Vyberte stránku

 

JEČMEN & CHLORELLA

 

zdraví a prevence na dosah!

Co Ječmen & Chlorella řeší?

Chceš mít dost energie žít svůj život skutečně naplno? Štve vás kvalita dnešních potravin, nebo její důsledky? Chceš být prostě zdraví nehledě na roční období nebo kašlající kolegy?

Netrap se - uzdrav se!

Snažíš se zlepšit své zdraví, ale pořád se to moc nedaří? Děsí tě náročné procerury či diety, ale chces se sebou něco udělat?

Up-Great zdraví pro tebe!

Využij jednoduchosti Zeleného dobrozvyku a nastartuj spirálu změn ve svém zdraví i životě. S námi na to nikdy nebudeš sám.
„Ječmen a Chlorella mě oslovili složením, koncentrací živin a hlavně jednoduchostí. Zbavil jsem bolesti nohy, která mě před tím trápila. Už po tříměsíčním užívání ZP jsem měl daleko více energie, lépe se mi spalo a mám daleko lepší náladu – prostě se mi zlepšila kvalita života o sto procent! A trváto stále. Více nenegie = lepší kvalita života a více času na to co je pro mě v životě důležité.

Přeji každému, aby mohl zažít tuto jistotu a svobodu ve vlastním těle. Proto Zelené doporučuji.“

 David Borůvka ~ 775 000 112 ~ david@boruvka.cz

Video: Přínosy Ječmene & Chlorelly v kostce

Ozvi se mi pro osobní konzultaci, rád ti ukážu co může J&CH udělat pro tebe. Pokud to chceš rovnou zkusit neváhej.

FAQ - Zelené potraviny

Pomohou ZP po operacích a úrazech?

Ano, ZP jsou velice vhodné, protože zkracují dobu rekonvalescence a hojení po operacích a úrazech až o polovinu. V době rekonvalescence je vhodné zvýšit dávku ječmene i chlorelly. V případě potřeby lze podpořit hojení i vnější aplikací.

Jak často se objevuje při užívání zelených potravin očistná reakce?

Očistná reakce se objevuje přibližně u 40 % jejich uživatelů. Spočívá v přechodném zhoršení stavu, laboratorních hodnot či příznaků chorob, jichž je uživatel nositelem. Důvodem je především uvolnění škodlivin usazených ve tkáních, systémech a orgánech a jejich vylučování z organismu. To se děje především detoxikací v játrech a jejich následným vylučováním ledvinami. Pokud tyto cesty nestačí, začne se tělo škodlivin zbavovat pokožkou. Občas se objeví i příznaky zcela neočekávané, či se podaří odhalit dosud skrytá chronická onemocnění. Chlorella má silné vazebné schopnosti, zajišťuje výrazný odchod škodlivin zažívacím traktem, a tím ulevuje při detoxikaci jiným orgánům a tkáním.

Jak dlouho může očistná rekce trvat a jak během ní postupovat v dávkování zelených potravin?

Očistná reakce většinou netrvá déle než 2–3 týdny. Pokud je její projev pro uživatele snesitelný, pak není nutné stávající dávkování měnit. Pokud však únosný není, je třeba dávkování zelených potravin snížit, výjimečně i úplně přerušit, vyčkat odeznění či zmírnění očistné reakce, a pak se postupně vrátit k původnímu dávkování.

S čím může Ječmen a Chlorella pomoci tobě?

Trávení

První, čeho si většina lidí všimne , když zařadí Ječmen a Chlorellu je upravení trávení. Mizí bolesti břicha, pocity těžkosti, nadýmání i pálení žáhy.

Očista organismu

Další přínos, který člověk začne pozorovat během prvních dnů až týdnů je očista na úrovni střev. Člověk začne chodit častěji na záchod (cca. 2.krát denně) a to i pokud dříve trpěl zácpou (méně než 2krát denně) většina lidí zažije různě silnou detoxikaci, po níž se však cítí nakonec mnohem lépe.

Navýšení energie

Enzymy a přírodní vitamíny jsou přesně to palivo, které člověku umožní žít naplno a přitom nezadřít motor…

Prevence civilizačních chorob

Zelené potraviny jsou ta nejlepší zdravotní pojistka. Dělá totiž v těle zásadité prostředí, ve kterém se zánětům, exemům ani civilizačním chorobám prostě nelíbí.

Jsou vždy po ruce

Ječmen & Chlorella toho umí ještě mnohem více. K čemu by to však bylo, kdyby bylo komplikované je pravidelně jíst??

