Tato stránka je přístupná pouze odkazem z e-mailu, na který vám přišlo pozvání do DETOXEM DO SKVĚLOSTI.

Pokud se vám stránka nezobrazuje ani proklikem z e-mailu, napište nám prosím na podpora@intogreat.cz.
Pošleme vám přístup a chybu opravíme.

Připojte se k nám do 8. detoxové výzvy!

Detoxem pod naším vedením prošlo už 1061 lidí.

 

Dejte si za cíl žít život plný energie, vitality, pevné imunity a zdravých návyků!

Jak vám v tom pomůžeme se dozvíte na této stránce:

21denní program očisty těla, vytvoření zdravých návyků a vykročení ke skvělému životu.

Online trénink DETOXEM DO SKVĚLOSTI vytuní vaše zdraví, imunitu i pocit, jak se cítíte ve svém těle a v životě. Nejde jen o nárazovou akci, ale začlenění funkčních a efektivních návyků, které se dají dlouhodobě udržet
i v dnešní zrychlené době.
potvrzuji účast v DETOXU
CHCI DETOX
Přihlášky do tréninku se uzavírají již 31.března v 23:00. Online trénink DETOXEM DO SKVĚLOSTI začíná 4. dubna.

Jsme tým – Lukáš, Rea a Michal – autoři online tréninku DETOXEM DO SKVĚLOSTI – každý máme za sebou přes 10 let práce s klienty a jsme odborníci v tématech detoxu a výživy, životních návyků, biohackingu, práce s nervovým systémem, traumaty a mindsetu, jogy a meditace.

Při sestavování tohoto programu jsme využili naše znalosti, zkušenosti a dary tak, že pro vás bude snadné během 21 dní vybudovat pevné základy zdravějšího stravování i životního stylu.

V dubnu 2022 startuje již sedmý běh online tréninku!
21 dní – nabitých zdravými recepty, objevíte kouzlo detoxikace pomocí superpotravin a začleníte do života nové zdravé návyky, kterými jednoduše zlepšíte kvalitu svého života.

Poznáte nové zdravé potraviny, vylepšíte si zdraví, shodíte přebytečná kila a ještě si přitom pochutnáte a naučíte se vařit.
Za nás mluví výsledky našich klientů, a tak čtěte dál.

Co vlastně musí člověk udělat pro to, aby mohl žít život plný elánu a vitality bez kompromisů? Bez chronických obtíží, toxinů, rýmiček nebo s nedostatkem energie či nekvalitním spánkem?

 

Pro mnoho lidí je zdravý životní styl španělská vesnice vzbuzující obavy, že stravovat se zdravě je složité
a časově náročné.

 

Na první pohled to může vypadat natolik složitě, že to mnohé odradí. Často se strachem, že to zabere moc času, obav z hladovění, další neúspěšné diety nebo toho, že se vám nepovede dosáhnout vytouženého zlepšení.

 

Dobrá zpráva ale je, že i přes to všechno to i VY můžete zvládnout!

 

Možná právě vy jste jedni z těch, od kterých
již za měsíc uslyšíme:

Záměrem tohoto tréninku je provést vás detoxikací příjemně a krok za krokem, naučit vás jednoduché recepty na zdravá jídla a předat vám praktické triky, které zlepší vaše zdraví.

 

To vše pomocí srozumitelných, funkčních a v praxi ověřených postupů a zkušeností.

Zároveň vás povedeme k objevení individuálních potřeb vašeho těla a k objevení toho, CO VÁM VYHOVUJE a CHUTNÁ.
Zažijete sami sebe nabité novou energií, díky které se plní vaše přání a ambice, ať už soukromé nebo pracovní.
Zjistíte, jak snadno proměnit svůj životní styl, aby se tato nová energie stala vaší každodenní součástí.

Provedeme vás ověřenou cestou,
která vám pomůže očistit organismus a nastartovat metabolismus, což vám zajistí příval energie, dobré nálady a skvělého pocitu ze sebe sama.

Provedeme vás ověřenou cestou, kterou sami úspěšně již roky praktikujeme.

V 16 letech se mi projevilo chronické zánětlivé onemocnění jater.
Lékaři mi nabídli, že budou nemoc do konce života potlačovat hormonálními léky. Já jsem se ale s vizí doživotního pacienta nesmířil.


Pod vedením zkušených léčitelů jsem prošel detoxikací, proměnou stravy a naučil se používat superpotraviny, díky kterým jsem byl už po třech měsících opět zdravý. Po půl roce mě vyřadili z evidence pacientů.

 

V metodách, které zlepšují zdraví a posouvají lidské možnosti na novou úroveň, jsem nalezl svou životní vášeň. Čerpám z nejmodernějších poznatků o biohackingu, i tisíci léty prověřených technik tradičního léčitelství, jógy a taoismu. 

 

Už více než 16 let zkouším tyto poznatky sám na sobě. Přes 10 let sdílím s lidmi své zkušenosti. Učím je používat ty nejefektivnější postupy, jak dosáhnout skvělého zdraví jednoduše a udržet si jej dlouhodobě.

 

Online trénink DETOXEM DO SKVĚLOSTI jsme pro vás s mými kolegy vytvořili tak, abyste v nejkratším možném čase získali to nejlepší z našich zkušeností. Díky tomu už po několika dnech tréninku ucítíte příliv nové energie a vitality.

 

Zvyky, které vás naučíme, vám zajistí lepší zdraví a skvělý pocit ze sebe sama, navzdory tomu, že vám zaberou doslova pár minut denně.

Věřím, že si cestu k lepšímu zdraví a skvělému životu společně opravdu užijeme.  Lukáš Gondek

Víme, že nejspíš nemáte možnost věnovat stovky hodin pozornosti tomu, co jíte, a proto je trénink udělán s ohledem na váš čas a energii.

 

Každodenní lekce jsou dělány tak, aby vám zabraly jen několik minut času. Pokud se rozhodnete vařit podle našich receptů, většinou budete s jídlem pro celou rodinu do půl hodiny hotovi a jeden den v týdnu doporučujeme společné sledování vybraného dokumentu o zdraví. Žádné jiné časově náročné úkoly vás v tréninku nečekají, takže ho zvládnou i ti nejvytíženější.

