Vyberte stránku

Gaia Kamila POSPÍCHALOVá

Průvodkyně ke svobodnému životu

Co nabízím?

Průvodcovství a podporu na cestě vašeho růstu.

Jak to dělám?

Laskavě a upřímně. Podporuji lidi na jejich vlastní cestě, ale taky nastavuji zrcadlo.

Proč to dělám?

Největší smysl v mém životě mi dává podporovat sama sebe i ostatní lidi na cestě k projevení plného potenciálu. Tak, že dáváme plně své dary světu, nebo je objevujeme. Pro mě to znamená, že dělám to, co mě baví a dělá radost a zároveň jsem za to velmi dobře ohodnocena. Mám také dost času na to, co potřebuji. Sdílím svoje zkušenosti a provázím ostatní na jejich vlastní cestě ke svobodě, úspěchu a splnění snů. 🙂

„Inspiruji ostatní, aby si tvořili život podle sebe a dělali, co je baví.“

GAIA KAMILA POSPÍCHALOVÁ

Kdo jsem?

Moc ráda inspiruji lidi, cítím to jako své poslání.

Jsem průvodkyní pro ženy, pro které vytvářím prostor, aby mohly růst a jít po své vlastní cestě. Rozkvést a být ve své plné síle. 🙂

Poskytuji konzultace a sezení pro všechny, kdo potřebujete podporu na své cestě. Používám metody NLP, energetického čtení a PSYCH-K.

Miluji přírodu a jsem na cestě k tvorbě rajské zahrady, kde žiji se svou rodinou v nádherném přírodním domě v souladu s přírodou.

Vytvářím prostor pro ženy, kde je každá žena přijata a může být sama sebou. Cítím, že i já díky své prác rost a léčím své ženství.

Mám ráda vše, co souvisí z přírodou, spojení se zemí, přirozené jídlo, divoké zeleniny, původní rostliny stromy a keře, zvířata a synergii.

KONTAKT NA MĚ:

kami.gaia@gmail.com

+ 420 608 026 443

„Vedu lidi k zodpovědnosti za svůj vlastní život. Tak, aby byli jeho tvůrci.“