Vyberte stránku

lukáš gondek

podnikatel sítě 3.0 

Proč podnikám 3.0 v síti JUST GONDEK ?

Co nabízím?

Příležitost, která mění svět a vede ke zdravému životu, bez kompromisů a chození do práce.

Jak to dělám?

Sdílím hodnoty podnikání 3.0 a své důvody, proč jsem se rozhodl tímto způsobem podnikat s Ječmenem & Chlorellou nejlepší světové kvality.

Co dělám?

S lidmi svého výběru sdílím svůj příběh, informace a  možnost se do podnikání 3.0 přidat. Mít osobní užitek z Ječmene a Chlorelly a zisk ze sítě distributorů.

Zajíma? Napiš mi. Pošlu ti video jak se to dělá.

Proč podnikám v GW síti 3.0 JUST GONDEK ?

Fakt mě štvalo řešit peníze. Chtěl jsem dělat věci, co dávají smysl a budou pro lidi opravdu užitečné. Chtěl jsem mít dost peněz na všechno, co potřebuji, aniž bych svým potřebám musel věnovat nějakou extra pozornost. Připadalo mi děsivé pracovat jen pro to, abych si vydělal na živobytí a ještě ke všemu mizerné… Jsem od přírody snílek, idealista i trochu megaloman. Chci normálním lidem pomoci, aby mohli být výjimeční. Tvořit svět zdravých a svobodných lidí, kteří nemusí ohýbat hřbet před nároky systému, ani se hnát v rytmu splašené doby. Připadá mi přirozené, že mám mít k dispozici vše, co k tomu potřebuji, a to bez kompromisů.

MÉ SNY UŽ NEJSOU OMEZOVÁNY PŘÍJMEM. VELIKOST PŘÍJMU JE TEĎ DŮSLEDKEM MÝCH SNŮ.

Podnikání v síti 3.0 mě uschopňuje dělat stále větší a větší věci. Žít jaksi víc – víc rozdat, víc změnit, víc zažít a hlavně víc toužit. Mám velké sny a vím, že skrze toto podnikání jich dosáhnu. Stovky hektarů na ekologickou vesnici; Shelby Mustang GT; školy, které děti naučí žít šťastně; projít duchovní místa světa; lítat letadlem; dosáhnout osvícení… Touha mě podněcuje k akci a ta u nás vždy pomáhá lidem, aby byli zdravější, mohli se osvobodit od práce a začali probouzet vlastní výjimečnost. A to je odměna, která naplňuje něco ještě hlubšího než peněženku.

Zjistil jsem, že jíst „zelené“ je dost silný dobrozvyk, díky němuž zůstanu zdravý a rozhodně nezapadnu do normálních zdravotních statistik.

Zelené mě oslovilo složením100%, obrovskou koncentrací živin a jednoduchostí pro každodenní používání. Spoustu jiných skvělých věcí jsem vydržel dodržovat jen chvíli, vše, co bylo jen o trochu komplikovanější, mi ze života vždy velmi nenápadně vyvanulo. Být objektem lékařské péče pro mě byl příliš „silný zážitek“ na to, abych měl chuť si ho zopakovat, proto jsem se rozhodl do sebe investovat. Zelené bylo a stále je to nejlepší.

Se zeleným jsem vyzrál na zdraví i výživu.

Měl jsem tehdy rozhozené trávení po antibioticích a byl jsem nadšený, jak rychle se mi zažívání se zelenými potravinami spravilo. Ještě překvapenější jsem byl, když jsem po delší době zjistil, že je pryč i chronické pálení žáhy a rýmečka. Už mnou tak nezmítají chutě na sladkosti a když někdy splácám páté přes deváté, je mi dobře mnohem rychleji. Proto nemusím řešit původ, kvalitu a složení jídla tak urputně, jak jsem řešil a při tom je mi dobře – Chlorella zachrání. Při tréningu udýchám i to, co jsem dříve neudýchal a začal jsem „rychleji spát“. Nebývám unavený ani po jídle, což ze mě dělá super výkonné „monstrum“ :-).

Zajíma? Napiš mi. Pošlu ti video jak se to dělá.

Proč podnikám v GW síti 3.0 JUST GONDEK ?

Fakt mě štvalo řešit peníze. Chtěl jsem dělat věci, co dávají smysl a budou pro lidi opravdu užitečné.

 Chtěl jsem mít dost peněz na všechno, co potřebuji, aniž bych svým potřebám musel věnovat nějakou extra pozornost. Připadalo mi děsivé pracovat jen pro to, abych si vydělal na živobytí a ještě ke všemu mizerné… Jsem od přírody snílek, idealista i trochu megaloman. Chci normálním lidem pomoci, aby mohli být výjimeční. Tvořit svět zdravých a svobodných lidí, kteří nemusí ohýbat hřbet před nároky systému, ani se hnát v rytmu splašené doby. Připadá mi přirozené, že mám mít k dispozici vše, co k tomu potřebuji, a to bez kompromisů.

Mé sny už nejsou omezovány přijmem. Velikost příjmu je teď důsledkem mých snů.

