Vyberte stránku

adITI zuzka

nezávislá podnikatelka gw

sítě 3.0 just gondek

Proč podnikám v GW síti 3.0 JUST GONDEK ?

Co nabízím?

Příležitost, která mění svět a vede ke zdravému životu, bez kompromisů a chození do práce.

Jak to dělám?

Sdílím hodnoty podnikání 3.0 a své důvody, proč jsem se rozhodl tímto způsobem podnikat s Ječmenem & Chlorellou nejlepší světové kvality.

Co dělám?

S lidmi svého výběru sdílím svůj příběh, informace a  možnost se do podnikání 3.0 přidat. Mít osobní užitek z Ječmene a Chlorelly a zisk ze sítě distributorů.

Proč podnikám v GW síti 3.0 JUST GONDEK ?

Chtěla jsem změnit některé věci, které se dějí ve světě a já s nimi nesouzním, ale přišlo mi to náročné, složité a neuskutečnitelné …

Pak jsem pochopila, že první co a koho mohu změnit teď hned jsem JÁ …

Má téměř polovina života patřila škole a práci, která mi ukazovala, co není mou podstatou a trvalo mi hodně dlouho, než jsem na to přišla. Práce za počítačem v kanceláři téměř zahubilo mé přirozené já. Naštěstí jsem se osvobodila z přesvědčení o nutnosti 8hodinnového pracovního úvazku a změnila přístup k prožívání svého života.

Začala jsem cestovat, pracovat tvořivě jako lektorka jógy, lektorka orientálních tanců, tvořivých ručních dílen, a jako muzikoterapeutka. A posléze jako aktivní maminka.

Začala jsem se více zajímat o své zdraví, o to, jak o sobě smýšlím, jaké potraviny kupuji a jaké jím já, mé dítě a celá rodina. A k tomu mi zelené potraviny už jen „docvakly“.

Jsou pro mě přírodním zdrojem dlouhodobého zdraví těla i mysli, a smysluplným produktem, jenž rozšiřuje přírodní zdroje, prostředkem k finanční svobodě a spoluvytváření navzájem se podporujícího kolektivu.

Vím, že vše je možné. A také, že vše je energie. Peníze jsou energie v pohybu.  Podporuji progres.

Chci spolupracovat s lidmi, kteří hledají nebo již našly způsoby, jak žít život naplno a prožívat veškeré jeho kvality. S lidmi, kteří jsou sví a nebojí se projit ve své jedinečnosti. S lidmi, kteří mají touhu se prosadit a dívat se dopředu. S lidmi, kterým záleží na sobě samých, na své rodině a okolí, ve kterém žijeme.
Chci mít v týmu lidi, kteří chtějí podnikat, žít v hojnosti, radosti a s přesahem pro další generace.

A takovýmto lidem GW vždy pomáhá.Ječmen + Chlorella = Dobrozvyk²

podpora imunitního systému + sebeléčivého procesu z vlastních zdrojů =

Zdravý život

Když jsem poprvé ochutnala u své kamarádky (nyní průvodkyně v GW) zelené potraviny, byla jsem mile překvapena, jak mi ječmen i chlorella chutnají.

V té době jsem řešila nízký obsah železa v krvi a únavu po narození dcerky a chtěla celkově posílit svou imunitu. Nasadila jsem postupně silné dávky a přidala k tomu i detoxikační dietu podle GW jídelníčku. Výsledky odběrů se během pár týdnů výrazně zlepšily.

Má první schůzka v GW mě tak nabila a podpořila, že jsem jasně ucítila, že tam někde se skrývá pro mě velmi důležitý zdroj hojnosti.

 

Síťové podnikání v Green Ways mi hlavně umožnilo objevit bloky a programy bránící volnému plynutí energie v mém životě. Dotklo se a stále dotýká osobních témat, která mohu lépe nahlédnout a zpracovat, týkajících se vztahu sama k sobě, vztahů s lidmi, hojnosti financí a zdraví. Podpora a pozitivně směřující energie kupředu, s jasným záměrem a maximálně prospěšným výsledkem, byla a stále je obrovsky motivující a povzbuzující.

Tato práce mi umožňuje naplno projevit svůj potenciál a přitom mít možnost podpory a sdílení v kolektivu lidí GW.

 

Tvořím společenství lidí, kteří mění svět. 

ADITI ZUZKA KRAMÁROVÁ

„Pozvala jsem tě na svou stránku, protože si myslím že se do mého týmu hodíš.

