Tato stránka je přístupná pouze odkazem z e-mailu, na který vám přišlo pozvání do DETOXEM DO SKVĚLOSTI.

Pokud se vám stránka nezobrazuje ani proklikem z e-mailu, napište nám prosím na podpora@intogreat.cz.
Pošleme vám přístup a chybu opravíme.

Připojte se k nám do 7. detoxové výzvy!

Detoxem pod naším vedením prošlo už 812 lidí.

 

Dejte si za cíl žít život plný energie, vitality, pevné imunity a zdravých návyků!

Jak vám v tom můžeme pomoci se dozvíte ve videu:
Přihlásit se do detoxu zdarma

Přihlášky do tréninku se uzavírají již 25. února o půlnoci. Online trénink Detoxem do skvělosti začíná 1. března.

21denní program očisty těla, vytvoření nových návyků a vykročení ke skvělému životu.

Online trénink DETOXEM DO SKVĚLOSTI vytuní vaše zdraví, imunitu i pocit, jak se cítíte ve svém těle a v životě. Nejde jen o nárazovou akci, ale začlenění funkčních a efektivních návyků, které se dají dlouhodobě udržet i v dnešní zrychlené době.

Jsem Lukáš Gondek, spoluautor online tréninku DETOXEM DO SKVĚLOSTI a s radostí vás tímto zvu do dalšího výzvy oblíbeného detoxu, ve kterém se na vás budeme těšit já, Michalem Gondek, Markéta Rea Krasuvá a tým moderátorů zdravého životního stylu.

V březnu 2022 startuje již sedmý běh online tréninku a já vás zvu na nabitou a zábavnou cestu, na které položíte základy svému zdravějšímu stravování i životnímu stylu.

Užijete si s námi 21 dnů nabitých zdravými recepty, objevíte kouzlo detoxikace pomocí zdravých pokrmů, naučíte se efektivně používat superpotraviny ve své kuchyni a začleníte do svého života nové zdravé návyky, kterými jednoduše zlepšíte kvalitu svého života.

Zároveň objevíte spoustu nových zdravých chutí a potravin, a posunete se na své cestě za lepším zdravím.

Co vlastně musí člověk udělat pro to, aby mohl žít život plný elánu a vitality bez kompromisů? Bez chronických obtíží, toxinů, rýmiček nebo s nedostatek energie či nekvalitním spánkem?

 

Pro mnoho lidí je zdravý životní styl španělská vesnice vzbuzující obavy, že stravovat se zdravě je složité a časově náročné.

 

Na první pohled to může vypadat natolik složitě, že to mnohé odradí. Často se strachem, že to bude příliš složité, zabere to moc času, obav z hladovění nebo další neúspěšné diety nebo toho, že se vám nepovede dosáhnout vytouženého zlepšení.

 

Dobrá zpráva ale je, že i přes to všechno to i VY můžete zvládnout!

 

Možná právě vy jste jedni z těch, od kterých
již za měsíc uslyšíme:

Záměrem tohoto kurzu je provést vás krok za krokem příjemně prvotní detoxikací, naučit vás praktické recepty a předat vám jednoduché triky a návyky, které zlepší vaše zdraví.

 

To vše pomocí srozumitelných, funkčních a v praxi ověřených postupů a zkušeností.

Zároveň vás povedeme k nacítění se sama na sebe, objevení individuálních potřeb vašeho těla a k objevení toho, CO VÁM VYHOVUJE a CHUTNÁ.

Zjistíte, co chcete začlenit do svého jídelníčku i života a proč, abyste si pak se svou nově nabitou energií mohli plnit vaše přání a ambice, ať už soukromé nebo pracovní. 

Provedeme vás ověřenou cestou,
která vám pomůže nastartovat a očistit váš metabolismus.

A kterou sami úspěšně již roky praktikujeme.

(Lukáš si upraví) Když jsem ve svých 16 letech prodělal zánětlivé onemocnění jater, cítil jsem se skutečně mizerně. Moje imunita byla na bodu mrazu, cítil jsem se slabý, často jsem byl nemocný a měl jsem málo energie.

Prošel jsem ordinacemi mnoha doktorů, ale jejich rady mi nepomohly.

O svém těle jsem se začal tedy učit sám a sbíral jsem informace všude možně. Prošel mnoha půsty a očistami, učil se jógu i správné dýchání.

Vyzkoušel jsem všechny možné postupy, přístupy a poučky, abych zjistil, jak nejlépe očistit své tělo od toxinů, které se nacházejí dnes napříč většinou potravin, které jsou na trhu. Věnoval jsem stovky hodin poslechu audioknih, abych přišel na to, jak nejlépe se postaral o své tělo, aby bylo skutečně zdravé a vitální.

Už 10 let sdílím s lidmi tyto postupy a zkušenosti, které jsem vložil spolu s mými parťáky do tohoto kurzu, abyste vy nad tím stovky hodin už trávit nemuseli. 

