám krátce na to cestu zkřižily zelené potraviny, navíc té nejvyšší možné kvality, kterou můžeme na našem trhu najít. Od září 2019 poctivě každý den pijeme nápoj z ječmene, zobeme chlorellu. Celé nám to zabere jen pár chvil a víme, že tento dobrozvyk nám dovoluje se uvolnit a neřešit, co do sebe ten den vpravíme za jídlo. Celý sychravý podzim i zimu, kdy kolem nás lidé smrkali a kašlali, jsme nepodlehli žádné viróze, máme pořád dostatek energie a každé jídlo je kvalitativně o několik úrovní povýšeno.

  Pokud vás cokoliv z našeho úvodu nebo videí na této stránce oslovilo, určitě se nám ozvěte a není nic jednoduššího než se potkat, o všem si popovídat a probrat vaše otázky, nejasnosti, možnosti…jedním z bodů naší filozifie je, že nic nikomu nevnucujeme, takže jsme naprosto v pohodě s možností, že z našeho setkání bude „jen“ příjemné a jistě obohacující lidské posezení. 🙂

  Těšíme se na vás!

  Eva Glogerová +420 775 916 646, e.glogerova@seznam.cz

  Daniel Hrdina +420 776 222 777, sekkod@email.cz

   

   

  Seznamte se zde s přínosy Ječmene & Chlorelly v kostce…

  Seznamte se zde s přínosy Ječmene & Chlorelly v kostce…

  Rádi vám poskytneme osobní konzultaci a ukážeme, co může J&CH udělat pro vás. Chcete-li to rovnou zkusit, neváhejte.

  3+1 je dávka na 2 měsíce 

  Ozvěte se nám pro osobní konzultaci, rádi vám ukážeme, co může J&CH udělat pro vás. Chcete-li to rovnou zkusit, neváhejte.

  3+1 je dávka na 2 měsíce

  S čím může Ječmen a Chlorella pomoci Tobě?

  1) Trávení

   První, čeho si většina lidí všimne, když zařadí Ječmen a Chlorellu, je upravení trávení. Mizí bolesti břicha, pocity těžkosti, nadýmání i pálení žáhy.

  2) Očista organismu

  Další přínos, který člověk začne pozorovat během prvních dnů až týdnů, je očista na úrovni střev. Člověk začne chodit častěji na záchod (cca 2x denně), a to i pokud dříve trpěl zácpou (méně než 2x denně). Většina lidí zažije různě silnou detoxikaci, po níž se však cítí nakonec mnohem lépe.

  3) Navýšení energie

  Enzymy a přírodní vitamíny jsou přesně to palivo, které člověku umožní žít naplno a přitom nezadřít motor.

  4) Prevence civilizačních chorob

  Zelený dobrozvyk je ta nejlepší zdravotní pojistka. Dělá totiž v těle zásadité prostředí, ve kterém se zánětům, ekzémům ani civilizačním chorobám prostě nelíbí.

  5) Jsou vždy po ruce

  Ječmen & Chlorella toho umí ještě mnohem více. K čemu by to však bylo, kdyby bylo komplikované je pravidelně jíst?? Jsou však ideální ultrazdravý fast food, který Ti zabere 1-2 minuty denně. Není žádný problém si je s sebou vzít KAMKOLI a KDYKOLI.

  Dětský ječmen a proč by jej měly nejen děti pít?

  Dětský ječmen a proč by jej měly nejen děti pít?

  Představení dětského ječmene dětem.

  Představení dětského ječmene dětem.

  Problém toxicity a podvýživy a chytré řešení

  Problém toxicity a podvýživy a chytré řešení

  O Zeleném vtipně a stručně z Ostravska.

  O Zeleném vtipně a stručně z Ostravska…

  Zkušenosti zákazníků s Ječmenem a Chlorellou.

  Zkušenosti zákazníků s Ječmenem a Chlorellou.

  NAŠE ZKUŠENOSTI S JEČMENEM A CHLORELLOU:

  Nic si nezakazuju...

