Vyberte stránku

lukáš gondek

podnikatel sítě In-TO-Great 

Proč to dělám?

Věřím že jen zdraví, úspěšní a časově svobodní lidé mohou opravdu měnit svět k lepšímu a proto vyzývám lidi k životu bez kompromisů. 

Jak to dělám ?

Nabízím příležitost jednoduchého, ale náročného, etického podnikání, které vede k pasivnímu příjmu, časové i finanční svobodě, většímu vlivu a rozvoji osobnosti.

Co dělám?

Sdílením hodnot a myšlenek dávám lidem možnost mít osobní užitek z Ječmene a Chlorelly nejvyšší světové kvality a zisk ze sítě distributorů. 

 

Trailer příležitosti kterou nabízím:

Napiš mi o více informací.

Pošlu ti heslo na navazující stránky a můžeme si domluvit osobní konzultaci.

Věřím že jen zdraví, úspěšní a časově svobodní lidé, mohou měnit svět k lepšímu, proto vyzývám lidi k překonání kompromisů a nabízím k tomu příležitost i průvodcovství.

Proč podnikám v síti IN-TO-GREAT ?

Fakt mě štvalo řešit peníze. Chtěl jsem dělat věci, co dávají smysl a budou pro lidi opravdu užitečné. Chtěl jsem mít dost peněz na všechno, co potřebuji, aniž bych svým potřebám musel věnovat nějakou extra pozornost. Připadalo mi děsivé pracovat jen pro to, abych si vydělal na živobytí a ještě ke všemu mizerné… Jsem od přírody snílek, idealista i trochu megaloman. Chci normálním lidem pomoci, aby mohli být výjimeční. Tvořit svět zdravých a svobodných lidí, kteří nemusí ohýbat hřbet před nároky systému, ani se hnát v rytmu splašené doby. Připadá mi přirozené, že mám mít k dispozici vše, co k tomu potřebuji, a to bez kompromisů.

MÉ SNY UŽ NEJSOU OMEZOVÁNY PŘÍJMEM. VELIKOST PŘÍJMU JE TEĎ DŮSLEDKEM MÝCH SNŮ.

Podnikání v ITG mě uschopňuje dělat stále větší a větší věci. Žít jaksi víc – víc rozdat, víc změnit, víc zažít a hlavně víc toužit. Mám velké sny a vím, že skrze toto podnikání jich dosáhnu. Stovky hektarů na ekologickou vesnici; Shelby Mustang GT; školy, které děti naučí žít šťastně; projít duchovní místa světa; lítat letadlem; dosáhnout osvícení… Touha mě podněcuje k akci a ta u nás vždy pomáhá lidem, aby byli zdravější, mohli se osvobodit od práce a začali probouzet vlastní výjimečnost. A to je odměna, která naplňuje něco ještě hlubšího než peněženku.

Zjistil jsem, že jíst „zelené“ je dost silný dobrozvyk, díky němuž zůstanu zdravý a rozhodně nezapadnu do normálních zdravotních statistik.

Zelené mě oslovilo složením100%, obrovskou koncentrací živin a jednoduchostí pro každodenní používání. Spoustu jiných skvělých věcí jsem vydržel dodržovat jen chvíli, vše, co bylo jen o trochu komplikovanější, mi ze života vždy velmi nenápadně vyvanulo. Být objektem lékařské péče pro mě byl příliš „silný zážitek“ na to, abych měl chuť si ho zopakovat, proto jsem se rozhodl do sebe investovat. Zelené bylo a stále je to nejlepší.

Se zeleným jsem vyzrál na zdraví i výživu.

Měl jsem tehdy rozhozené trávení po antibioticích a byl jsem nadšený, jak rychle se mi zažívání se zelenými potravinami spravilo. Ještě překvapenější jsem byl, když jsem po delší době zjistil, že je pryč i chronické pálení žáhy a rýmečka. Už mnou tak nezmítají chutě na sladkosti a když někdy splácám páté přes deváté, je mi dobře mnohem rychleji. Proto nemusím řešit původ, kvalitu a složení jídla tak urputně, jak jsem řešil a při tom je mi dobře – Chlorella zachrání. Při tréningu udýchám i to, co jsem dříve neudýchal a začal jsem „rychleji spát“. Nebývám unavený ani po jídle, což ze mě dělá super výkonné „monstrum“ :-).

Proč podnikám v síti IN-TO-GREAT ?

Fakt mě štvalo řešit peníze. Chtěl jsem dělat věci, co dávají smysl a budou pro lidi opravdu užitečné.