 

 

Detoxu se velmi často účastní:

 

 

  • Mámy několika dětí, které vaří pro celou rodinu po večerech a lekce zvládnou klidně v tramvaji.
  • Pracovně velmi vytížení muži i ženy, kteří si často nestíhají dát ani pauzu na oběd.
I vytížený manažer, podnikatel nebo máma na mateřské s mnoha povinnostmi může projít detoxikací s celou rodinou hravě s radostí, třeba jako Markéta:

Před prvním detoxem In-To-Great jsem měla trochu obavy, jak to zvládnu. Mám 2 děti, chodím do práce a navíc se nepovažuji za kdovíjakou kuchařku.
Nakonec jsem byla velmi překvapená, jak jsme to zvládli. Před samotným začátkem jsem si dle seznamu nakoupila potřebné suroviny a pak vařila každý den dle detoxové kuchařky. Jídla jsem si lehce upravovala dle chutí a množství a většinou byla hotová do půl hodiny. Navíc jsme si s dětmi pouštěli videorecepty, které je bavily svou barvitostí a hudbou. Já jsem byla z jídel nadšená, manžel, který je naštěstí vegetariánsky nakloněn také a u dětí se to střídalo dle jejich chutí.
Ten první rok měly obědy ve škole a o víkendu jsem volila obědy, které jsem věděla, že uspějí – květák (pro ně obalovaný), čočka, kukuřičný kuskus (pro ně s bio kečupem a sýrem)… A ten další rok, kdy byly doma na on-line výuce, už jinou možnost neměly a baštily, co bylo uvařeno.
Já jsem se naučila, že každodenní vaření po práci není časově tak náročné, jak jsem se obávala a s radostí jsem mohla konstatovat, že vlastně vůbec nepotřebuji pečivo. Nyní s odstupem času vnímám, že oněch 21 dní opravdu přineslo trvalé změny do našeho jídelníčku, za což jsem velmi vděčná. 

Markéta Závorcová

Matka 2 dětí a úspěšná podnikatelka

Pusťte si video a poslechněte si, co Markéta o svojí zkušenosti říká:

CHCI ZAŽÍT DETOX
CHCI DETOX
Třeba to máte podobně. Je možné, že chcete jen nastartovat svůj metabolismus
s nadcházejícím jarem, posílit imunitu či získat víc energie a kvalitnější spánek
. Nebo naopak hledáte partu lidí, kteří vás budou inspirovat, chcete se naučit vařit zdravěji či vyřešit problémy, které nepovažujete za akutní, ale nějakou dobu vás již trápí.

 

Ekzém, akné, mastné vlasy, lámající se nehty. Nemusí se jednat o velké choroby
nebo rovnou diagnózy, ale i toto jsou známky toho, že vaše tělo není 100% zdravé.

 

Většina účastníků tréninku má výsledky často dříve než po 21 dnech od začátku detoxu. U někoho výraznější změny trvají déle, u někoho jsou téměř přes noc. Záleží, jak moc je vaše tělo zaneseno toxiny.

 

Trvalé změny mohou přijít pozvolně, a tak vám neslibujeme vyřešení všech vašich nemocí nebo neduhů přes noc ani zázraky na počkání.

 

Už za týden nebo dva
od začátku detoxu budete možná slavit své první úspěchy…

… a během měsíce můžete třeba také shodit nějaká přebytečná kila tím, jak se vaše tělo zbaví přebytečných toxinů. Tak vypadají obvyklé výsledky účastníků po detoxu v tomto tréninku, i přesto, že mnoho z nich nepřichází s úmyslem zhubnout.

 

Trénink poběží už po osmé od roku 2019, a tak vidíme mnoho lidí projít podobnou cestou:

CHCI ZAŽÍT DETOX
CHCI DETOX

Někteří se radují z toho, že se díky detoxu zbavili chuti na sladké a závislosti na cukru: 

U některých účastníků se při opakování detoxu proměňuje záměr a přání, čeho chtějí dosáhnout a staví na již získaných zkušenostech návycích, které začlenili do svého běžného života před nějakým časem:

 Úplně největší radost máme z toho, že pro mnoho lidí se jedná o restart životosprávy a první krok
k dlouhodobé změně, kterou si díky detoxu užívají
:

CHCI ZAŽÍT DETOX
CHCI DETOX

Detox znamená změnu,
díky které zažijete příval nové energie a budete mít lepší spánek:

Ale třeba vám také pomůže vyléčit zdravotní problémy, se kterými si lékaři nevěděli rady.

Budete obklopeni desítkami lidí, kteří se rozhodli minimálně na 21 dní zkusit udělat změnu a společnými silami, sdílením a s nadšením si nejen nakoupit nové druhy potravin, ale i je chutně připravovat.

CHCI ZAŽÍT DETOX
CHCI DETOX

Můžete i nadále jíst svá oblíbená jídla a hřešit, ale je dost možné, že detox přirozeně způsobí revoluci ve stravování celé vaší rodiny!

Například jako u Evy Dos Reis:

„Moc mě to bavilo, jsem na sebe fakt pyšná, že jsem to zvládla, řekla bych opravdu na 100 %, těším se, že si celou akci třeba na podzim/před Vánoci zopakuju.

Mnohokrát děkuju Michalovi, Lukášovi i Markétě za akci a fantastické recepty a obohacující poznání, že není takový problém připravit si jídlo i obrovský chutný salát do práce s sebou, že je v pohodě říct všem, teď mi dejte prosím pauzu, chci se najíst, což jsem všechno normálně nedělala, absolutně miluju chia kaši a každý den se na ni těším jak malé děcko.

A moje děti si samy začaly připravovat svačiny typu fazole, rýže a zálivka do skleničky…a nosí si to do školy, aniž bych já řekla jediné slovo. Také mi radikálně ujídají chlorellu, jen na ječmen se pořád tváří skepticky.

Dokonce i zapřísáhlí masožravci, kteří se dívají na jakoukoli zelenou stravu jako na život ohrožující a před kterými jsem se zmínila, v jakém procesu zrovna jsem, proč si ve vinárně dám pouze čistou vodu, nakonec uznali, že to bylo asi dobře promyšlené a vyvážené, když opravdu nemám hlad a jsem vlastně úplně v pohodě. A to jsem měla nulové ambice, abych je o čemkoli přesvědčovala.

Čili kromě nových získaných návyků připravit si kvalitní jídlo na den s sebou prožívám zcela evidentní věc, že děti (i těžce pubertální) kopírují, co děláme, a že i ostatní, když na ně netlačíme svými postoji, jen je prostě v klidu a míru žijeme, tak … mají šanci se nechat inspirovat.“

Je jen na vás, kam vás dovede cesta,
na kterou vás teď zveme.


Základní myšlenkou je zbavit tělo toxinů, těžkých kovů a nastartovat tak ozdravné mechanismy v těle. Naučit se začlenit do jídelníčku zdravé potraviny a skrze vlastní prožitek si zvědomit, jak moc jídlo ovlivňuje naše tělo a jak se cítíme.

 

A přesně toto se v online tréninku Detoxem do skvělosti naučíte a zažijete. 

Nové zdravé návyky

Čekají vás recepty na hlavní jídla, snídani, i tipy jak si zdravě osladit život. Vše snadno a prakticky. Veganské recepty, které jsou bez cukru a bez laktózy, ale přitom chutné a snadné na přípravu.

