Vyberte stránku

DENIS SIDERADIS

nezávislý podnikatel – GREENMAN gw sítě 3.0 JUST GONDEK

PROČ PODNIKÁM 3.0 A CO PRO TEBE MOHU UDĚLAT?

PUSŤ SI VIDEO A UVIDÍŠ…

Co nabízím?

Příležitost, která mění svět a vede ke zdravému životu, bez kompromisů a chození do práce.

Jak to dělám?

Sdílím hodnoty podnikání 3.0 a své důvody, proč jsem se rozhodl tímto způsobem podnikat s Ječmenem & Chlorellou nejlepší světové kvality.

Co dělám?

S lidmi svého výběru sdílím svůj příběh, informace a možnost se do podnikání 3.0 přidat. Mít osobní užitek z Ječmene a Chlorelly a zisk ze sítě distributorů.

Proč podnikám v GW síti 3.0 JUST GONDEK ?

VIZE SKVĚLÉHO ŽIVOTA

Když se v paměti vrátím do minulosti, před GW, tak jsem se pracovně docela protloukal. Je pravda, že hned po střední škole jsem získal skvělou práci v bance. Ale ta za pár měsíců skončila kvůli přesunu pobočky a já se rozhodl ještě zkusit vysokou školu. Na tu jsem se dostal, ale po 2 ročnících ji ukončil a poté jsem nedokázal nalézt žádnou dobrou pozici. Zkusil jsem práci v počítačovém obchodě, v obchodě s oblečením, v kanceláři pro zahraniční automobilku, v továrně u strojů… Všechny tyto pozice byly špatně placené a také dost stresující, vracel jsem se domů často vyčerpaný a bez chuti do života, večer jsem se hrozil dalšího dne. Trpěl jsem depresemi. Poté jsem se rozhodl udělat velký krok ve svém životě a přestěhovat se do jiného města na úplně jiném konci země. Všechno se najednou změnilo k lepšímu, byl to přímo obrat o 180 stupňů. A dostal jsem se ke GW. Když jsem viděl na jiných známých lidech, že se jim daří a že je život baví a naplňuje, a práce se pro ně stala jen dalším příjemným trávením času, ohromně mě to inspirovalo. Měl jsem najednou obrovskou chuť toho také dosáhnout, osvobodit se… jak časově, tak finančně. A také pomocí GW dostat své zdraví co nejvýše to jde. Tuhle vizi a pohon vpřed mám v sobě doteď.

TVOŘÍM NEJEN PRACOVNÍ VZTAHY, ALE I INSPIRUJÍCÍ PŘÁTELSTVÍ

Mým celoživotním cílem je osvobodit se z klasického pracovního systému a ze systému obecně. Tím myslím chození do práce od pondělí do pátku na 8 a více hodin denně s vazbou na jedno místo a s platovým stropem, který neumožňuje člověku naplnit všechny jeho potřeby a sny. GW mi toho umožňuje dosáhnout, je to pro mě cesta ke svobodě. Zároveň je to cesta úžasná, protože na ni můžu pozitivně ovlivnit lidi, na kterých mi záleží, a změnit jim život. Jsem nadšený z toho, že kdykoliv mi někdo řekne, že má nějaký zdravotní problém, mám pro něj řešení – zelenou stravu. Takže díky GW si můžu splnit sny jak já, tak lidé kolem mě. Přeji si spolupracovat s lidmi, kteří cítí podobnou touhu po svobodě, nezávislosti a pomoci ostatním, jako já. S lidmi, kteří mají radost, když vidí, že se díky nim někdo uzdravuje, nebo když předávají své zkušenosti a znalosti někomu, kdo si díky nim může zlepšit svůj život. Takoví lidé pak spolu vytvářejí velmi příjemné prostředí, ve kterém se všechno žene vpřed, mnohem rychleji než o samotě. S takovými lidmi je krásné sdílet svůj čas. Na GW se mi líbí, že mi umožňuje takovou komunitu lidí vytvořit.