Podívej se na hodnoty našeho týmu, jestli s nimi souzníš.“

HODNOTY & POŽADAVKY MÉHO TÝMU:

Pracuji s lidmi, kteří berou život radostně a zodpovědně

Mám rád ty, kteří chtějí od života hodně a zároveň chtějí dát hodně světu.

Příležitost dávám těm, kteří mají odvahu postavit se za své ideály,

touhu plnit své nejšťavnatější sny a naplňovat svůj potenciál.

Jestli se v mých požadavcích a hodnotách nenajdeš, můžeš se podívat na požadavky jiných partnerů, nebo ti přeji štěstí jinde.

 Souzníš s mými hodnotami? KLIKNI NA „G“ A JEDEM!!!“

Kdo jsem, když právě nezelením

co vše mě baví, co rozvíjím a čím žiji…

Jsem lektorka jógy a osobního rozvoje skrze prožitek, pohyb a sebevyjádření, lektorka hudebních prožitkových setkání s prvky aktivní muzikoterapie.

Cílem mé práce je:

 • uvolnění a spontánní projev
 • vypnout hlavu, kontrolu, užít si svou divokost, přirozenost, kreativitu
 • otevřít se, hrát si, dovolit si
 • relaxace a zpřítomnění
 • být sám/sama se sebou

Přes 14 let praktikuji jógu, 8 let jsem se věnovala orientálním tancům. Vedla jsem skupiny v Praze, nyní vedu jógu ve Vlašimi a setkání pro ženy v jejíž blízkosti jsem se usadila k venkovskému životu.

Zpívala jsem s alikvótní skupinou Tashi Deley a ve sboru Apsora pod vedením Idy Kelarové. Velice mě také ovlivnily hlasové dílny i osobnost kamarádky zpěvačky Antonie Nyass a inspiruje mě celá vkálová ákapela Yellow sisters.

 

Pro můj osobní rozvoj bylo určující setkání s Oshovou žačkou Ma Prem Sugandho, od které jsem přijala sanjás a jméno Ma Prem Aditi. Od roku 2002 jsem u Sugandho absolvovala cyklus Alchymie čaker a výcvik energetického poradenství (čtení čaker a energie těla), celkově se zaměřuji na harmonizaci těla a ducha.

V roce 2012 jsem zažila setkání s tanci dávných tradic, nazývaných též Tance univerzálního míru. Tyto hluboké kruhové tance mě natolik oslovily, že jsem se je začala učit vést a zapojuji je do své práce.

Velkou inspiraci nacházím ve způsobu života přirozeně žijících národů, v jejich vztahu a propojení s přírodou. Blízcí mi jsou původní obyvatelé Ameriky, Austrálie a Nového Zélandu, ovšem silný vztah mám i k našim slovanským a keltským předkům.

 

A mám skvělého muže, úžasnou holčičku a kouzelný dům se zahradou hojnosti 🙂

Projekt ALOKA pro ženy
Při mých setkáních kombinuji tanec, jógu, hlas, energii živlů a relaxační techniky.

Aloka značí v sanskrtu ženu s třpytem, jiskrou,

ženu, která je ve své plnosti a kráse, jistá si sama sebou.

ALOKA vznikla z touhy tvořit a sdílet s ostatními ženami a poznat se více do hloubky.

Zvu každou ženu, aby zakusila chvíle sama se sebou v plynutí i divokosti hudby a radostného projevu svého těla.. a zažít něco zcela ojedinělého..

KONTAKT NA MĚ

www.aditizuzka.cz 

aditi@centrum.cz

+ 420 774 688 768

 

Zelené potraviny mi přinesly do života ucelený smysluplný balíček důležitých věcí:

 • kolektiv podobně smýšlejících lidí
 • podporu a možnost směřovat, kam chci
 • osobnostní růst
 • nastolení léčivého procesu a dlouhodobé upevnění zdravotního stavu
 • smysluplné podnikání a zdroj financí z činnosti, která mě naplňuje
 • možnost šíření myšlenky dalším lidem

„Muž, který sázel stromy“ probudil umírající místo, dal smysl svému konání, které pramenilo z laskavého srdce a touhy po lepším prostředí a to vše bez očekávání …

Také zazeleňuji, okolí zelenými potravinami a planetu pěstováním zeleného ječmene, tím lépe žijeme, tím lépe dýchme my i naše Země

Tvořím společenství lidí, kteří mění svět.