Praktické vzdělávání i tipy

Součástí programu je 7 vzdělávacích videí, abyste získali širší souvislosti. Jak funguje PH, Antioxidanty, Homocystein, Toxicita, Vibrace. Také 3 vybrané dokumentární filmy, nebo tip na 5minutové cvičení pro každý den.

}

Naše podpora

My – autoři online tréninku, Lukáš, Michal a Rea, spolu s týmem zkušených kolegů vám budeme k dispozici, abychom odpověděli na všechny vaše dotazy a sdíleli s vámi maximum našich zkušeností s detoxem i zdravým stravováním.

h

Zdravé nákupní zvyky

Dostanete praktický nákupní seznam, podle kterého si nakoupíte všechny doporučené trvanlivé potraviny najednou a čerstvé potraviny vždy zvlášť na každý týden, i s doporučením, kde tyto potraviny můžete koupit.

Sdílení v uzavřené FB skupině!

Nebudete na to sami – to je jedno z tajemství vedoucí k úspěchu. Bude nás v tom hodně najednou, budete mít každodenní kontakt ve skupině lidí, kteří se navzájem obohacují svými zkušenostmi a podporují se v kreativitě tvorby nových jídel i tipů na jejich přípravu.

~

Detoxem to nekončí!

Vše, co se v průběho detoxu naučíte, vám může sloužit po celý zbytek života. Na závěr detoxu vás pozveme, abyste se k nám připojili do uzavřené skupiny, kde sdílíme tipy a zkušenosti po celý rok a posdílíme s vámi další tipy, jak si nově získané návyky udržet a jak pokračovat.

Teď to může vypadat, že je toho strašně moc a že to bude složité a příliš náročně. Ale není tomu tak.

Trénink jsme koncipovali do malých a jednoduchých akčních kroků tak, abyste ho hravě zvládli. A pokud ne, můžete některé kroky přeskočit a vrátit se k nim později.

Budete dostávat každý den malé úkoly, kterými se budete rychle posouvat vpřed.

Jsme Lukáš, Michal a Rea.
Autoři online tréninku DETOXEM DO SKVĚLOSTI a vaši průvodci v tomto 21denním detoxu.

CHCI ZAŽÍT DETOX
CHCI DETOX

Za svým zdravím a vitalitou jsem ušel kus cesty. Učil jsem se od zkušených léčitelů, učitelů jógy i ajurvédy a prošel jsem i spousty slepých uliček.

Najít techniky, které jsou opravu funkční a zároveň dostatečně jednoduché, abych je zvládl dělat dlouhodobě, mi zabralo spoustu času. 

 

Vy už nemusíte věnovat měsíce a roky hledání a zkoušení různých metod. Ani na vlastním těle ověřovat, která je bezpečná a která může být škodlivá. Prošli jsme tu cestu za vás.

 

Spolu s Michalem a Reou jsme pro vás připravili funkční jednoduchou a hlavně 100% bezpečnou cestu, kterou prověřili již stovky lidí před vámi. Připravili jsme vám cestu a teď vás po ní provedeme doslova za ruku. 

 

Když jsem byl loni v Mexiku poprvé surfovat, došlo mi, že bez učitele, který mě naučil základní pravidla, bych se sám se surfem nejen trápil, ale pravděpodobně si i ublížil.

 

Naučit se dobře surfovat bude ještě dlouhá cesta, ale kdybych se do toho pustil sám, stálo by mě to o mnoho více sil i času.

 

S detoxikací je to podobné.

Už za tři týdny od startu tréninku budete mít více energie, tělo více čisté od toxinů i chuť si nové návyky udržet
a tím nadále své zdraví zlepšovat.

Představte si, že…

se každý den můžete věnovat přesně tomu, co jste si naplánovali a máte na to dost energie. Už brzy ráno se plní nadšení probouzíte do nového dne.

 

Máte dobrou náladu i chuť si zacvičit. Nemůžete se dočkat, až si dáte zdravou snídani.
dlouhou dobu nevíte, kam se poděly chronické potíže, kterými jste dříve trpěli.
Nesvědí vás kůže, ani se vám nemastí vlasy, máte pevné nehty, cítíte pevnější tělo i lehkost v břiše.
Jste zdraví. Víte, že se na své zdraví můžete spolehnout a cítíte se ve svém těle skvěle.

Co vám DETOXEM DO SKVĚLOSTI přinese?

Naučí vás správně jíst, pít, cvičit, očistit své tělo od toxinů a mnohem více…

Očistí vaše tělo i mysl.

Díky potravinám, které vynecháte a hlavně díky těm, které přidáte, spláchnete spoustu toxinů do záchodu. Díky tomu se budete cítit lépe ve svém těle, ale také se vám zlepší nálada a zvýší mentální výkon.

Naučí vás lépe jíst.

Díky receptům na každý den, které od nás dostanete, se naučíte stravovat mnohem zdravěji. Zjistíte, že zdravá jídla mohou být dokonce chutnější než klasická jídla a zároveň jsou snazší na přípravu, takže ušetříte čas.

Zažijete efekt superpotravin.

Dozvíte se, jak si cestu k optimálnímu zdraví zjednodušit tak, že se budete cítit čím dál lépe. Nebude vás to stát žádný čas, ani vůli a odříkání. Zažijete sami na sobě, jak snadno můžete díky vybraným superpotravinám dosahovat skvělých výsledků.

Osvojíte si dobrozvyky, které promění váš život.

Objevíte nový pohled na cvičení, stravování, vylučování a vše se rovnou naučíte prakticky používat, a to dlouhodobě i po skončení tréninku.

“Zažijete příliv vitality, pročištění těla
i zázračné regenerační schopnosti vlastního těla a vytvoříte si rituály, které vám dovolí rozjet se životem na plný plyn.”
CHCI ZAŽÍT DETOX
CHCI DETOX

Je důležité říct, a říkáme to hned, že vás nečeká procházka růžovou zahradou.

 

Tuto cestu často lemují různorodé detoxikační projevy a pochybnosti.
Můžete mít chutě na sladké,  kolísavou energii, akné nebo zácpu.  Možná se objeví obava, že to nezvládnete a budete mít pocit, že to nefunguje. A ano, i to se může první dny dít.

Máme zkušenosti s detoxikačními projevy stovek zákazníků. Připravili jsme pro vás prověřené tipy, které u většiny lidí nepříjemné detoxikační projevy eliminují, nebo zmírní tak, abyste detoxikací prošli příjemně.

Někteří účastníci tréninku mají úžasné výsledky už za týden, jiní za měsíc.

Někteří vidí významné změny až po půl roce nebo roce, co vyrazili na svou cestu vyzbrojeni novými návyky. Stejně jako se liší rychlost, s jakou se dostavují výsledky, liší se i to, jak rychle si zvládáme nové návyky osvojovat.