Vím, že nejspíš nemáte možnost věnovat stovky hodin pozornosti tomu, co jíte, a proto je trénink udělán s ohledem na váš čas a energii.

 

Každodenní úkoly jsou dělány tak, aby vám ve všedních dnech zabraly přibližně hodinu času. Některé dny to bude méně, jiné více. Ale je to zvládnutelné.

Detoxu se velmi často účastní:

  • mámy několika dětí, které prochází tréninkem po večerech,
  • zaměstnané ženy i muži, kteří mají omezený čas na to se detoxu věnovat.

A přesto i žena s třemi malými dětmi nebo máma na mateřské s mnoha povinnostmi může projít detoxikací s celou rodinou hravě s radostí, třeba jako Markéta:

Your content goes here. Edit or remove this text inline or in the module Content settings. You can also style every aspect of this content in the module Design settings and even apply custom CSS to this text in the module Advanced settings.

Markéta Závorcová

Matka 3 dětí a úspěšná podnikatelka

Markéta se s námi také podělila o svoji zkušenost ve videu níže, které spustíte kliknutím na video:

Třeba to máte podobně. Je možné, že chcete jen nastartovat svůj metabolismus s nadcházejícím jarem, posílit imunitu či získat víc energie a kvalitnější spánek. Nebo naopak hledáte partu lidí, kteří vás budou inspirovat, chcete se naučit vařit zdravěji či vyřešit problémy, které nepovažujete za akutní, ale nějakou dobu vás již trápí.

 

Ekzém, akné, mastné vlasy, lámající se nehty. Nemusí se jednat o velké choroby
nebo rovnou diagnózy, ale i toto jsou známky toho, že vaše tělo není 100% zdravé.

 

Většina účastníků tréninku má výsledky často dříve než po 21 dnech od začátku detoxu. U někoho výraznější změny trvají déle, u někoho jsou téměř přes noc. Záleží, jak moc je vaše tělo zaneseno toxiny.

Trvalé změny mohou přijít pozvolně, a tak vám už předem říkám, že vám neslibuji vyřešení všech vašich nemocí nebo neduhů přes noc ani zázraky na počkání.

 

Už za týden nebo dva od začátku detoxu ale možná budete slavit své první úspěchy…

… a během měsíce můžete třeba také shodit nějaká přebytečná kila tím, jak se vaše tělo zbaví přebytečných toxinů. Tak vypadají obvyklé výsledky účastníků po detoxu v tomto tréninku, i přesto, že mnoho z nich nepřichází s úmyslem zhubnout.
Trénink poběží už po sedmé od roku 2019, a tak vidím mnoho lidí projít podobnou cestou:

Někteří se radují z toho, že se díky detoxu zbavili chutí na sladké a zbavili se závislosti na cukru: 
U některých účastníků se při opakování detoxu proměňuje záměr a přání, čeho chtějí dosáhnout a staví na již získaných zkušenostech návycích, které začlenili do svého běžného života před nějakým časem:

 

Ale úplně největší radost mám z toho, že pro mnoho lidí se jedná o restart životosprávy a první krok k dlouhodobé změně, kterou si navíc díky detoxu užívají:

 

Detox znamená změnu, díky které zažijete příval nové energie a budete mít lepší spánek:
Ale třeba vám taky pomůže vyléčit zdravotní problémy, se kterými si lékaři nevěděli rady.
Budete obklopeni desítkami lidí, kteří se rozhodli minimálně na 21 dní zkusit udělat změnu a společnými silami, sdílením a s nadšením si nejen nakoupit nové druhy potravin, ale i je chutně připravovat.
Můžete i nadále jíst svá oblíbená jídla a hřešit, ale je dost možné, že detox přirozeně způsobí revoluci ve stravování celé vaší rodiny! Například jako u Evy Dos Reis:

„Moc mě to bavilo, jsem na sebe fakt pyšná, že jsem to zvládla, řekla bych opravdu na 100%, těším se, že si celou akci třeba na podzim/před Vánoci zopakuju.

Mnohokrát děkuju Michalovi, Lukášovi i Markétě za akci a fantastické recepty a obohacující poznání, že není takový problém připravit si jídlo i obrovský chutný salát do práce s sebou, že je v pohodě říct všem, teď mi dejte prosím pauzu, chci se najíst, což jsem všechno normálně nedělala, absolutně miluju chia kaši a každý den se na ni těším jak malé děcko.

A moje děti si samy začaly připravovat svačiny typu fazole, rýže a zálivka do skleničky…a nosí si to do školy, aniž bych já řekla jediné slovo. Taky mi radikálně ujídají chlorellu, jen na ječmen se pořád tváří skepticky.

Dokonce i zapřísáhlí masožravci, kteří se dívají na jakoukoli zelenou stravu jako na život ohrožující a před kterými jsem se zmínila, v jakém procesu zrovna jsem, proč si ve vinárně dám pouze čistou vodu, nakonec uznali, že to bylo asi dobře promyšlené a vyvážené, když opravdu nemám hlad a jsem vlastně úplně v pohodě. A to jsem měla nulové ambice, abych je o čemkoli přesvědčovala.

