Vyberte stránku

Meeting podnikatelské sítě

IN-TO-GREAT

Proč a jak pracovat na projektu, který má šťávu?

 

4. 9. 2021 – LIVE akce

Chceš-li tvořit svůj životní styl a finanční příjem podle sebe, tak na této akci dostaneš potřebnou „munici“ v podobě informací, know-how, motivace a lidské inspirace.
Poznej, jak chutná pravý úspěch – takový, kdy netrpí žádná oblast tvého života a navíc hravě a zábavně. Také se potkáš s lidmi, kteří díky etickému podnikání se zelenými potravinami Green Ways již své časové a finanční svobody dosáhli.
Získáš jasnou představu, jak může tato příležitost změnit život i Tobě
. 

 

 

Nahlédni do projektu, který dává životní svobodu!

Jaká jsou rizika dnešní doby a jaké možnosti tato doba otevírá. Dozvíš se o příležitosti k vytvoření nového příjmu, o příležitosti, která je nejen velmi efektivní, stabilní ale zároveň pomáhá lidem zlepšit kvalitu zdraví. Za jediný den budeš vědět, kam a proč vykročit za novým životním stylem (i příjmem). 

Přesvědč se na vlastní chuťové buňky, že zdravé a vyživné může být lahodné pochutnání!

Při večerním rautu ochutnáš veganské a bezlepkové recepty – prověřené stovkami našich spokojených zákazníků a partnerů. Žijeme tak, že si užíváme  – a užíváme si zdravě! …A Ty můžeš také. 

Poznej zábavu, která posiluje!

Tvoříme nejen ve svém podnikání – a tak uslyšíš, uvidíš a zažiješ naši vlastní tvorbu: koncert, představení akrojógy, zážitkový tanec… Bavíme se tak, že nás to posiluje a rozvíjí. 

Tvá brána k nové příležitosti: 

V podnětném a příjemném prostředí libereckého wellness hotelu Babylon si prohlédnete potenciál spolupráce s firmou Green Ways. 

Samotný zakladatel této české firmy, se s vámi podělí o to, jakou roli pro pracující partnery i pro celou společnost má nyní Green Ways. Proč, jak a pro koho Green Ways tvoří i proč se nyní on sám opět vrátil do aktivní práce s lidmi.

Na podiu promluví i další lektoři, kteří mají silný životní příběh, jsou úspěšní a to především díky schopnosti své dary předat druhým. Na medailonky dalších osobností se můžeš těšit, budou přibývat průběžně. 

Petr je velmi úspěšný finanční poradce některými přezdívaný čaroděj peněz. Sám vede úspěšnou a rostoucí firmu s mobilními telefony, která má aktuálně 4 kamenné pobočky, eshop a deset zaměstnanců. Petr je velmi činný nejen při zprostředkovávání, ale i ve vlastním obchodu s nemovitostmi, vlastní sedmnáct bytů v Olomouci. Obrovskou vášeň a největší perspektivu však vidí ve tvoření a vzdělávání obchodní sítě lidí ve finančním sektoru. Petrův velký dar je jasným, zábavným způsobem vykreslit současné a očekávatelné ekonomické souvislosti a je studnicí praktických rad i bohatého myšlenkového nastavení.

Mgr. Petr Valenta

Čaroděj peněz

Václav Rathouský je zakladatelem společnosti Green Ways, vizionářem a tahounem celé firmy. 

Přednáší a vede semináře a píše knihy na témata: rétorika, síťový marketing, heraldika, joy management a na aktuální témata. V posledních letech inspiruje především díky navracení lesům jejich původní podobu. Vše, co dělá směřuje k tvoření společnosti skutečné svobodných lidí.

A sám dodává, že je také „průserář“ a autor mnoha nedotažených projektů. 🙂 

VÁCLAV RATHOUSKÝ

Zakladatel a spolumajitel firmy Green Ways

Danka svou kariéru manažerky začala na mateřské dovolené se čtyřmi dětmi, kdy jejím motorem byl strach z návratu do zaměstnání. Pro lidi ve svém týmu i pro ostatní je inspirací v tom, jak i velké podnikání vytváří ve velké pohodě. Danka je příkladem spojení pracovní seberealizace a rodinného života. Je ztělesněnou harmonií mezi hojností peněz, tvoření zdravé party a času sama pro sebe. Jejím pracovním mottem je “Když se chce, tak to jde.“

Danka Nováčková

Ředitelka sítě Green Ways

Petr je ten, který multilevlovou cestu prošel až dokonce. Vystoupal až na vrchol Green Ways marketingu a vytvořil velkou stabilní síť, která mu umožňuje věnovat se svým dalším srdcovým tématům. Ačkoli „důchodce“ inspiruje mnoho lidí ze své sítě, právě díky dosažené svobodě a díky způsobu jakým s touto svobodou nakládá. Stále zvedá téma opravdové imunity proti současným i budoucím virózám a pomáhá s distribucí vitamínových balíčků. V období coronaviru a lockdownů spustil projekt „Pomáhám svému poslanci“, ve kterém iniciuje komunikaci s poslanci a vyžadování jejich vyjádření ke státním opatřením. Petr má obrovským přehled a nevšedním dar obchodní a společenské předvídavosti v kombinaci s naprosto mimořádným darem slova.

Petr Hovadík - Multilevlový důchodce

Multilevlový důchodce

Kdy a kde ?

4. 9. 2021 – sraz do 13 hod. 
Přijeďte na akci dříve – vstup od 12 hod – ať si můžete udělat pohodlí a seznámit se s ostatními ještě před zahájením akce.
Zakončení programu ve 20 hod.

Prostor pro podnětné rozhovory a setkání, volný tanec, poslech… do 21:30 hod.

Těšíme se na vás ve Welness hotelu Babylon na adrese Nitranská 1, LIBEREC 

 Parkování je zajištěno přímo v hotelovém parkovišti.

 

Pro koho akce je?

 

Akce je určena primárně pro aktivní partnery Green Ways (s aktivním autoshipem). Zároveň každý takový partner může pozvat až 3 hosty z řad přátel sítě a dobrých zákazníků, kterým by rád ukázal projekt Green Ways ve větším formátu.
Pro některé lidi může být akce startem pro intenzivní podzimní práci, pro jiné utvrzení, že tahle cesta vede správným směrem. Vítaní jsou lidé optimističtí s otevřenou hlavou, lidé, kteří mají kuráž nechodit jen po běžných cestách a neočkovaní se zde budou cítit mezi svými.

Cena v předprodeji platí pouze do 8. 8. 2021

Dny

:

Hodiny

:

Minuty

:

Vteřiny

Kupte si vstupenku TEĎ!

 

Cena vstupenky je 1.888,- Kč.

V předprodeji do 8. 8. 2021 zaplatíte

pouze 1.555,- Kč

V ceně je
Zdravé občerstvení
Hlavu otevírající přednášky
Veganský bezlepkový raut
Večerní zábava

Právě teď ušetříte 333,- Kč!

Možnost ubytování:

 

Vyjednali jsme pro vás slevu na ubytování přímo v hotelu. Proto se však (za tuto cenu) objednávejte výhradně přes náš objednávkový systém. Druhý den je možnost udělat týmbuilding se svým týmem. V areálu je bowling, lasergame, wellness. Hotel Babylon má ve svém komplexu jeden z největších aqauparků v republicece, kolotoče i zábavní park pro děti. Doporučujeme využít příležitost a pobýt s pracovními partnery na tomto pohádkovém místě, které otevírá kreativitu a propojuje se světem snů.

Cena za pokoj pro dva po slevě je 2.200Kč.