A to je v pořádku.

Můžete jít vlastním tempem!

Samotný tréninku sice jede ve svižném tempu a trvá 21 dní, ale vy budete mít přístupy do tréninku do skonání facebooku.

Za ty roky jsme viděli už tolik lidí a příběhů, kdy si lékaři nevěděli s jejich obtížemi rady.

Od nevyléčitelných chorob, zrušených operací, protože se pacient zázrakem uzdravil, až po výsledky testů, které neodhalily žádný zdravotní problém, byť se jejich majitel necítil dobře.

Crohnova choroba, hrozba vývodu na vylučování, chronické záněty dutin, průdušek, jaterní onemocnění, ale třeba také diabetes nebo chronický nedostatek energie.

A mnoho dalších případů a diagnóz, které se na první pohled zdály tak nereálné vyléčit, že sami lékaři nevěřili, že je to možné.

Lidé, kterým přestal chutnat alkohol nebo cigarety nebo se zbavili celulitidy…

To jsou všechno výsledky žen a mužů, kteří se nespokojili s průměrem a tím, že „je to tak normální“ a vyrazili hledat způsoby, jak změnit svoje zdraví k lepšímu. 

K životu bez nemocí a různých nedokonalostí, nad kterými ostatní třeba mávli rukou.

A dnes mají tito lidé vynikající zdraví a fungující metabolismus.

Otázkou už není, jestli to funguje nebo ne.

Otázkou je, jestli je to cesta, na kterou se chcete vydat.

Jestli jste rozhodnutí udělat něco pro změnu ve svém životě.
Jestli jste rozhodnutí začít dělat něco pro to, abyste mohli žít život bez omezení plný zdraví a vitality.
Protože pokud ano, tak dříve nebo později budete mít výsledky, po kterých toužíte.
My osobně spolu s týmem pro to uděláme v průběhu tréninku během těchto 21 dní maximum.

Jak online trénink probíhá?

Po přihlášení do tréninku vám pošleme e-mail s přípravou. První den v měsíci dostanete přístup do uzavřené Facebook skupiny, ve které jsou všechny videa, recepty, tipy a úkoly přehledně seřazeny v průvodcích den po dni. Každý den dostanete e-mail
s receptem a odkazem na konkrétní lekci. Nebudete muset nikde nic hledat.

Čeká nás 21 společných dní, ve kterých od nás obdržíte:

22 zdravých videoreceptů

Obdržíte od nás recepty na veganská, bezlepková, nízkosacharidová a hlavně jednoduchá a výborná jídla. Formou videa, ale i PDF, které si můžete vytisknout. Zaberou hodinu denně, některé dny i méně.

7 vzdělávacích videí

Naše vzdělávací videa vám pomohou objasnit vše, co potřebujete vědět ohledně tématu detoxikace.

4 dobrozvyky

Zdravé návyky, díky kterým s minimálním úsilím výrazně vylepšíte své zdraví.

3 tipy na dokumentární filmy

Díky kterým se dozvíte o principech udržení a prohloubení zdraví.

Tip na cvičení

Krátké super efektivní cvičení pro správné fungování vašeho těla.

Audioknihu o správném duševním nastavení při cvičení

Aby vaše cvičení přinášelo maximální efekt.

Naši podporu

Lukáše, Michala, Rei, ale i týmu moderátorů, které jsou přizvaní, aby vám pomohli zodpovědět vaše otázky a sdíleli s vámi své bohaté zkušenosti se zdravým stravováním i zdravým životním stylem.

Podporující skupina účastníků

V naší uzavřené skupině na Facebooku, která je vždy pouze pro daný trénink detoxu, budete moci své kroky na cestě, úspěchy i otázky k detoxikaci sdílet s dalšími účastníky.

Své zážitky a dojmy z průběhu a obsahu tréninku nám zanechala Zuzka v krátkém videu:

Klikněte na video, aby se vám spustilo.

CHCI ZAŽÍT DETOX
CHCI DETOX

Jak to vypadá uvnitř online tréninku
DETOXEM DO SKVĚLOSTI?

Jedná se o online trénink, což znamená, že dostanete přístup do uzavřené FB skupiny, ve které se každý den zveřejní nová lekce včetně receptů, tipů a vzdělávacích materiálů.
Všechny instrukce jsme pro vás připravili formou videí, takže nebudete muset nic číst. Lekce si můžete pustit klidně
v průběhu vaření, uklízení nebo jiné činnosti.
Vyhodnocovací tabulku si můžete vytisknout, dát na lednici a průběžně si zapisovat své pokroky, ať máte každý den radost
z toho, že pro sebe děláte něco skvělého.

Výhodou online tréninku oproti klasickému semináři je, že vám nic neunikne.

Za seminář o zdravém stravování naživo zaplatíte okolo 3-5 tisíc. Tedy pokud nějaký vhodný tohoto druhu najdete.

Z praxe vím, že na živém semináři se často stihne probrat jen zlomek z toho, co budeme probírat v tomto online tréninku a po pár dnech se vám 80 % informací vykouří z hlavy.

Nemáte možnost se k nim vrátit. Do praxe vše musíte uvést sami.

To je jedna z největších výhod online tréninku. Můžete se k jednotlivým videím a úkolům vracet, pustit znovu, zeptat se mě, Michala, Rey, někoho z týmu moderátorů nebo ostatních účastníků, a opravdu vše pochopit a udělat správně.

Navíc je vše uděláno s respektem k vašemu času, protože vím, že potřebujete důležité informace v přehledné a jasné formě.

Pokud budete potřebovat individuální podporu nebo radu, jsme připraveni. Za zády máme totiž SKVĚLÝ TÝM zkušených mužů a žen, kteří jsou připraveni osobně vám ve Facebook skupině radit a pomáhat jak s technickými otázkami, tak coby „duševní podpora“ s vašimi výzvami a překážkami.
Podporou vám budeme my, autoři online tréninku:

Lukáš Gondek

biohacker, online podnikatel, cestovatel

Markéta Rea Krausová

terapeutka, facilitátorka, networkerka

Michal Gondek

filozof, tantrik, sportovec

CHCI ZAŽÍT DETOX
CHCI DETOX

Na jakém principu
DETOX DO SKVĚLOSTI funguje?

KROK 1: STOP TOXINŮM

Jídlo bez cukru, lepku a živočišných produktů, které
v tréninku naučíme připravovat chutně a rychle, vám pomůže omezit příjem nových toxinů do vašeho těla.

Vaše tělo získá prostor začít se vypořádat s nastřádanými toxiny.

KROK 2: VYČISTIT a VYŽIVIT

Tady nám přichází na pomoc superpotraviny. Pomocí supervlákniny odvedou toxiny z vašeho těla snadno a efektivně.