Čili kromě nových získaných návyků připravit si kvalitní jídlo na den s sebou si prožívám zcela evidentní věc, že děti (i těžce pubertální) kopírují, co děláme, a že i ostatní, když na ně netlačíme svými postoji, jen je prostě v klidu a míru žijeme, tak … mají šanci se nechat inspirovat.“

Je jen na vás, kam vás dovede cesta,
na kterou vás teď zveme.


Základní myšlenkou je zbavit tělo toxinů, těžkých kovů a nastartovat tak ozdravné mechanismy v těle. Naučit se začlenit do jídelníčku zdravé potraviny a zvědomit si,
jak moc jídlo ovlivňuje naše tělo díky vlastnímu prožitku.

 

A přesně toto se v online tréninku Detoxem do skvělosti naučíte. 

Nové zdravé návyky

Čekají vás recepty na hlavní jídla, snídani, i tipy jak si zdravě osladit život. Vše snadno a prakticky. Veganské recepty, které jsou bez cukru a bez laktózy, ale přitom chutné a snadné na přípravu.

Praktické vzdělávání i tipy

Součástí programu je 7 vzdělávacích videí, abyste získali širší souvislosti. Jak funguje PH, Antioxidanty, Homocystein, Toxicita, Vibrace. Také 3 vybrané dokumentární filmy, nebo tip na 5 minutové cvičení pro každý den.

}

Naše podpora

My – autoři online tréninku, Lukáš, Michal a Rea, spolu s týmem moderátorů vám budeme k dispozici, abychom odpověděli na všechny vaše dotazy a sdíleli s vámi maximum našich zkušeností s detoxem i zdravým stravováním.

h

Zdravé nákupní zvyky

Dostanete praktický nákupní seznam, podle kterého si nakoupíte všechny doporučené trvanlivé potraviny najednou a čerstvé potraviny vždy zvlášť na každý týden, i s doporučením, kde tyto potraviny můžete koupit.

Sdílení v uzavřené FB skupině!

Nebudete na to sami – to je jedno z tajemství vedoucí k úspěchu. Bude nás v tom hodně najednou, budete mít každodenní kontakt ve skupině lidí, kteří se navzájem obohacují svými zkušenostmi a podporují se v kreativitě tvorby nových jídel i tipů na jejich přípravu.

~

Detoxem to nekončí!

Vše, co se v průběho detoxu naučíte vám může sloužit po celý zbytek života. Na závěr detoxu vás pozveme, abyste se k nám připojili do uzavřené skupiny, kde sdílíme tipy a zkušenosti po celý rok a posdílíme s vámi další tipy, jak si nově získané návyky udržet, a jak pokračovat.

Teď to může vypadat, že je toho strašně moc, a že to bude složité a příliš náročně. Ale není tomu tak.

Trénink jsme koncipovali do malých a jednoduchých akčních kroků tak, abyste ho hravě zvládli. A pokud ne, můžete některé kroky přeskočit a vrátit se k nim později.

Budete dostávat každý den malé úkoly, kterými se budete rychle posunovat vpřed.

Jsme Lukáš, Michal a Rea.
Autoři online tréninku DETOXEM DO SKVĚLOSTI a vaši průvodci v tomto 21 denním detoxu.

Už za tři týdny od startu tréninku budete mít tělo čistější od toxinů, budete vidět první výsledky a mít jasno v tom, které z těchto tipů  a návyků si ponecháte i po skončení tréninku.

Představte si, že se každý den můžete věnovat přesně tomu, co jste si naplánovali. Máte na to dost energie a už brzy ráno se plni nadšení probouzíte do nového dne.

Máte dobrou náladu i chuť si zacvičit a už se nemůžete dočkat, až si dáte zdravou snídani. Už dlouhou dobu nevíte, kam se poděly chronické potíže, kterými jste dříve trpěli.

Nesvědí vás kůže, ani se vám nemastí vlasy, máte pevné nehty, cítíte pevnější tělo i lehkost v břiše.

Jste zdraví a víte, že se na své zdraví můžete spolehnout.

Já jsem ušel kus cesty za svým zdravím a vitalitou. Stálo mě to spoustu testování, hledání, energie, studování nejrůznějších materiálů, ale teď už mám vybrané léty osvědčené techniky, které skvěle fungují. 

Vy už nemusíte věnovat měsíce hledání toho správného způsobu detoxikace, protože já jsem ho s Michalem a Reou už připravil za vás. Připravili jsme vám cestu a teď vás po ní provedeme doslova za ruku. 

Když jsem byl loni v Mexiku poprvé surfovat, došlo mi, že bez učitele, který
mi vysvětlil základní pravidla, bych se pravděpodobně se surfem sám trápil. Naučit se dobře surfovat bude ještě náročné, ale kdybych se do toho pustil sám, stálo by mě to o mnoho sil víc.