Jsou však ideální ultrazdravý fast food, který Ti zabere 1-2 minuty denně. Není žádný problém si je s sebou vzít KAMKOLI a KDYKOLI

Zkušenosti zákazníků s Ječmenem a Chlorellou.

Problém toxicity a podvýživy a chytré řešení

Dětský ječmen: proč by jej měly pít i děti?

OFICIÁLNÍ ZDROJE INFORMACÍ

NAŠE ZKUŠENOSTI S JEČMENEM A CHLORELLOU:

Nic si nezakazuju...

Líbí se mi, že můžu jíst pořád jednoduše (v módu „nic si nezakazuju a nic nehrotím“), tak jako doteď, ale vnímám, že se mi výrazně zlepšila imunita i trávení. Za tuhle zimu jsem nebyla ani jednou nemocná a pokud vnímám, že na mě něco leze, prostě si dám větší dávku ječmene, chlorelly a spánku, a dost často nemoc ani nepropukne. 🙂 Tereza Vzoreková

Dávají mi energii, chuť do života i pocit harmonie....

Po letech chronické únavy, přepracování, věčného nachlazení a viróz, jsem začala cítit plno energie. Zelené potraviny GW vyřešily dlouhodobý problém mého těla – nutriční stres a skrytou podvýživu. Tím mi velmi posílil imunitní systém, a tak se o chřipkách dozvídám jen z okolí. Je velký rozdíl několikrát za rok ležet, skoro pořád smrkat… a nebo mít sílu a zdraví na to, dělat co chci. Také jsem v klidu ohledně toho co jím, vím, že co do těla nepatří chlorella odvede pryč. Těžké kovy, které mi vysloveně řádily v krvi, jsou odváděny ven a mně je o poznání lehčeji. Příjemnou změnou je, že nemívám chutě na sladké a mlsna už nemá koho honit. Moje buňky jsou krásně vyživené. Markéta Rea Krausová

Vyzrál jsem na zdraví i výživu.

Měl jsem tehdy rozhozené trávení po antibioticích a byl jsem nadšený, jak rychle se mi zažívání se zelenými potravinami spravilo. Ještě překvapenější jsem byl, když jsem po delší době zjistil, že je pryč i chronické pálení žáhy a rýmečka. Už mnou tak nezmítají chutě na sladkosti, a když někdy splácám páté přes deváté, je mi dobře mnohem rychleji. Proto nemusím řešit původ, kvalitu ani složení jídla tak urputně, jak jsem řešil dřív a přitom je mi dobře – Chlorella zachrání. Při tréninku udýchám i to, co jsem dříve neudýchal a začal jsem „rychleji spát“. Nebývám unavený ani po jídle, což ze mě dělá super výkonné „monstrum“. Lukáš Gondek

Mám energii, jsem zdravá, moje tělo je vyživené a vyčištěné, změnily se mi stravovací návyky a vím, co je pro moje tělo dobré.

Gaia Kamila Klapková

Co mi zelenáče vzaly? 🙂

Nutnost brát léky na štítnou žlázu, chudokrevnost, chronickou únavu, pálení kolen, všemožné bolesti a časté nachlazení, prospané dny, časté hemeroidy, zapáchající nohy, zhoršující se zrak, vypadávání vlasů, stále se kazící zuby, nějaká ta kila na břiše… A co mi naopak daly? Chuť a sílu do života, více energie a dobré nálady, kvalitnější spánek s jeho menší potřebou, lepší zvládání stresových situací, pravidelnou stolici a pár dalších věciček k tomu jako bonus 🙂 Jiří Kubík

Přinesly mi energii, která byla dlouholetým vrcholovým sportem vyčerpaná,

což jsem však začal vnímat, až když se tělo začalo regenerovat. Na fyzické rovině to bylo pouze značné omezení lupání kloubů (zpozorované asi po třech letech na zeleném) a výrazné zkrácení nejhorší chlapské nemoci – rýmečky – na dva až tři dny cca jednou za rok. Aktuálně jsou pro mě jedním ze základních kamenů, který mi umožňuje absolutní spolehnutí se na fyzickou stránku: Kdo chce dělat VŠECHNY věci v životě jako superhrdina, musí do sebe dávat palivo pro superhrdiny. Zelené potraviny mi také přináší zřetelné vědomí, že umřu, až bude správný čas, a ne ve chvíli, kdy budu tak utahaný civilizačními chorobami, že mě doktoři svými metodami už neudrží při „životě“. Michal Gondek

KVALITA ŽIVOTNÍ JÍZDY JE DÁNA PALIVEM.

KDO CHCE ŽÍT NAPLNO, TANKUJE ZELENÉ.