Vyberte stránku

JEČMEN & CHLORELLA

nová dimenze zdraví a prevence na dosah!

JEČMEN & CHLORELLA

nová dimenze zdraví a prevence na dosah!

Co Ječmen & Chlorella řeší?

Chceš mít dost energie žít svůj život skutečně naplno? Trápí Tě kvalita dnešních potravin, nebo její důsledky? Chceš být prostě zdravý nehledě na roční období nebo kašlající kolegy?

Netrap se - uzdrav se!

Snažíš se zlepšit své zdraví, ale pořád se to moc nedaří? Děsí Tě náročné procedury či diety, ale chceš se sebou něco udělat?

Up-Great zdraví pro Tebe!

Využij jednoDUCHOSTI Zeleného dobrozvyku a nastartuj spirálu změn ve svém zdraví i životě. S námi na to nikdy nebudeš sám.

„Ječmen a Chlorella si získali mou důvěru vysokou koncentrací živin, stoprocentní přírodností a hlavně jednoduchostí pro každodenní používání. Právě ony mě zbavily častých nachlazení, chronické únavy a hlavně autoimunitní nemoci.

Konečně mám své zdraví ve vlastních rukou, a tak vím, že nezapadnu do běžných zdravotních statistik – milion cukrovkářů v ČR, čtvrtina párů má problém otěhotnět, každý třetí má rakovinu a nebo užívá psychofarmaka…. Ze srdce proto přeji každému, aby mohl také zažít tuto jistotu a svobodu ve vlastním těle. Každý jeden z nás může mít zdraví ve svých rukou.

Proto Zelený užitek doporučuji.“

Zde se v kotce seznámíš s přínosy Ječmene & Chlorelly

Zde se v kotce seznámíš s přínosy Ječmene & Chlorelly

Chceš-li o J&Ch GW vědět více, podívej se na následná videa nebo se mi ozvy. Rád Ti představím, co vše mohou Tobě i celé Tvé rodině přinést.

Pokud je Ti však o J&Ch GW vše jasné a chápeš jejich dlouhodobé přínosy, neváhej a roztoč spirálu zdravotních změn ve svém životě! Má podpora je Ti plně k dispozici!

Chceš-li o J&Ch GW vědět více, podívej se na následná videa nebo se mi ozvy. Rád Ti představím, co vše mohou Tobě i celé Tvé rodině přinést.

Pokud je Ti však o J&Ch GW vše jasné a chápeš jejich dlouhodobé přínosy, neváhej a roztoč spirálu zdravotních změn ve svém životě! Má podpora je Ti a plně k dispozici!

V čem Tě například může J&Ch GW podpořit?

1) Trávení

 První, čeho si většina lidí všimne, když zařadí J&Ch GW je upravení trávení. Mizí bolesti břicha, pocity těžkosti, nadýmání i pálení žáhy.

 

2) Očista organismu

Další přínos, který člověk začne pozorovat během prvních dnů až týdnů je očista na úrovni střev. Začneš chodit častěji na záchod a to i pokud jsi dříve trpěl zácpou.

Většina lidí zažije různě silnou detoxikaci, po níž se však cítí nakonec mnohem lépe.

 

3) Navýšení energie

Enzymy a přírodní vitamíny jsou přesně to palivo, které nám umožní žít naplno a přitom nezadřít motor…

 

4) Prevence civilizačních chorob

Zelený dobrozvyk je ta nejlepší zdravotní pojistka. Dělá totiž v těle zásadité prostředí, ve kterém se zánětům, ekzémům ani civilizačním chorobám prostě nelíbí.

 

5) Jsou vždy po ruce

J&Ch GW toho umí ještě mnohem více. K čemu by to však bylo, kdyby bylo komplikované je pravidelně jíst??

Jsou však ideální ultrazdravý „fast food“, který zabere pár minut denně. Není žádný problém si je s sebou vzít KAMKOLI a KDYKOLI.

Proč by měli nejen děti pít Dětský ječmen?

Proč by měli nejen děti pít Dětský ječmen?

Představení Dětského ječmene dětem

Představení Dětského ječmene dětem

Problém toxicity a podvýživy a chytré řešení

Problém toxicity a podvýživy a chytré řešení

O Zeleném vtipně a stručně z Ostravska.