S detoxikací je to podobné…

Za roky 2019–2021 prošlo tréninkem celkově 812 účastníků…

… skvělých lidí, kteří si v rámci tréninku navzájem radí, pomáhají a podporují se. A toto vám vzkazují:

Co vám DETOX DO SKVĚLOSTI přinese? 

Očistí vaše tělo (a možná i mysl).

Díky potravinám, které vynecháte a hlavně díky těm které přidáte, spláchnete spoustu toxinů do záchodu. Díky tomu se budete cítit lépe nejen na těle, ale i na duchu.

Naučí vás lépe jíst.

Díky veganským, bezlepkovým receptům na každý den se naučíte stravovat mnohem zdravěji a to překvapivě snadno a chutně.

Zažijete efekt superpotravin.

Říká se, že jediná pravda je osobní zkušenost, po této zkušenosti budete vědět, co stojí za to a získáte praktické pomocníky pro udržení zdravého standardu každý den.

Osvojíte si "dobrozvyky", které promění váš život.

Ukážeme vám nový pohled na cvičení, stravování, vylučování a vše se rovnou naučíte prakticky používat a to dlouhodobě i po skončení programu.

“Zažijete příliv vitality, pročištění těla i zázračné regenerační schopnosti vlastního těla a vytvoříte si rituály, které promění vaší zdravotní budoucnost a dovolí vám rozjet se životem na plný plyn.” 

Považuji za důležité říct, že vás nezvu na procházku růžovou zahradou.

Zvu vás na cestu, kterou často lemují různorodé detoxikační projevy jako je únava, akné, zácpa, různé bolesti.
Možná se objeví obava, že to nezvládnete a budete mít pocit, že to nefunguje, protože se objeví zapomenuté obtíže,
kterými vám tělo říká, že se čistí.

A ano, i to se může první měsíce dít. Někteří účastníci tréninku mají úžasné výsledky už za týden, jiní za měsíc,
a někteří vidí významné změny až po půl roce nebo roce, co vyrazili na svou cestu vyzbrojeni novými návyky.

A to je v pořádku.

Můžete jít vlastním tempem!

 

Samotný tréninku sice jede ve svižném tempu a trvá 21 dní, ale vy budete mít přístupy do tréninku navždy. Takže můžete jít vlastním tempem.

Na jakém principu
DETOX DO SKVĚLOSTI funguje?

KROK 1: „ZAVŘÍT POPELNICI“

V tomto kroku zamezíte příjmu dalších toxinů do svého těla.
Proto se v tréninku stravujeme bez cukru, lepku, živočišných produktů, čímž vyloučíte to nejtoxičtější ze stravy.

KROK 2: VYŽIVIT A VYČISTIT

Tady nám přichází na pomoc ječmen a chlorella, tedy koncentrované superpotraviny, které vynikají schopností tělo vyživovat a čistit více než cokoli jiného.

Když si tělo hloubkově vyživíte a vyčistíte,

nastartují se samoozdravné mechanismy vašeho těla. 

Viděl jsem už tolik lidí a jejich příběhů, kdy si lékaři nevěděli s jejich obtížemi rady. Od nevyléčitelných chorob, zrušených operací, protože se pacient zázrakem uzdravil, až po výsledky testů, které neodhalily žádný zdravotní problém, byť se jejich majitel necítil dobře.

Crohnova choroba, hrozba vývodu na vylučování, chronické záněty dutin, průdušek, jaterní onemocnění, ale třeba také diabetes nebo chronický nedostatek energie.

A mnoho dalších případů a diagnóz, které se možná na první pohled zdály tak nereálné vyléčit, že sami lékaři nevěřili, že je to možné.

Ale i další lidé, kterým přestal chutnat alkohol nebo cigarety nebo se zbavili celulitidy…

To jsou všechno výsledky žen a mužů, kteří se nespokojili s průměrem a tím, že „je to tak normální“ a vyrazili hledat způsoby, jak změnit svoje zdraví k lepšímu. 

K životu bez nemocí a různých nedokonalostí, nad kterými ostatní třeba mávli rukou.

A dnes už mají vynikající zdraví a fungující metabolismus.

Otázkou už není, jestli to funguje, nebo ne.

Otázkou je, jestli je to cesta, na kterou se chcete vydat.

 

Jestli jste rozhodnutí udělat něco pro změnu ve svém životě.
Jestli jste rozhodnutí začít dělat něco pro to, abyste mohli žít život bez omezení plný zdraví a vitality.

 

Protože pokud ano, tak dříve nebo později budete mít výsledky, po kterých toužíte.
Já osobně pro to se svými parťáky udělám v průběhu tréninku během těchto 21 dní maximum.

Jak online trénink probíhá?

Dostanete přístup do uzavřené Facebook skupiny, ve které jsou formou videí, textů a výzev velmi srozumitelně vysvětleny všechny recepty, tipy i vaše úkoly. Níže vám popíšu detailněji, jak online trénink probíhá.