Díky vysoké koncentraci dodají vašemu tělu nedostatkové živiny. Získáte spoustu nové energie a vaše tělo se bude zbavovat toxinů ještě jednodušeji.

Když si tělo hloubkově vyčistíte a vyživíte, nastartují se samoozdravné mechanismy vašeho těla. 

Proč do detoxu patří superpotraviny?


V dnešní zelenině je o 80% méně živin než tomu bylo před 37 lety.
Nedostatek živin se týká všech dostupných potravin a trápí celou populaci.
Naše zdraví narušuje stále větší množství chemikálií a  těžkých kovů. 

Dlouho jsem se snažil vyživit a vyčistit své tělo pomocí běžně dostupných potravin.
V obchodech jsem nakupoval v bio sekcích, chodil na farmářské trhy, objednával si bio bedýnky a dokonce jsem založil i vlastní zahrádku. Tyto zdroje potravin navzdory námaze a vyšším cenám doporučuji, ale samo o sobě to nestačilo.

Stále jsem trpěl syndromy toxicity a podvýživy. Stále jsem měl málo energie a po jídle mi bývalo těžko. Proto jsem hledal potraviny, kterými bych mohl snadno doplňovat vše, co mi chybělo.

Objevil jsem fascinující svět superpotravin. Testoval jsem kakaové boby, aloe, goji, acai, pyl a spoustu dalších. Mnoho z nich mi zůstalo v jídelníčku dodnes, ale nejintenzivnější dlouhodobou proměnu mi přinesla šťáva z mladého ječmene a jednobuněčná řasa chlorella.

Z efektů Ječmene a Chlorelly, jejich čistoty a koncetrace živin jsem byl nadšený a začal je doporučovat všem kamarádům a známým.

Mé okolí bylo složeno převážně z jogínů a výživových nadšenců, kteří pro získávání kvalitního jídla vynakládali často enormní úsilí. A přesto mi desítky z nich potvrdilo, že znatelně více energie a lepšího zdraví dosáhli až s Ječmenem a Chlorellou.

Bezmála všichni, kterým jsem Ječmen a Chlorellu doporučil, si pochvalovali jednoduchost této vyživové zkratky. 

Nejvíc mě potěšilo, že pomocí těchto produktů dosahovali skvělých zdravotních výsledků a životních změn i lidé, kteří na výživu a své zdraví úplně kašlali a nebyli ochotni mu věnovat ani minutu denně!

Tou dobou můj více než 100 kilový bůčko-žravý táta vždycky tvrdil, že: „Jediná zelenina, která je k jídlu, je ta, kterou nacpali do prasete a vznikl z ní špek“. Ječmen a Chlorellu, přesto přijal, že to vyzkouší.

Možná sice začal jenom proto, aby mi udělal radost, ale už po týdnu si pochvaloval, jak lehce a vydatně chodí na záchod. Po dvou měsících se chlubil že má 3 kila dole, i když nezměnil nic jiného…

Už je to 10 let. Táta má krásných osmdesát kilo, začaly mu chutnat jiná jídla a vrátila se mu radost z pohybu. I když uplynulo 10 let, on nezestárl ani o rok. Naopak, vypadá o 10 let mladší, než když s Ječmenem a Chlorellou začal.

Na příkladu vlastního táty jsem si potvrdil, že pomocí Ječmene a Chlorelly zvládne dosáhnout životní proměny skutečně každý!

Každému, koho mám rád, Ječmen a Chlorellu doporučuji.
Ze zkušeností stovek lidí již vím, že obohacení jídelníčku o Ječmen a Chlorellu je to nejjednodušší a nejúčinnější, co může člověk pro své zdraví udělat.

 

Proto doporučuji Ječmen a Chlorellu i vám.

Jak JEČMEN a CHLORELLA fungují?

Kompenzují nedostatek živin a přemíru škodlivin, které se vyskytují v běžně dostupných potravinách.

Efekty Ječmene a Chlorelly tady nemáme prostor plně popsat, proto se podívejte se na následující video,
ať máte jasno, jak to funguje.

V čem je Ječmen a Chlorella zásadní právě pro detox?

Dovolí vám zdravě hubnout, zvýší vaši vitalitu
a uleví od nezvladatelných chutí.

Odkyselí vaše tělo.

Vaše tělo se chrání před kyselinami tak, že je obalí tukem. Tím, že Ječmen s Chlorellou patří mezi nejzásadotvornější potraviny na světě, kyseliny snadno zneutralizují. Vašemu tělu umožní zbavit se tuku bezpečně a trvale.

Detoxikují vás od tězkých kovů.

Speciální druh vlákniny, který chlorella obsahuje, na sebe naváže chemikálie a bezpečně je odvede z vašeho těla. Chlorella dokáže odvést těžké kovy, které jsou hlavním důvodem snížené energie a vitality.

Zmírní pocity hladu.

Chutě a pocity hladu tělo vytváří, když mu chybí mikronutrienty, tedy vitamíny a minerály. Díky živinám, které vám Ječmen s Chlorellou dodají, zažijete úlevu od chutí a hladu, protože vaše tělo bude vyživené.

“Největší výhodou Ječmene a Chlorelly je, že jejich používání zabere doslova 1 minutu denně a je proto snadné užívat je dlouhodobě. Proto přináší lepší výsledky než diety, půsty a tradiční detoxikační metody.”
CHCI ZAŽÍT DETOX
CHCI DETOX

Pro úspěšnou detoxikaci a životní proměnu nestačí jen vyhnout se „nezdravému“.

Potřebujete přidat něco, co vás vyživí a vyčistí.

Já i stovky účastníků z předchozích detoxů si Ječmen a Chlorellu užíváme každý den. Mnozí z nás, včetně mě, už více než desetiletí.

Víme, že je to ta nejlepší pravidelná investice, kterou pro své zdraví a vysokou životní výkonnost můžeme dělat. ALE…začátečníkům někdy připadají drahé. Chápu.

Balení 2 Ječmenů a 2 Chlorell, tedy 4 ks stojí 3 000 Kč + DPH.
Toto balení normálně vystačí jednomu člověku na dva měsíce.

V detoxu jsou dávky dvojnásobné, a proto je jedno balení tak akorát na jednu detoxikační výzvu.  

Zdá se vám to příliš? V době, kdy jsem s Ječmenem a Chlorellou začínal, se mi to zdálo jako astronomická suma. Pak jsem zjistil, že je to jen zdání, které klame.

Zjistil jsem, že v podobě Ječmene a Chlorelly získáte ten nejkvalitnější a zároveň nejlevnější zdroj živin!

Pro představu:

Jedno balení Ječmene je usušená šťáva z 15 kg čerstvé ječmené trávy.

1 kg nejkvalitnější BIO zeleniny získáte
za méně než 58 Kč/kg
(1.4€/kg).

Nejde však o hmotnost, ale o výživovou hodnotu.

