Vyberte stránku

TRANSFORMACE 

bez legrace

nAVÝŠENÍ VITALITY, PRÁNY A VIBRACÍ VE DVOU KRABIČKÁCH

Transformace bez legrace

navýšení vitality, prány a vibrací ve dvou krabičkách

Co Ječmen & Chlorella řeší?

Chcete mít dost energie žít svůj život skutečně naplno? Trápí vás kvalita dnešních potravin, nebo její důsledky? Chcete být prostě zdraví nehledě na roční období nebo kašlající kolegy?

Netrap se - uzdrav se!

Snažíte se zlepšit své zdraví, ale pořád se to moc nedaří? Děsí vás náročné procedury či diety, ale chcete se sebou něco udělat?

Up-Great zdraví pro tebe!

Využijte jednoduchosti Zeleného dobrozvyku a nastartujte spirálu změn ve svém zdraví i životě. S námi na to nikdy nebudete sámi.

„Ječmen a Chlorella mě oslovili 100% přírodním složením, koncentrací živin a hlavně jednoduchostí pro každodenní používání. Díky nim můžu jíst pořád jednoduše (v módu „nic si nezakazuju a nic nehrotím“), a přesto jsem zdravější. Období angín a oparů, které se u mě objevovaly pokaždé, když jsem se cítila ve stresu, přišla do kontatktu s nachlazeným člověkem v autobuse nebo jsem se jen málo oblékla, je pryč. Za tuhle zimu jsem nebyla ani jednou nemocná a pokud cítím, že na mě něco leze, prostě si dám větší dávku ječmene, chlorelly a spánku, a dost často nemoc ani nepropukne nebo má nemoc mnohem rychlejší a mírnější průběh. Můj život je nyní mnohem živější a radostnější. Přeji každému, aby mohl zažít tuto jistotu a svobodu ve vlastním těle. Proto Zelené doporučuji.“

Tereza Vzoreková +420 731 931 990

Seznamte se zde s přínosy Ječmene & Chlorelly v kostce…

Seznamte se zde s přínosy Ječmene & Chlorelly v kostce…

Rád poskytnu osobní konzultaci a ukážu, co může J&CH udělat pro vás. Chcete-li to rovnou zkusit, neváhejte.

3+1 je dávka na 2 měsíce 

Ozvěte se mi pro osobní konzultaci, rád vám ukážu, co může J&CH udělat pro vás. Chcete-li to rovnou zkusit, neváhejte.

3+1 je dávka na 2 měsíce

S čím může Ječmen a Chlorella pomoci Tobě?

1) Trávení

 První, čeho si většina lidí všimne, když zařadí Ječmen a Chlorellu, je upravení trávení. Mizí bolesti břicha, pocity těžkosti, nadýmání i pálení žáhy.

2) Očista organismu

Další přínos, který člověk začne pozorovat během prvních dnů až týdnů, je očista na úrovni střev. Člověk začne chodit častěji na záchod (cca 2x denně), a to i pokud dříve trpěl zácpou (méně než 2x denně). Většina lidí zažije různě silnou detoxikaci, po níž se však cítí nakonec mnohem lépe.

3) Navýšení energie

Enzymy a přírodní vitamíny jsou přesně to palivo, které člověku umožní žít naplno a přitom nezadřít motor.

4) Prevence civilizačních chorob

Zelený dobrozvyk je ta nejlepší zdravotní pojistka. Dělá totiž v těle zásadité prostředí, ve kterém se zánětům, ekzémům ani civilizačním chorobám prostě nelíbí.

5) Jsou vždy po ruce

Ječmen & Chlorella toho umí ještě mnohem více. K čemu by to však bylo, kdyby bylo komplikované je pravidelně jíst?? Jsou však ideální ultrazdravý fast food, který Ti zabere 1-2 minuty denně. Není žádný problém si je s sebou vzít KAMKOLI a KDYKOLI.

S čím může Ječmen a Chlorella pomoci tobě?

1) Trávení

 První, čeho si většina lidí všimne , když zařadí Ječmen a Chlorellu je upravení trávení. Mizí bolesti břicha, pocity těžkosti, nadýmání i pálení žáhy.

2) Očista organismu

Další přínos, který člověk začne pozorovat během prvních dnů až týdnů je očista na úrovni střev. Člověk začne chodit častěji na záchod (cca. 2.krát denně) a to i pokud dříve trpěl zácpou (méně než 2krát denně) většina lidí zažije různě silnou detoxikaci, po níž se však cítí nakonec mnohem lépe.

3) Navýšení energie

Enzymy a přírodní vitamíny jsou přesně to palivo, které člověku umožní žít naplno a přitom nezadřít motor…

4) Prevence civilizačních chorob

Zelený dobrozvyk je ta nejlepší zdravotní pojistka. Dělá totiž v těle zásadité prostředí, ve kterém se zánětům, exemům ani civilizačním chorobám prostě nelíbí.

5) Jsou vždy po ruce

Ječmen & Chlorella toho umí ještě mnohem více. K čemu by to však bylo, kdyby bylo komplikované je pravidelně jíst?? Jsou však ideální ultrazdravý fast food, který Ti zabere 1-2minuty denně. Není žádný problém si je s sebou vzít KAMKOLI a KDYKOLI

Problém toxicity a podvýživy a chytré řešení

Problém toxicity a podvýživy a chytré řešení

Moje cesta k zeleným potravinám a práce s nimi.

Moje cesta k zeleným potravinám a práce s nimi.

Zkušenosti zákazníků s Ječmenem a Chlorellou.

Zkušenosti zákazníků s Ječmenem a Chlorellou.

Projekt In-to-great po superhrdinovsku

Projekt In-to-great po superhrdinovsku.

KVALITA ŽIVOTNÍ JÍZDY JE DÁNA PALIVEM.

KDO CHCE ŽÍT NAPLNO, TANKUJE ZELENÉ.