Čeká nás 21 společných dní, ve kterých od nás obdržíte:

22 videoreceptů zdravých receptů

Obdržíte od nás recepty na veganská, bezlepková, nízkosacharidová a hlavně jednoduchá a výborná jídla. Formou videa, ale i PDF, které si můžete vytisknout. Zaberou hodinu denně, některé dny i méně.

7 vzdělávacích videí

Naše vzdělávací videa vám pomohou objasnit vše, co potřebujete vědět ohledně tématu detoxikace.

4 dobrozvyky

Zdravé návyky, díky kterým s minimálním úsilím výrazně vylepšíte své zdraví.

3 tipy na dokumentární filmy

Díky kterým se dozvíte o principech udržení a prohloubení zdraví.

Tip na cvičení

Krátké super efektivní cvičení pro správné fungování vašeho těla.

Audioknihu o správném duševním nastavení při cvičení

Aby vaše cvičení přinášelo maximální efekt.

Naši podporu

Lukáše, Michala, Rei, ale i týmu moderátorů, které přizval, aby vám pomohli zodpovědět vaše otázky a sdíleli s vámi svoje bohaté zkušenosti se zdravým stravováním i zdravým životním stylem.

Podporující skupina účastníků

V naší uzavřené skupině na Facebooku, která je vždy pouze pro daný trénink detoxu budete moct své kroky na cestě, úspěchy i otázky k detoxikaci sdílet se s dalšími účastníky.

Své zážitky a dojmy z průběhu a obsahu tréninku nám zanechala Zuzka v krátkém videu:

Klikněte na video, aby se vám spustilo.

Jak to vypadá uvnitř online tréninku
DETOXEM DO SKVĚLOSTI?

Jedná se o online trénink, což znamená, že dostanete přístup do uzavřené FB skupiny, ve které se budou postupně uvolňovat jednotlivé kroky a úkoly.

Tyto kroky a úkoly jsou buď ve formě videí nebo ve formě textů, které jsou velmi přehledné a čtivé. Recepty i vyhodnocovací tabulku, do které si zapíšete svoje splněné úkoly si můžete vytisknout, dát na lednici a zapisovat si průběžně svoje splněné úkoly.

Výhodou online tréninku oproti klasickému semináři je, že vám nic neunikne.

Za seminář o zdravém stravování naživo zaplatíte okolo 3-5 tisíc. Tedy pokud nějaký vhodný tohoto druhu najdete.

Z praxe vím, že na živém semináři se často stihne probrat jen zlomek z toho, co budeme probírat v tomto online tréninku, a po pár dnech se vám 80 % informací vykouří z hlavy. Nemáte možnost se k nim vrátit. Do praxe vše musíte uvést sami.

To je jedna z největších výhod online tréninku. Můžete se k jednotlivým videím a úkolům vracet, přečíst si je nebo pustit znovu, zeptat se mě, Michala, Rei, někoho z týmu moderátorů nebo ostatních účastníků, a opravdu vše pochopit a udělat správně.

Navíc je vše uděláno s respektem k vašemu času, protože vím, že potřebujete důležité informace v přehledné a jasné formě.

Kliknutím na obrázky se podívejte, jak to vypadá uvnitř online tréninku:
Jak to vypadá uvnitř tréninku se můžete podívat také v tomto videu:

Navíc získáte silnou každodenní osobní podporu

 

K online tréninku navíc získáte přístup do podporující uzavřené skupiny spolužáků na Facebooku. Lidí na stejné vlně se stejným cílem a záměrem.

Tato skupina byla v posledních letech neuvěřitelným místem podpory, kde se účastníci podporují, dávají si zpětnou vazbu, cítí sounáležitost.

Pokud budete potřebovat individuální podporu nebo radu, jsme připraveni. Za zády mám totiž SKVĚLÝ TÝM zkušených mužů a žen, kteří jsou připraveni osobně vám ve Facebook skupině radit a pomáhat jak s technickými otázkami, tak coby „duševní podpora“ s vašimi výzvami a překážkami.

Podporou vám budou autoři online tréninku:

(Michal, Lukáš, Rea)

Podporou vám bude také zkušený tým moderátorů:

(Tady jména a představení lidí)

Tahle skupinová síla je úžasná.

Já jsem ve svých začátcích často nevěděl, na koho se obrátit. Neměl jsem se koho zeptat, co si myslí o různých alternativních přístupech a sdílet s ním nadšení ze svých pokroků.

Vy sami nebudete. Budete mít partu podobně naladěných lidí.

Kolik to stojí?

Online trénink, ve kterém najdete 22 videoreceptů a PDF se všemi recepty, 7 doprovodných videí, 4 dobrozvyky, …..DOPLNIT  vysvětlujících vše, co byste v kostce měli o detoxikaci vědět..