Jedno balení Ječmene obsahuje
více vitamínů a minerálů než 300 kg salátu!

 

Pokud by měl průměrný salát 500 g a stál jen 25 Kč,
za stejné množství živin zaplatíte 3.750 Kč.

Každým balením ušetříte na živinách alespoň 2.887 Kč.

Kolik to celé stojí?

Cena Ječmene a Chlorelly
v balení 3+1 zdarma je 3 450 Kč s DPH.

1 balení Ječmene nebo Chlorelly běžně stojí 1 150 Kč.
Nákupem tedy získáte rovnou 25% slevu.

Ječmen a Chlorella od české firmy Green Ways jako jediné splňují naše vysoké nároky na kvalitu,
a proto pracujeme v online tréninku právě s nimi.
1 x Ječmen obsahuje 300 g. 1 x Chlorella obsahuje 330 g.
Cena pro vás po slevě je jen 863 Kč (36€) za 1x krabičku. 

21denní online trénink
DETOXEM DO SKVĚLOSTI

22 videoreceptů

Veganská, bezlepková, nízkosacharidová jídla, která jsou snadná na přípravu.

Vedení, podpora a skvělá parta

Cvičení, které vás rozproudí

Detoxová kuchařka (i k tisku)

4 efektivní dobrozvyky

PDF k vyhodnocování pokroku

K tomu všemu ještě různorodé tipy a triky, které vám pomohou vylepšit kvalitu vašeho života i lidská podpora a vedení Lukáše, Michala, Rey, týmu zkušených kolegů a podporující Facebook skupina lidí na jedné vlně.
Kolik to celé stojí?

Cena online tréninku je 2 490 Kč s DPH.

A naučíte se v něm detoxikovat své tělo s lehkostí a správně na základě našich mnohaletých zkušeností.

Slíbili jsme vám, že vám řekneme, jak získat online trénink DETOXEM DO SKVĚLOSTI  ZDARMA a své slovo dodržíme. Proto čtěte dále.👇 

K nákupu Ječmene a Chlorelly od nás dostanete

21denní online trénink
DETOXEM DO SKVĚLOSTI

ZDARMA!

Využijte naší skvělé nabídky a vstupte do DETOXEM DO SKVĚLOSTI právě teď a ušetřete 3 640 Kč.

✅ 21denní online trénink

✅ 22 videoreceptů

✅ podpora & parta

✅ 4 dobrozvyky

✅ detoxikační kuchařka

✅ checklist úspěchů

✅ nákupní seznam

❌ vláknina pro efektivní detoxikaci

❌ zrychlení metabolismu

❌ dodání nedostatkových živin

❌ odkyselení organismu

❌ navýšení energie

❌ zmírnění pocitu hladu

 

✅ 21denní online trénink

✅ 22 videoreceptů

✅ podpora & parta

✅ 3 dobrozvyky

✅ detoxikační kuchařka

✅ checklist úspěchů

✅ nákupní seznam

✅ vláknina pro efektivní detoxikaci

✅ zrychlení metabolismu

✅ dodání nedostatkových živin

✅ odkyselení organismu

✅ navýšení energie

✅ zmírnění pocitu hladu

 

✅ vláknina pro efektivní detoxikaci

✅ zrychlení metabolismu

✅ dodání nedostatkových živin

✅ odkyselení organismu

✅ navýšení energie

✅ zmírnění pocitu hladu

❌ 21denní online trénink

❌ 22 videoreceptů

❌ podpora & parta

❌ 3 dobrozvyky

❌ detoxikační kuchařka

❌ checklist úspěchů

❌ nákupní seznam

 

Za roky 2019–2021 prošlo tréninkem celkově 812 účastníků…

… skvělých lidí, kteří si v rámci tréninku navzájem radí, pomáhají a podporují se. A toto vám vzkazují:

Potřebujete kromě Ječmene a Chlorelly platit ještě něco dalšího? 

V online tréninku DETOXEM DO SKVĚLOSTI jde kromě užívání vysokých dávek Ječmene a Chlorelly také o správné stravování.

Pokud se rozhodnete vařit podle našich detoxových receptů, budete si potřebovat nakoupit potraviny, ze kterých si budete připravovat naše lahodné pokrmy.

Nákupní seznam i s odkazem, kde si tyto potraviny jednoduše nakoupit, dostanete hned po uzavření přihlášek do online tréninku, abyste měli dost času si potraviny obstarat.

Samozřejmě nevíme, kolik dáváte za nákupy potravin běžně, ale recepty jsou sestavené tak, abychom se vyhnuli používání příliš drahých surovin.

I když doporučujeme připravovat jídlo z kvalitních potravin, věříme, že by výsledná cena nákupu pro detox neměla být o mnoho vyšší, než jste zvyklí při svém běžném stravování.

Samozřejmě, pokud budete vařit pouze pro 1 osobu, tak vám spousta potravin jako oleje a ořechy zůstanou i po skončení detoxu na později. 

Přihlášky do detoxu jsou otevřeny
do 31. března 23:45.

Zbývá už jen:

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Samotný online trénink startuje 4. dubna 2022. 

A i když teď máte třeba ještě čas, než se brány tréninku zavřou, z vlastní zkušenosti víme, že některé věci je dobré dělat hned, když člověk cítí, že to je to pravé.
Protože později se dostaví „zdravý rozum“ se svými strachy a obavami, který nás umí odradit od našich přání a předsevzetí, a zamezit překračování nových výzev. A tak se často z „později“ stává „nikdy“. 

Co když nechcete Ječmen a Chlorellu?

Pokud se rozhodnete projít tréninkem bez nich, je to samozřejmě možné. Vaše tělo si i tak uleví odlehčením stravy a naučíte spoustu užitečných dovedností. Dostanete celý obsah tréninku i naši podporu.

Výsledek bude bez nich méně uspokojivý a z praxe víme, že detox bez nich nemá šťávu. Je možné, že místo nadšení z výsledků budete frustrovaní z neúspěchu.

A to my ani naši kolegové, kteří vás pozvali, rozhodně nechceme,

proto vám detox bez Ječmene a Chlorelly
Green Ways nedoporučujeme.

Nezkoušejte procházet DETOXEM DO SKVĚLOSTI s Ječmenem či Chlorellou jiných značek. Levnější produkty, které můžete najít na
e-shopech, v lékárnách, drogeriích či zdravých výživách, jsou nejenom méně užitečné, ale často jsou dokonce škodlivé.

Více se o tom dočtete v sekci: „Nejčastější dotazy“.

Zakoupení samostatného tréninku je vhodné pouze pro ty z vás, kteří již máte své Ječmeny a Chlorelly Green Ways doma, nebo jste zvyklí tyto produkty kupovat od někoho jiného.

Všem ostatním pro dosažení dobrých výsledků doporučujeme jejich zakoupení.