VŠE, CO MÉ TĚLO POTŘEBUJE, OBSAŽENÉ V PÁR LŽIČKÁCH ČISTĚ PŘÍRODNÍHO PRODKUTU

Na ječmenu a chlorelle mě oslovila především jejich vysoká účinnost, jednoduchost přípravy a užívání a to, že jsou 100% přírodní, že v nich není žádná chemie. Poprvé jsem si je však koupil zejména proto, že se mi velice zalíbily funkce, které mají. Fascinovalo mě, že chlorella ze mě může vytáhnout vše špatné a dostat to z těla ven, úplně mě pročistit. Na ječmenu se mi zase líbilo, že mi může dodat všechno potřebné pro mé tělo, a že tak budu mít jistotu, že o nic nepřicházím. Samozřejmě, že časem k tomu s přibývajícími znalostmi přibyly další důvody, ale tyhle výše popsané mi jako ty základní vystačí dodnes.

VYŘEŠENÍ ZDRAVOTNÍCH PROBLÉMŮ A CHLORELLA JAKO PRVNÍ POMOC

Než mi do života vstoupily zelené potraviny, měl jsem problémy s lámavostí vlasů a nehtů, se zažíváním a s kolísavým tlakem (od toho pak občasné náhlé zamotání hlavy a tím vyvolání nebezpečných situací). To vše během užívání chlorelly a ječmene vymizelo. Ná závěr musím říct, že chlorella funguje také jako úžasná přírodní první pomoc. Např. když jsem v minulosti dostal střevní chřipku, tak jsem si dal dvoudenní intenzivní chlorellovou léčbu. Den po vypuknutí byly bolesti pryč a další den poté už jsem byl úplně v pořádku. Který běžný lék toto umí? Chlorella je zázrak. 🙂

„Rozvíjím v lidech touhu po svobodě a dávám jim možnost ji naplno prožít.“

DENIS SIDERADIS

„Pozvala jsem tě na svou stránku, protože si myslím že se do mého týmu hodíš.

Podívej se na hodnoty mého týmu, jestli s nimi souzníš.“

HODNOTY & POŽADAVKY MÉHO TÝMU:

Přeji si spolupracovat s lidmi, kteří cítí podobnou touhu po svobodě, nezávislosti a pomoci ostatním, jako já. S lidmi, kteří mají radost, když vidí, že se díky nim někdo uzdravuje, nebo když předávají své zkušenosti a znalosti někomu, kdo si díky nim může zlepšit svůj život. Takoví lidé pak spolu vytvářejí velmi příjemné prostředí, ve kterém se všechno žene vpřed, mnohem rychleji než o samotě. S takovými lidmi je krásné sdílet svůj čas. Na GW se mi líbí, že mi umožňuje takovou komunitu lidí vytvořit.

Jestli se v mých požadavcích a hodnotách nenajdeš, můžeš se podívat na požadavky jiných partnerů, nebo ti přeji štěstí jinde.

 Souzníš s mými hodnotami? KLIKNI NA „G“ A JEDEM!!!“

 

Kdo je DENIS SIDERADIS v „civilu“?

Kdo je, když odloží „masku“ GreenMana a zrovna nezachraňuje lidi před nemilovanou prací, životním naúspěchem a peklem na talíři?

Kromě zachraňování lidí mám pořád co dělat. Mojí největší životní vášní (samozřejmě po mé lásce) je hudba, a proto se jí věnuji jak aktivně, tak pasivně. Už delší dobu mám touhu naučit se na elektronické klávesy.

Také hodně cestuji, když to jde, zbožňuji to a potřebuji to. Přitahují mě vzdálená a ne tak známá místa, která v sobě mají určitou mystičnost. Mým nejoblíbenějším dopravním prostředkem je vlak, protože s ním prožívám každý ujetý metr, cítím v něm silné propojení s okolní krajinou. S cestováním souvisí i má láska k jazykům a překladům, aktuálně mluvím pouze anglicky a řecky, ale mám v plánu naučit se i rusky.

Dále také navštěvuji kurzy jógy a tantry Duchovní školy Rezonance (www.jogin.cz v ČR, mezinárodně natha.de). Jóga je pro mě silným nástrojem pro posílení vůle a zároveň cestou k nezávislosti a svobodě a tantra mi ohromě obohacuje vztah, cítím díky ní mnohem hlubší propojení s partnerkou.

Také mám rád inline brusle, knihy, počítačové hry apod. 🙂

KONTAKT NA MĚ:

denis.sideradis@gmail.com

+ 420 776 221 566

Rozvíjím v lidech touhu po svobodě a dávám jim možnost ji naplno prožít.