21 dní nabitých úkoly, doprovodné PDF materiály a hodnotící tabulka pro sledování vašich pokroků.
Různorodé tipy a triky, které vám pomohou vylepšit kvalitu vašeho života i lidská podpora a vedení Lukáše, Michala, Rei a týmu moderátorů. K tomu podporující Facebook skupina lidí na jedné vlně.

Kolik to celé stojí?

Cena online tréninku je 2 490 Kč s DPH.

A naučíte se v něm detoxikovat své tělo s lehkostí a správně na základě našich mnohaletých zkušeností s půsty, očistami, detoxikací.

POTŘEBUJETE KROMĚ ONLINE TRÉNINKU PLATIT JEŠTĚ NĚCO DALŠÍHO?

V online tréninku Detoxem do skvělosti jde o správné stravování. Tudíž budete ještě potřebovat nakoupit potraviny, ze kterých si budete připravovat naše lahodné pokrmy. Nákupní seznam i s odkazem, kde nakoupit tyto potraviny dostanete na začátku online tréninku.

Celková investice do těchto potravin by neměla přesáhnout 3 000 Kč na osobu.

Samozřejmě pokud budete vařit pouze pro 1 osobu, tak vám spousta z těchto potravin zbyde i po skončení detoxu na později.

 

Trénink samotný také počítá s pravidelnou konzumací Ječmene a Chlorelly.

 

Jejich zakoupení není podmínkou, ale jsou velmi významnou součástí celého tréninku. Proto vám jejich nákup doporučujeme ještě před zahájením tréninku.

Máte volbu, zda a jaké potraviny si zakoupíte. Pro co největší efekt celého detoxu však doporučujeme, abyste následovali naše doporučení a Ječmen s Chlorellou si zakoupili. 

Obzvlášť pak v případě, že se jedná o vaši první detoxikaci s námi.

Proč jsme si do detoxu vzali na pomoc právě JEČMEN a CHLORELLU?

Chceme vám detoxikaci usnadnit. A protože víme, že v dnešní zelenině je o 80% méně živin než tomu bylo dříve a nedostatek živin trápí celou populaci napříč, je zásadní, abychom je zařadili do našeho tréninku.

Jasně, mohli byste se pokoušet o detoxikaci i bez těchto produktů.

Ale je dost možné, že byste nedosáhli takových výsledků a možná byste velmi brzo detox vzdali, třeba proto, že byste měli neustále hlad. 

Výsledek bude bez nich nejspíš méně uspokojivý a z praxe víme, že pokud si detox neužijete a zároveň nebude dostatečně jednoduchý, je možné, že se vrátíte ke svým starým návykům a místo nadšení z výsledků budete frustrovaní z neúspěchu.

A to rozhodně nechceme!

Jak JEČMEN a CHLORELLA fungují?

Podívejte se na video a budete mít jasno.

Čistá a koncentrovaná podoba ječmene a chlorelly kompenzuje nedostatek živin a přemíru škodlivin, které se vyskytují v běžně dostupných potravinách.

Mají protizánětlivé, antioxidační, antialergické účinky, které zrychlí regeneraci buněk, podpoří výkon, zlepší trávení, prodlouží mládí a zvýší chuť do života.

 

 

Já i stovky účastníků z předchozích detoxů si Ječmen a Chlorellu užíváme.

ALE…začátečníkům někdy připadají drahé. Chápu. Stojí 3 000 Kč + DPH za balení 3+1, ve kterém najdete dostatečné množství na ani ne celou dobu detoxu.

Zdá se vám to dost? Jenže ono vás možná jen klame zdání. Získáváte tím nejkvalitnější a nejlevnější zdroj živin! Pro představu:

Jedna dóza Ječmene je usušená šťáva z 15 kg čerstvé ječmenné trávy.

Tedy 1 kg nejkvalitnější BIO zeleniny kupujete za méně než 58 Kč/kg (1.4€/kg).

 

 

Nejde však o hmotnost, ale o výživovou hodnotu.
Jedna krabička Ječmene obsahuje více vitamínů a minerálů než 300 kg salátu!

Pokud by měl průměrný salát 500 g a stál jen 25 Kč, za stejné množství živin
zaplatíte 3.750 Kč. Ušetříte tedy 2.887 Kč díky každé krabičce!

Cena Ječmene a Chlorelly
v balení 3+1 je 3 490 Kč s DPH.

Standartně stojí 1 balení Ječmene nebo Chlorelly 1 150 Kč. Nákupem tedy získáte rovnou 25% slevu.
Ječmen a Chlorella od GreenWays splňují naše vysoké nároky na kvalitu, a proto pracujeme v online tréninku právě s nimi.

Variantu online tréninku bez Ječmene a Chlorelly doporučujeme pouze těm z vás,

kteří již produkty doma máte.

Všem ostatním doporučujeme pro dobré výsledky jejich zakoupení.

CELKEM:
Online trénink + Ječmen a Chlorella
= 5 980 Kč s DPH. 

CO KDYŽ NECHCETE JEČMEN A CHLORELLU?