Nejčastější dotazy:

neviditelny aby vse bylo defaultne zavrene
Musím být u počítače v předem určený čas?

Ne. Každý den zveřejníme video nebo úkol ve facebookové skupině, ale je jen na vás, kdy si uděláte čas a obsah si ve skupině zobrazíte.

Všechny části jsou vytvořeny tak, abyste je mohli zařadit do svého běžného života a nezaberou více než pár minut denně vašeho času. Na začátku od nás obdržíte nákupní seznam a instrukce, co udělat před tím, než začne online trénink a je na vás, kdy si je projdete.
Je také na vás, jak moc prostoru věnujete detoxovému kurzu. Výsledky se dostaví i pokud budete některé úkoly tak trochu šidit, ale samozřejmě čím víc se necháte vést našimi tipy a radami, tím lepší výsledky můžete očekávat.

Proč s produkty Green Ways?

Nejdůležitějším aspektem kvality přírodních produktů je jejich čerstvost. Firma Green Ways je výrobcem. Produkty tedy jdou od výrobce rovnou k vám. Nestojí měsíce ve skladech e-shopů či regálech obchodů, a proto jsou vždy čerstvé. Každá sklizeň je testována a nikdy neobsahují plísně ani těžké kovy.

Znatelně levnější Ječmeny jsou VŽDY pouze rozemletá sušená tráva. Ani nejvyšší BIO certifikace nezmění fakt, že tráva, a to ani rozemletá, není pro lidský organismus stravitelná. Travní vláknina je ostrá a může lidem s citlivějším trávicím traktem způsobit poškrábání střevní stěny, trávicí potíže a řadu jiných problémů.

Aby Ječmen fungoval, musí se jednat o sušenou ŠŤÁVU. Protože sušená šťáva ze své podstaty přirozeně natahuje vzdušnou vlhkost, musí se extrémně rychle vakuovat. Green Ways je jediná značka na Českém a Evropském trhu, která je přímo výrobcem.

Všechny ostatní značky suroviny jen přebalují a přeprodávají. Proto jiné značky Ječmenů ze sušené šťávy často obsahují plísně a jejich produkty, takzvané aflatoxiny, které jsou extrémě toxické pro mitochondrie, tedy bakterie, které vyrábí energii pro náš metabolismus a mozek.

Chlorelly jiných značek jsou nestravitelné, takže zákazníci platí pouze za drahou stolici a často jsou dokonce toxické. Chlorella roste cca 3 týdny a její čistota je vždy závislá na vodě a povětrnostních podmínkách.

I kdyby produkt, který kupujete, dostal minulý měsíc nejvyšší BIO certifikaci, tento měsíc to může být doslova koktejl těžkých kovů.

Chlorella Green Ways je jediná skutečně stravitelná, díky narušení buněčného obalu unikátní patentovanou  metodou STEAM, kterou nepoužívá žádný jiný výrobce na světě.

Každá sklizeň Ječmene a Chlorelly je testována ve dvou nezávislých laboratořích, takže máte 100% jistotu, že jsou produkty čisté a bezpečné.

 

Nemám Facebook - bude program i pro mě?

Online trénink běží ve facebookové skupině, takže bez facebooku to nepůjde.

Chápu že nechcete trávit svůj drahocenný čas u tohoto „žrouta času“.
Můžete si však založit profil jen na tento trénink. Klidně s falešným jménem a profilovou fotkou králíčka azurit, aby velký bratr nesbíral údaje o vaší identitě.

Zabere vám to jen pár minut a nic to nestojí.
Po tréninku, můžete svůj profil opět smazat a užívat si života svobodně od sociálních sítí.

Nejsou produkty Green Ways zbytečne drahé?

Vím, že cena vzniká srovnáním a tak když vídáte v drogériích produkty za ceny kolem 300 kč, chápu, že se vám produkt za 863 Kč může zdát drahý.

Rozdíl ve kvalitě, který je obrovský, však není jediný. Rozdíl je totiž také v koncentraci a množství. Třeba na 300 g sušené trávy, by vám stačilo 1 kg listů. Na 300 g sušené štávy je potřeba 15 kg listů.

Férová cena ječmene ze sušené trávy (pokud pominu, že je to nestravitelný, nebezpečný produkt) by neměla přesáhnout 58 kč za 300 g. Pokud tedy produkt stojí 300 Kč, je oproti Ječmeni Green Ways minimálně 5x dražší.

Chlorellu je levnější vypěstovat, než zpracovat patentovanou metodou STEAM, aby byla stravitelná. Nestravitelný produkt se tak může prodávat levněji velmi snadno. Každá koruna investovaná do nestravitelného produktu je doslova vyhozená do záchodu.

Pokud srovnáte ceny za gram suroviny,  jsou produkty Green Ways často levnější než výrazně méně kvalitní produkty jiných značek. Ječmen Green Ways má 300 g, tabletovaná chlorella 330 g a Chlorella v prášku dokonce 350 g.

Pokud srovnáváte cenu za užitek, který vám produkty přinesou, vycházejí produkty Green Ways nejvýhodněji.

Vím, že vytáhnout z kapsy najednou 3450,- bolí více, než tu a tam někde přihodit k nákupu pár stovek za jiný produkt, ale věřte mi. Tato investice se vám vyplatí.

Tady se vám nevyplatí naopak šetřit. Pokud opravdu šetřit musíte, je lepší šetřit na kvantitě a užívat méně, ale kvalitnějšího produktu než normálně produktu pochybného.

Bude mi to chutnat?

Pokud se bojíte, že vám 100% přírodní produkty bez dochucovadel nebudou chutnat, tak si můžete oddechnout.

☘ Chlorella chutná jako nasládlé oříšky a můžete jí chroupat přímo z krabičky, nasypat si ji na chleba nebo prostě jen bez problému polknout a zapít. Můžete ji užívat i v práškové podobě a přidávat si ji do smoothies a jídel (recepty posdílíme).

☘ Mrkev, Řepa, Borůvka a Brusinka jsou ve správné koncentraci vyslovená lahůdka a můžete si jimi i obohatit a barevně rozzářit vaše běžná jídla (jogurty, pomazánky, kaše, omáčky, zálivky atd.)  

Ječmen připadá většině lidem zpočátku chuťově neutrální.
Za pár dní si jeho přirozenou svěží chuť doslova zamilujete.

Existuje i určité procento lidí, kterým ječmen nechutná. Pokud byste k nim patřili, je to trefa do černého. Nechutná totiž jen těm, kteří mají hodně překyselený organismus a proto tento zásadotvorný elixír potřebují nejakutněji!

I kdyby to byl váš případ, nemáte se čeho obávat. Do týdne vám bude připadat neutrální a do měsíce si ho zamilujete také.
Víme to, protože se vaše tělo postupně odkyselí natolik, že se vám začnou měnit chutě.