  Líbí se mi, že můžu jíst pořád jednoduše (v módu „nic si nezakazuju a nic nehrotím“), tak jako doteď, ale vnímám, že se mi výrazně zlepšila imunita i trávení. Za tuhle zimu jsem nebyla ani jednou nemocná a pokud vnímám, že na mě něco leze, prostě si dám větší dávku ječmene, chlorelly a spánku, a dost často nemoc ani nepropukne. 🙂 Tereza Vzoreková

  Dávají mi energii, chuť do života i pocit harmonie....

  Po letech chronické únavy, přepracování, věčného nachlazení a viróz, jsem začala cítit plno energie. Zelené potraviny GW vyřešily dlouhodobý problém mého těla – nutriční stres a skrytou podvýživu. Tím mi velmi posílil imunitní systém, a tak se o chřipkách dozvídám jen z okolí. Je velký rozdíl několikrát za rok ležet, skoro pořád smrkat… a nebo mít sílu a zdraví na to, dělat co chci. Také jsem v klidu ohledně toho co jím, vím, že co do těla nepatří chlorella odvede pryč. Těžké kovy, které mi vysloveně řádily v krvi, jsou odváděny ven a mně je o poznání lehčeji. Příjemnou změnou je, že nemívám chutě na sladké a mlsna už nemá koho honit. Moje buňky jsou krásně vyživené.

  Markéta Rea Krausová

  Vyzrál jsem na zdraví i výživu.

  Měl jsem tehdy rozhozené trávení po antibioticích a byl jsem nadšený, jak rychle se mi zažívání se zelenými potravinami spravilo. Ještě překvapenější jsem byl, když jsem po delší době zjistil, že je pryč i chronické pálení žáhy a rýmečka. Už mnou tak nezmítají chutě na sladkosti, a když někdy splácám páté přes deváté, je mi dobře mnohem rychleji. Proto nemusím řešit původ, kvalitu ani složení jídla tak urputně, jak jsem řešil dřív a přitom je mi dobře – Chlorella zachrání. Při tréninku udýchám i to, co jsem dříve neudýchal a začal jsem „rychleji spát“. Nebývám unavený ani po jídle, což ze mě dělá super výkonné „monstrum“. Lukáš Gondek

  Mám energii, jsem zdravá, moje tělo je vyživené a vyčištěné, změnily se mi stravovací návyky a vím, co je pro moje tělo dobré.

  Gaia Kamila Klapková

  Co mi zelenáče vzaly? 🙂

  Nutnost brát léky na štítnou žlázu, chudokrevnost, chronickou únavu, pálení kolen, všemožné bolesti a časté nachlazení, prospané dny, časté hemeroidy, zapáchající nohy, zhoršující se zrak, vypadávání vlasů, stále se kazící zuby, nějaká ta kila na břiše… A co mi naopak daly? Chuť a sílu do života, více energie a dobré nálady, kvalitnější spánek s jeho menší potřebou, lepší zvládání stresových situací, pravidelnou stolici a pár dalších věciček k tomu jako bonus 🙂 Jiří Kubík

  Přinesly mi energii, která byla dlouholetým vrcholovým sportem vyčerpaná,

  což jsem však začal vnímat, až když se tělo začalo regenerovat. Na fyzické rovině to bylo pouze značné omezení lupání kloubů (zpozorované asi po třech letech na zeleném) a výrazné zkrácení nejhorší chlapské nemoci – rýmečky – na dva až tři dny cca jednou za rok. Aktuálně jsou pro mě jedním ze základních kamenů, který mi umožňuje absolutní spolehnutí se na fyzickou stránku: Kdo chce dělat VŠECHNY věci v životě jako superhrdina, musí do sebe dávat palivo pro superhrdiny. Zelené potraviny mi také přináší zřetelné vědomí, že umřu, až bude správný čas, a ne ve chvíli, kdy budu tak utahaný civilizačními chorobami, že mě doktoři svými metodami už neudrží při „životě“. Michal Gondek

  KVALITA ŽIVOTNÍ JÍZDY JE DÁNA PALIVEM.

  KDO CHCE ŽÍT NAPLNO, TANKUJE ZELENÉ.