Rozumím, že to pro vás může být hodně peněz, a pokud se rozhodnete projít tréninkem bez nich, je to samozřejmě možné. Dostanete celý obsah tréninku i naši podporu.

Online trénink lze absolvovat i bez nich. Nedoporučujeme to, stejně jako kupovat produkty jiných značek, protože nemůžeme zaručit kvalitu těchto produktů, a tedy i výsledek vaší detoxikace.

Nemusíte se rozhodovat hned, Ječmen a Chlorellu si můžete dokoupit i v průběhu detoxu.
Nicméně pracujeme s nimi už od prvního dne, a proto vám je doporučujeme zakoupit s předstihem.

A co když se vám to nebude líbit? Co když zjistíte, že to prostě není pro vás?

Pokud si nejste jistí, že vám DETOXEM DO SKVĚLOSTI přinese výsledky, úplně to chápeme, je normální cítit nejistotu před krokem do něčeho nového. My však víme že to funguje a s jistotou vás podržíme. Pokud by se stalo že se u vás výsledky nedostaví, vrátíme vám 100% ceny produktů.

Chcete mít jistotu, že to skutečně funguje? My neprodáváme krabičky, ale výsledky. A ty vám garantujeme.

Podmínky pro uplatnění GARANCE:

1) Nejpozději do 7. dne tréninku si nechte udělat ROZBOR krevního obrazu a ihned ho zašlete na adresu: podpora.intogreat@gmail.com 

Sledujeme tyto hodnoty:
červené krvinky
hemoglobin
glykemie
CPR, ASLO, LATEX
doporučujeme též: B12, Fe, krevní tlak

2) Splňte všechny kroky a úkoly tréninku včetně zveřejnění splněného úkolu v každé lekci.

3) Praktikujte tento návyk se správným dávkováním po další tři měsíce po dokončení tréninku.  

4) Nechte si udělat kontrolní krevní obraz, zašlete nám ho.

Pokud výsledky krevních testů neprokážou zlepšení, vrátíme vám vámi zaplacené peníze (6 980,-) za využité produkty v plné výši zpět.

Zvolíte-li si podniknout tyto kroky, uvítáme to! Vaše výsledky nám totiž pomohou rozšířit už tak bohatou databázi zkušeností a evidenci užitku účastníků online tréninku Detoxem do skvělosti.

      PS: Garanci může využít pouze ten, kdo s konzumací ječmene a chlorelly začíná.

 

A teď naprostá pecka nakonec, než vás pustím k přihlášení do detoxu!

 

 

Chceme vás maximálně podpořit,
a proto vám nabízíme celý online trénink Detoxem do skvělosti ZDARMA,
pokud si zakoupíte nyní Ječmen a Chlorellu.

CELKEM tedy zaplatíte:
Online trénink + Ječmen a Chlorella
= 3 490 Kč s DPH. 

Řeknu vám, že jsem nad tím dost přemýšlel, a protože mi velmi záleží na tom, aby výsledkem tohoto tréninku kurzu bylo, že se budete opravdu díky němu cítit lépe a budete s výsledkem detoxu spokojeni, chci vám ho takto nabídnout ZDARMA.

Samo se vaše tělo od toxinů neočistí, musíte do toho vložit kus práce a nějaký čas. Věřím, že pokud to uděláte podle našeho vedení a dáte si na tom záležet, budete mít skvělé výsledky.

Přihlášky do detoxu jsou otevřeny
do 25. února 23:59.

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Samotný online trénink startuje 1. března 2022. 

A i když teď máte třeba ještě čas, než se brány tréninku zavřou, z vlastní zkušenosti vím, že některé věci je dobré dělat hned, když člověk cítí, že to je to pravé.

Protože později se dostaví „zdravý rozum“ se svými strachy a obavami, který nás umí odradit od našich přání a předsevzetí, a zamezit překračování nových výzev. A tak se často z „později“ stává „nikdy“. 

15–60 minut denně po dobu 21 snů a nastartujete svůj metabolismus a vylepšíte své zdraví. Provedeme vás krok za krokem. 

Vaše zdraví se nezlepší, když to budete odkládat na „až někdy“.
Pokud chcete začít žít život, ve kterém si užíváte plného zdraví a vitality, začněte pro to dělat něco hned TEĎ.

Teď máte jedinečnou možnost dát si závazek, že v roce 2022 opravdu začnete žít zdravý život a vykročit na cestu za svou silnější imunitou a větší vitalitou.

Vstupte do tréninku kliknutím na tlačítko

VSTOUPIT DO ONLINE TRÉNINKU.

Slibujeme vám, že se spolu s naším týmem staneme vaší oporou na cestě za zdravím a vitalitou, ať jste zdraví nebo nemocní, mladý nebo starý, ať jste kdokoli. Program DETOXEM DO SKVĚLOSTI vás obohatí na tělě i na duchu a posune váš život k vyšším výkonům, lepšímu zdraví a aktivnímu životu. 

Nejčastější dotazy:

Proč s produkty Green Ways?