 Chtěl jsem mít dost peněz na všechno, co potřebuji, aniž bych svým potřebám musel věnovat nějakou extra pozornost. Připadalo mi děsivé pracovat jen pro to, abych si vydělal na živobytí a ještě ke všemu mizerné… Jsem od přírody snílek, idealista i trochu megaloman. Chci normálním lidem pomoci, aby mohli být výjimeční. Tvořit svět zdravých a svobodných lidí, kteří nemusí ohýbat hřbet před nároky systému, ani se hnát v rytmu splašené doby. Připadá mi přirozené, že mám mít k dispozici vše, co k tomu potřebuji, a to bez kompromisů.

Mé sny už nejsou omezovány přijmem. Velikost příjmu je teď důsledkem mých snů.

Podnikání ITG mě uschopňuje dělat stále větší a větší věci. Žít jaksi víc – víc rozdat, víc změnit, víc zažít a hlavně víc toužit. Mám velké sny a vím, že skrze toto podnikání jich dosáhnu. Stovky hektarů na ekologickou vesnici; Shelby Mustang GT; školy, které děti naučí žít šťastně; projít duchovní místa světa; lítat letadlem; dosáhnout osvícení… Touha mě podněcuje k akci a ta v GW vždy pomáhá lidem, aby byli zdravější, mohli se osvobodit od práce a začali probouzet vlastní výjimečnost. A to je odměna, která naplňuje něco ještě hlubšího než peněženku.

Zjistil jsem, že jíst zelené“ je dost silný dobrozvyk, díky němuž zůstanu zdravý a rozhodně nezapadnu do normálních zdravotních statistik.

Zelené mě oslovilo složením100%, obrovskou koncentrací živin a jednoduchostí pro každodenní používání. Spoustu jiných skvělých věcí jsem vydržel dodržovat jen chvíli, vše, co bylo jen o trochu komplikovanější, mi ze života vždy velmi nenápadně vyvanulo. Být objektem lékařské péče pro mě byl příliš „silný zážitek“ na to, abych měl chuť si ho zopakovat, proto jsem se rozhodl do sebe investovat. Zelené bylo a stále je to nejlepší.

Se zeleným jsem vyzrál na zdraví i výživu.

Měl jsem tehdy rozhozené trávení po antibioticích a byl jsem nadšený, jak rychle se mi zažívání se zelenými potravinami spravilo. Ještě překvapenější jsem byl, když jsem po delší době zjistil, že je pryč i chronické pálení žáhy a rýmečka. Už mnou tak nezmítají chutě na sladkosti, a když někdy splácám páté přes deváté, je mi dobře mnohem rychleji. Proto nemusím řešit původ, kvalitu ani složení jídla tak urputně, jak jsem řešil dřív a přitom je mi dobře – Chlorella zachrání. Při tréninku udýchám i to, co jsem dříve neudýchal a začal jsem „rychleji spát“. Nebývám unavený ani po jídle, což ze mě dělá super výkonné „monstrum“ :-).

LUKÁŠ GONDEK v „civilu“?

Kdo je, když zrovna nevyzývá lidi k překonání kompromisů?

Fandím duchovnímu rozvoji a miluji záblesky seberealizace – těším se, až se tam zabydlím. Jsem rebelující, ale přesto velmi vděčný student duchovní školy (natha.de, nebo v ČR jogin.cz). Mezi moje nejoblíbenějsí techniky patří vědomé snění, meditace Atmavičára a pozice mrtvoly (Shavasana), o jiných oblíbených metodách mohu mluvit až po 22hod 🙂

Baví mě zvedat lidi do vzduchu a hrát si s nimi, taky rád lítám – proto cvičím Acroyogu.

Rád cestuji, chodím po horách, poznávám různé kultury a vše ochutnávám. Necítím se moc jako turista, občas nějaká ta čtyřhvězda a přežírací all-inclusive neuškodí, ale nejraději cestuji na vandráka. Stopem jsem provandroval skoro celou Evropu.

Berou mě americká auta a poctivý dřevěný nábytek, který si rád sám restauruji.

Miluji audioknihy – velmi často je poslouchám, někdy i načítám. A rád své aktuální „favority“ vnucuji svým známým 🙂

Líbí se mi hra Cashflow. Někdy pořádám herní večery, ale raději ji hraji na živo. Mým oblíbeným investičním artiklem jsou nájemní domy.

Rád vytvářím super jídla ze zdravých surovin. Výsledkem jednoho z takových vzplanutí je moje druhá firma Lukášovo.cz na ruční výrobu těch nejlepších raw tyčinek (Tyčí).

Mám rád všemožné očisty a občas i pořádně vyhladovím a pak mám spoustu moudrých řečí o zdravotních a seberozvojových účincích půstu.

Občas z toho něco natočím a dám na svůj youtube, tak můžeš kouknout na moje moudra a zábavičky…

Věřím že jen zdraví, úspěšní a časově svobodní lidé, mohou měnit svět k lepšímu, proto vyzývám lidi k překonání kompromisů a nabízím k tomu příležitost i průvodcovství.