Vyberte stránku

Jitka Vajdová

Proč podnikám 3.0 a co pro Tebe mohu udělat?

Pusť si video a uvidíš…

Co nabízím?

Příležitost, která mění svět a vede ke zdravému životu, bez kompromisů a chození do práce.

Jak to dělám?

Sdílím hodnoty podnikání 3.0 a své důvody, proč jsem se rozhodla tímto způsobem podnikat s Ječmenem & Chlorellou nejlepší světové kvality.

Co dělám?

S lidmi svého výběru sdílím svůj příběh, informace a  možnost se do podnikání 3.0 přidat. Mít osobní užitek z Ječmene a Chlorelly a zisk ze sítě distributorů.

Pozvala jsem Tě na svou stránku, protože si myslím, že se do mého týmu hodíš.

Podívej se na hodnoty mého týmu, jestli s nimi souzníš.

HODNOTY & POŽADAVKY MÉHO TÝMU:

Chci pracovat s lidmi, kterým záleží na svém zdraví, i na zdraví všech lidí okolo.

S lidmi, kteří chtějí žít svobodnější život. Kteří chtějí rozvíjet svoji osobnost.

 Souzníš s mými hodnotami a chceš od života více?

Kdo jsem a co dělám v „civilu“?

Jsem instruktorka jumpingu, cvičení na trampolíně, které při pravidelném tréninku zvyšuje fyzickou kondici a odolnost. Jedná se o intenzívní zátěžové cvičení, které nejenom vytvaruje svaly, ale i stabilizují držení těla a nervosvalovou koordinaci. Toto cvičení je také vhodným doplňkem v podpoře urychlení metabolismu – spalování tuků. Ve volném čase se věnuji také józe jako kompenzaci k náročnému tréninku.

Protože se neustále snažím vzdělávat, věnuji se i odlišným odvětvím, pro rozvoj organizačních a manažerských dovedností jsem vystudovala bakalářský obor cestovní ruch a magisterský obor logistiku a v současné době studuji angličtinu filologii a překladatelství. K mým koníčkům patří cestování, hudba a tanec a také ráda chodím po horách. Nejlépe když je mlha, prší, sněží nebo je vánice, to mě vždy napadají nové myšlenky. 

Kam směřuji a čeho chci dosáhnout ?  Chci se věnovat fyzickému a psychickému rozvoji osobnosti a pomoci i ostatním lidem, aby dosáhli svých cílů. Každý den rosteme, učíme se a chceme-li se dále rozvíjet, musíme věřit, že to zvládneme. Dosažené úspěchy a zkušenosti nejsou samozřejmostí, je potřeba spoustu soustředění, vytrvalosti, houževnatosti i odvahy.  V našem rozvoji nás brzdí jen negativní přesvědčení a pocity, které je potřeba vypustit.

KONTAKT NA MĚ:

jitkavaj@post.cz

+ 420 777 29 47 47

Opustit zaběhlou rutinu má svůj smysl