Ječmen je skutečně usušená šťáva z trávy, nejen jemně mleté seno. Chlorella je skutečně čistá a díky narušení buněčného obalu unikátní metodou STEAM, je skvěle stravitelná.

Produkty jdou od výrobce rovnou k vám, bez zastávek ve skladech e-shopů či regálech obchodů. Proto jsou vždy čerstvé. Každá sklizeň je testována a nikdy neobsahují plísně ani těžké kovy.

Nic z toho se o výrobcích konkurence s jistotou říct nedá. Pokud srovnáte ceny za gram suroviny, často jsou ze všech produktů nejlevnější. Pokud srovnáváte cenu za užitek, který přinášejí, jsou nejlevnější VŽDY.

 

Opravdu mi to pomůže?
Ještě jsme nepotkali nikoho, komu by tento Návyk nepřinesl do života užitek. Troufneme si říct: Ano, je to i pro vás. Ať už potřebujete šťávu v životě na naplnění vašich snů nebo třeba na uzdravení, tak ji mít budete.

Efekty si můžete jednoduše ověřit sami na sobě. Už po několika týdnech ucítíte změny přímo ve svém těle a na své náladě. Pak už nemusíte nikomu věřit,  zda je to opravdu tak dobré, protože budete mít jasno.

Můžete si své pocitové zhodnocení potvrdit i objektivním měřením, např. krevním obrazem.

Bude mi to chutnat?

Pokud se bojíte, že vám 100% přírodní produkty bez dochucovadel nebudou chutnat, tak si můžete oddechnout.

☘ Chlorella chutná jako nasládlé oříšky a můžete jí chroupat přímo z krabičky, nasypat si ji na chleba nebo prostě jen bez problému polknout a zapít. Můžete ji užívat i v práškové podobě a přidávat si ji do smoothies a jídel (recepty posdílíme).

☘ Mrkev, Řepa, Borůvka a Brusinka jsou ve správné koncentraci vyslovená lahůdka a můžete si jimi i obohatit a barevně rozzářit vaše běžná jídla (jogurty, pomazánky, kaše, omáčky, zálivky atd.)  

Ječmen připadá většině lidem zpočátku chuťově neutrální.
Za pár dní si jeho přirozenou svěží chuť doslova zamilujete.

Existuje i určité procento lidí, kterým ječmen nechutná. Pokud byste k nim patřili, je to trefa do černého. Nechutná totiž jen těm, kteří mají hodně překyselený organismus a proto tento zásadotvorný elixír potřebují nejakutněji!

I kdyby to byl váš případ, nemáte se čeho obávat. Do týdne vám bude připadat neutrální a do měsíce si ho zamilujete také.
Víme to, protože se vaše tělo postupně odkyselí natolik, že se vám začnou měnit chutě.

I na ten krátký čas však pro vás máme spousty tipů, jak si chuť vylepšit tak, ať si jej hned od začátku užíváte.

Mám problém s pravidelností. Zvládnu to?

Zvládá to tisíce lidí a vy to zvládnete také. Jednodušší to už ani nemůže být. I proto jsme vytvořili trénink Šťavnatého návyku, kde se vše naučíte. I pravidelnost pak bude hračka. Navíc budete ve FB skupině s námi a jinými nadšenými zákazníky, kteří vás rozhodně nenechají vychladnout. S námi v tom nikdy nebudete sami.

Jsou účinky vědecky potvrzené?
Ano, na účinky Ječmene a Chlorelly byly dělány stovky studií a všechny námi zmíněné účinky jsou studiemi dokázané. Na této stránce popisujeme vše velmi zjednodušeně.

Pokud máte bádavého ducha vědce, můžeme vám půjčit k nahlédnutí celý sborník odborných studií.
Napište si o něj na: podpora@intogreat.cz

Zázračné účinky těchto potravin inspirovaly vědce po celém světě k vydání desítek knih. Toto téma můžete studovat celá desetiletí.
Nic se však nevyrovná tomu, zažít to přímo na vlastní kůži. Výsledky můžete mít hned. Jak to funguje můžete studovat až potom.

 

Pokud chcete odkazy na veřejně přístupné studie, tady jsme jich pro vás pár připravili:

(1) Biologické účinky Chlorella pyrenoidosa a mladého jačmeňa s možným využitím v prevencii civilizaťnych ochorení, Kubatka P. et al., 2018

(2)Prehrad klinických a predklinických štúdií o účinkoch Chlorelly pyrenoidosa a listov mladého jačmeňa na organizmus, Kubatka P. et al., 2015

(3)Preventive and Therapeutic Role of Functional Ingredients of Barley Grass for Chronic Diseases in Human Beings, Zeng Y. et al., 2018

(4)Chlorella and Spirulina Microalgae as Sources of Functional Foods, Andrade L. M, et al., 2018

(5)Publikace Standardy kvality Green Ways, na základě rozborů Státního veterinárního ústavu a dalších laboratoří