O Zeleném vtipně a stručně z Ostravska

Zkušenosti zákazníků s Ječmenem a Chlorellou

Zkušenosti zákazníků s Ječmenem a Chlorellou

NAŠE ZKUŠENOSTI S JEČMENEM A CHLORELLOU:

Nic si nezakazuju...

Líbí se mi, že můžu jíst pořád jednoduše (v módu „nic si nezakazuju a nic nehrotím“), tak jako doteď, ale vnímám, že se mi výrazně zlepšila imunita i trávení. Za tuhle zimu jsem nebyla ani jednou nemocná a pokud vnímám, že na mě něco leze, prostě si dám větší dávku ječmene, chlorelly a spánku, a dost často nemoc ani nepropukne. 🙂 Tereza Vzoreková

Dávají mi energii, chuť do života i pocit harmonie....

Po letech chronické únavy, přepracování, věčného nachlazení a viróz, jsem začala cítit plno energie. Zelené potraviny GW vyřešily dlouhodobý problém mého těla – nutriční stres a skrytou podvýživu. Tím mi velmi posílil imunitní systém, a tak se o chřipkách dozvídám jen z okolí. Je velký rozdíl několikrát za rok ležet, skoro pořád smrkat… a nebo mít sílu a zdraví na to, dělat co chci. Také jsem v klidu ohledně toho co jím, vím, že co do těla nepatří chlorella odvede pryč. Těžké kovy, které mi vysloveně řádily v krvi, jsou odváděny ven a mně je o poznání lehčeji. Příjemnou změnou je, že nemívám chutě na sladké a mlsna už nemá koho honit. Moje buňky jsou krásně vyživené.

Markéta Rea Krausová

Vyzrál jsem na zdraví i výživu.

Měl jsem tehdy rozhozené trávení po antibioticích a byl jsem nadšený, jak rychle se mi zažívání se zelenými potravinami spravilo. Ještě překvapenější jsem byl, když jsem po delší době zjistil, že je pryč i chronické pálení žáhy a rýmečka. Už mnou tak nezmítají chutě na sladkosti, a když někdy splácám páté přes deváté, je mi dobře mnohem rychleji. Proto nemusím řešit původ, kvalitu ani složení jídla tak urputně, jak jsem řešil dřív a přitom je mi dobře – Chlorella zachrání. Při tréninku udýchám i to, co jsem dříve neudýchal a začal jsem „rychleji spát“. Nebývám unavený ani po jídle, což ze mě dělá super výkonné „monstrum“. Lukáš Gondek

Mám energii, jsem zdravá, moje tělo je vyživené a vyčištěné, změnily se mi stravovací návyky a vím, co je pro moje tělo dobré.

Gaia Kamila Klapková

Co mi zelenáče vzaly? 🙂

Nutnost brát léky na štítnou žlázu, chudokrevnost, chronickou únavu, pálení kolen, všemožné bolesti a časté nachlazení, prospané dny, časté hemeroidy, zapáchající nohy, zhoršující se zrak, vypadávání vlasů, stále se kazící zuby, nějaká ta kila na břiše… A co mi naopak daly? Chuť a sílu do života, více energie a dobré nálady, kvalitnější spánek s jeho menší potřebou, lepší zvládání stresových situací, pravidelnou stolici a pár dalších věciček k tomu jako bonus 🙂 Jiří Kubík

Přinesly mi energii, která byla dlouholetým vrcholovým sportem vyčerpaná,

což jsem však začal vnímat, až když se tělo začalo regenerovat. Na fyzické rovině to bylo pouze značné omezení lupání kloubů (zpozorované asi po třech letech na zeleném) a výrazné zkrácení nejhorší chlapské nemoci – rýmečky – na dva až tři dny cca jednou za rok. Aktuálně jsou pro mě jedním ze základních kamenů, který mi umožňuje absolutní spolehnutí se na fyzickou stránku: Kdo chce dělat VŠECHNY věci v životě jako superhrdina, musí do sebe dávat palivo pro superhrdiny. Zelené potraviny mi také přináší zřetelné vědomí, že umřu, až bude správný čas, a ne ve chvíli, kdy budu tak utahaný civilizačními chorobami, že mě doktoři svými metodami už neudrží při „životě“. Michal Gondek

Žít své sny

Zůstat sama sebou

Rozvinout potenciál

Rozbuška životních změn

KVALITA ŽIVOTNÍ JÍZDY JE DÁNA PALIVEM.

KDO CHCE ŽÍT NAPLNO, TANKUJE ZELENÉ.