Práce na síti GW síti 3.0 mě uschopňuje dělat stále větší a větší věci. Žít jaksi víc – víc rozdat, víc změnit, víc zažít a hlavně víc toužit. Mám velké sny a vím, že skrze toto podnikání jich dosáhnu. Stovky hektarů na ekologickou vesnici; Shelby Mustang GT; školy, které děti naučí žít šťastně; projít duchovní místa světa; lítat letadlem; dosáhnout osvícení… Touha mě podněcuje k akci a ta v GW vždy pomáhá lidem, aby byli zdravější, mohli se osvobodit od práce a začali probouzet vlastní výjimečnost. A to je odměna, která naplňuje něco ještě hlubšího než peněženku.

Zjistil jsem, že jíst zelené“ je dost silný dobrozvyk, díky němuž zůstanu zdravý a rozhodně nezapadnu do normálních zdravotních statistik.

Zelené mě oslovilo složením100%, obrovskou koncentrací živin a jednoduchostí pro každodenní používání. Spoustu jiných skvělých věcí jsem vydržel dodržovat jen chvíli, vše, co bylo jen o trochu komplikovanější, mi ze života vždy velmi nenápadně vyvanulo. Být objektem lékařské péče pro mě byl příliš „silný zážitek“ na to, abych měl chuť si ho zopakovat, proto jsem se rozhodl do sebe investovat. Zelené bylo a stále je to nejlepší.

Se zeleným jsem vyzrál na zdraví i výživu.

Měl jsem tehdy rozhozené trávení po antibioticích a byl jsem nadšený, jak rychle se mi zažívání se zelenými potravinami spravilo. Ještě překvapenější jsem byl, když jsem po delší době zjistil, že je pryč i chronické pálení žáhy a rýmečka. Už mnou tak nezmítají chutě na sladkosti, a když někdy splácám páté přes deváté, je mi dobře mnohem rychleji. Proto nemusím řešit původ, kvalitu ani složení jídla tak urputně, jak jsem řešil dřív a přitom je mi dobře – Chlorella zachrání. Při tréninku udýchám i to, co jsem dříve neudýchal a začal jsem „rychleji spát“. Nebývám unavený ani po jídle, což ze mě dělá super výkonné „monstrum“ :-).

Zajíma? Napiš mi. Pošlu ti video jak se to dělá.

Tvořím společenství lidí, kteří mění svět. 

LUKÁŠ GONDEK

„Pozval jsem tě na svou stránku, protože si myslím že se do mého týmu hodíš.

Podívej se na hodnoty mého týmu, jestli s nimi souzníš.“

HODNOTY & POŽADAVKY MÉHO TÝMU:

Pracuji s lidmi, kteří berou život radostně a zodpovědně

Mám rád ty, kteří chtějí od života hodně a zároveň chtějí dát hodně světu.

Příležitost dávám těm, kteří mají odvahu postavit se za své ideály,

touhu plnit své nejšťavnatější sny a naplňovat svůj potenciál.

Jestli se v mých požadavcích a hodnotách nenajdeš, můžeš se podívat na požadavky jiných partnerů, nebo ti přeji štěstí jinde.

Zajíma? Napiš mi. Pošlu ti video jak se to dělá.

LUKÁŠ GONDEK v „civilu“.

Kdo je, když zrovna nezachraňuje lidi před nemilovanou prací a peklem na talíři?

Fandím duchovnímu rozvoji a miluji záblesky seberealizace – těším se, až se tam zabydlím. Jsem rebelující, ale přesto velmi vděčný student duchovní školy (natha.de, nebo v ČR jogin.cz). Mezi moje nejoblíbenějsí techniky patří vědomé snění, meditace Atmavičára a pozice mrtvoly (Shavasana), o jiných oblíbených metodách mohu mluvit až po 22hod 🙂

Baví mě zvedat lidi do vzduchu a hrát si s nimi, taky rád lítám – proto cvičím Acroyogu.

Rád cestuji, chodím po horách, poznávám různé kultury a vše ochutnávám. Necítím se moc jako turista, občas nějaká ta čtyřhvězda a přežírací all-inclusive neuškodí, ale nejraději cestuji na vandráka. Stopem jsem provandroval skoro celou Evropu.

Berou mě americká auta a poctivý dřevěný nábytek, který si rád sám restauruji.

Miluji audioknihy – velmi často je poslouchám, někdy i načítám. A rád své aktuální „favority“ vnucuji svým známým 🙂

Líbí se mi hra Cashflow. Někdy pořádám herní večery, ale raději ji hraji na živo. Mým oblíbeným investičním artiklem jsou nájemní domy.

Rád vytvářím super jídla ze zdravých surovin. Výsledkem jednoho z takových vzplanutí je moje druhá firma Lukášovo.cz na ruční výrobu těch nejlepších raw tyčinek (Tyčí).

Mám rád všemožné očisty a občas i pořádně vyhladovím a pak mám spoustu moudrých řečí o zdravotních a seberozvojových účincích půstu.

Občas z toho něco natočím a dám na svůj youtube, tak můžeš kouknout na moje moudra a zábavičky…

KONTAKT NA MĚ:

justgondek.lukas@gmail.com

+ 420 737 859 631

Tvořím společenství lidí, kteří mění svět.