I na ten krátký čas však pro vás máme spousty tipů, jak si chuť vylepšit tak, ať si jej hned od začátku užíváte.

Jsou účinky vědecky potvrzené?

Obecný vliv metody, kterou používáme v tréninku DETOXEM DO SKVĚLOSTI, je potvrzen hlavně zkušeností našich absolventů. Na ten jsme vědecké studie nedělali, nicméně navazujeme na metodiku „Optimum health institute“ v San Diegu. Zde praktikují stejný přístup s úžasnými výsledky už od roku 1976.

Na účinky Ječmene a Chlorelly byly dělány stovky studií, které jejich téměř zázračné přínosy dokazují.

Pokud máte bádavého ducha vědce, můžeme vám půjčit k nahlédnutí celý sborník odborných studií.
Napište si o něj na: podpora@intogreat.cz.

Zázračné účinky těchto potravin inspirovaly vědce po celém světě k vydání desítek knih. Toto téma můžete studovat celá desetiletí.
Nic se však nevyrovná tomu, zažít to přímo na vlastní kůži. Výsledky můžete mít hned. Jak to funguje, můžete studovat až potom.

 

Pokud chcete odkazy na veřejně přístupné studie, tady jsme jich pro vás pár připravili:

(1) Biologické účinky Chlorella pyrenoidosa a mladého jačmeňa s možným využitím v prevencii civilizaťnych ochorení, Kubatka P. et al., 2018

(2)Prehrad klinických a predklinických štúdií o účinkoch Chlorelly pyrenoidosa a listov mladého jačmeňa na organizmus, Kubatka P. et al., 2015

(3)Preventive and Therapeutic Role of Functional Ingredients of Barley Grass for Chronic Diseases in Human Beings, Zeng Y. et al., 2018

(4)Chlorella and Spirulina Microalgae as Sources of Functional Foods, Andrade L. M, et al., 2018

(5)Publikace Standardy kvality Green Ways, na základě rozborů Státního veterinárního ústavu a dalších laboratoří

Kolik času denně mi program zabere?

Každodenní lekce jsou dělány tak, aby vám zabraly jen několik minut času. Pokud se rozhodnete vařit podle našich receptů, většinou budete s jídlem pro celou rodinu do půl hodiny hotovi.

Jeden den v týdnu doporučujeme společné sledování vybraného dokumentu o zdraví. Žádné jiné časově náročné úkoly vás v tréninku nečekají, takže jej zvládnou i ti nejvytíženější.

Videorecepty, které jsou součástí tréninku, trvají do 2 minut. A cvičení zvládnete klidně taky za 2 minuty.
Jednou za týden je dobré dokoupit si suroviny na další týden. Jídla na každý den si můžete za chvilku připravit den dopředu.

Můžete si také zvolit variantu programu, bez vaření podle receptů, jen s vysokými dávkami Ječmene a Chlorelly a to vás nezdrží na déle než 1 minutu denně.

S naší garancí nic neriskujete.

A co když se vám to nebude líbit?
Co když zjistíte, že to prostě není pro vás?

Pokud si nejste jistí, že vám DETOXEM DO SKVĚLOSTI přinese výsledky, úplně to chápeme, je normální cítit nejistotu před krokem do něčeho nového. My však víme, že to funguje a s jistotou vás podržíme. Pokud by se stalo, že se u vás výsledky nedostaví, vrátíme vám 100 % ceny produktů.


,Chcete mít jistotu, že to skutečně funguje? My neprodáváme krabičky, ale výsledky. A ty vám garantujeme.

Pokud si online trénink Detoxem do skvělosti zakoupíte za 2490,- a nebude se vám líbit, můžete do 8 dní napsat na podpora@intogreat.cz a peníze vám ihned a bez jakýchkoli otázek vrátíme.

Při zakoupení produktů již nejde jen o virtuální obsah.
U produktů nejde tolik o to, jestli se vám líbí, ale jestli fungují.
Na stovkách uživatelů máme ověřeno, že Ječmen a Chlorella Green Ways opravdu fungují.

Proto si já, Lukáš Gondeg, beru garanci vašich měřitelných výsledků sám na sebe. U této garance však nejde jen o to, abych já nebo mí partneři nevydělali. Jde o to, že z vlastní kapsy vytáhnu peníze a zaplatím produkty, které jste zaplatili firmě Green Ways a zkonzumovali. Proto má tato garance podmínky objektivního měření výsledků.

Podmínky pro uplatnění GARANCE:

1) Nejpozději do 7. dne tréninku si nechte udělat ROZBOR krevního obrazu a ihned ho zašlete na adresu: podpora@intogreat.cz 

Sledujeme tyto hodnoty:
červené krvinky
hemoglobin
glykemie
CPR, ASLO, LATEX
doporučujeme též: B12, Fe, krevní tlak

2) Splňte všechny kroky a úkoly tréninku.

3) Pokračujte alespoň v klasickém dávkování ještě
2 měsíce po dokončení tréninku. (V prvních 2 měsících se do krve vyplavují toxiny, jak se tělo čistí, proto se paradoxně krevní obraz krátkodobě zhorší.) 

4) Nechte si udělat kontrolní krevní obraz a zašlete nám ho.

Pokud výsledky krevních testů neprokážou zlepšení, vrátím vám vámi zaplacené peníze (6 900,-) za využité produkty v plné výši zpět.

Zvolíte-li si podniknout tyto kroky, uvítám to!
Vaše výsledky nám totiž pomohou rozšířit už tak bohatou databázi zkušeností a evidenci užitku účastníků online tréninku Detoxem do skvělosti.

      PS: Garanci může využít pouze ten, kdo s konzumací Ječmene a Chlorelly začíná.

 

Nastartujete svůj metabolismus a detoxikujte svůj organismus od jedů, které vás okrádají o energii.

Vylepšete své zdraví a získejte vitalitu a radost ze života každý den.

Po dobu 21 dní vás provedeme krok za krokem, abyste si osvojili návyky, které vám garantují skvělé výsledky. 

Vaše zdraví se nezlepší, když to budete odkládat na: „až někdy“.
Pokud chcete začít žít život, ve kterém si užíváte plného zdraví a vitality, začněte pro to dělat něco hned TEĎ.

Teď máte jedinečnou možnost dát si závazek, že v roce 2022 opravdu začnete žít zdravý život a vykročit na cestu za svou silnější imunitou a větší vitalitou.

Vstupte do tréninku kliknutím na tlačítko:

CHCI DETOX ZDARMA.

Slibujeme vám, že se spolu s naším týmem staneme vaší oporou na cestě za zdravím a vitalitou. Trénink DETOXEM DO SKVĚLOSTI vás obohatí na tělě i na duchu a posune váš život k vyšším výkonům, lepšímu zdraví a aktivnímu životu.